Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma hizmetleri profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Bu yüzden de Avrupa’dan ülkemize eşyalarınızı taşırken profesyonel bir şirketten destek almalısınız. Almanya birçok Türk vatandaşını barındıran bir ülkedir. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmetleri tüm yasal süreçlere hakim ve izinleri alınmış bir firmadan alınmalıdır. Almanya ile Türkiye arasındaki nakliye hizmetlerinizi Boysal Lojistik farkıyla alabilirsiniz. Hizmetimiz sonunda tüm eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Alacağınız hizmet kapsamında;

 • Bizimle çalışırsanız eşya taşıma hizmetlerinizi kurumsal bir firmayla gerçekleştirmiş olursunuz. Kurumsal olmayan şirketler sizlere doğru çözümleri sunamazlar.
 • Gümrükleme işlemleri profesyonellik gerektirir. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma sürecinde gümrük konusunda tüm gerekli bilgileri sizlere vermekteyiz.
 • Sigortalı taşımacılık hizmetimiz eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar. Bir zarar olması durumunda sigortalı taşımacılık hizmetimiz tüm zararlarınızı karşılayacaktır.
 • Fiyatlarımız eksper görevlimizin belirlemeleri sonrasında sizlere bildirilir. Teklifimizi kabul ettiğinizde yazılı bir sözleşme yapılır. Böylece nakliye sürecinde sizlere hiçbir surette ek bir masraf çıkarılmaz.
 • Size eşyalarınızı taşıma süresi konusunda garanti vermekteyiz. Belirlediğimiz tarihte Almanya’daki evinizden eşyalarınızı alarak Türkiye’deki adresinize söylediğimiz saat ve tarihte ulaştırıyoruz.
 • Taşınma sürecinde en uygun ulaşım yolunu kullanarak eşyalarınızın yapısına uygun bir taşıma süreci gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızın Almanya’dan ülkemize getirilme sürecinde her aşama bizim için önemlidir. Eşyalarınızın tüm süreç boyunca zarar görmemesi ve en sorunsuz şekilde taşınması adına profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Hizmetinde Farklıyız

Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Boysal Lojistik ile tanışmalısınız. Bu hizmetimizi sizlere geniş bir referans ağıyla ve kaliteli çözümlerle sunuyoruz;

 • İmkansızı İsteyin: Uluslararası ya da deniz aşırı ülkeler arasında taşınmak size imkansız gibi gelebilir. Ancak imkansızı istiyorsanız Boysal Lojistik sizlere bu sektörde uzmanlaşan ekibiyle ve kaliteli ekipmanlarıyla en doğru çözümü sunmaktadır.
 • Geniş Sertifika Yetkileri: Uluslararası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız öncelikle firmamızın tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahip olduğunu bilmelisiniz. Bu belgelere sahip olmayan bir şirket Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma sürecinde size etkili bir hizmet veremez. Bizlerden aldığınız destekle taşıma işleminiz zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.
 • Ücretsiz Danışma: Firmamız eşyalarınızı taşıma sürecinde sizlere ücretsiz danışma hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz ile firmamızın sizlere en uygun fiyat ve esnek imkanları vermesini sağlayabilirsiniz. Almanya ile Türkiye arasındaki nakliye işlemlerinde ihtiyacınız olan tüm süreçleri bizden alabilirsiniz. Taşınma işleminden önce bir ön araştırma yapmanız yerinde olur. Fiyat ve kalite karşılaştırması sonrasında ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanarak bizimle tanışabilirsiniz.
 • Kaliteli Paketleme: Firmamız ISO 9001 kalite belgesine sahip bir kurumdur. Taşınma sürecinizde paketleme işlemlerinizi eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde yürütüyoruz. Bu işlem sırasında evrak ve gümrükleme işlemlerinizi de iletişim ve karşılıklı koordinasyon ile hayata geçiriyoruz. Tüm süreci yakından izleyen ekiplerimiz paketleme işlemini en doğru yaklaşımlarla tamamlamaktadır.
 • Süreç Takibi: Eşyalarınızın taşınma sürecinde Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmetlerinin her aşamasını takip eden firmamız, teslimat süresini en kısa süreye indirmek adına gerekli planlamaları yapmaktadır. Planlama sürecinde belirttiğimiz teslimat süresinden de daha kısa sürede eşyalarınızı ulaştırmaya çalışıyoruz.
 • Sigortalama: Sigortalama hizmetimiz ile eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Gümrükte ceza alabilecek tüm olumsuzluklar uzman ekibimiz ile ortadan kaldırılır ve eşyalarınıza gelecek zararlar sigorta sözleşmesi sayesinde güvene alınır. Bir sorun oluşması durumunda sizlere hemen ödeme yapılır.
 • Konforlu Taşıma: Boysal Lojistik olarak en çok önem verdiğimiz nokta taşınma sürecinde gündelik yaşantınıza devam etmenizi sağlamaktır. Bu süreçte konforlu bir taşıma hizmeti vererek sizlerin hiçbir süreçten olumsuz etkilenmemenizi sağlıyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşımada Boysal Lojistik Hizmetinizde

Boysal Lojistik uzun yılların verdiği bir tecrübeyle çalışmaktadır. Firmamızın verdiği hizmet kapsamında sizlere en kaliteli taşıma hizmetini vermekteyiz. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma işlemlerinizi bizden alırsanız;

 • Uzman ekiplerimiz paketleme, gümrükleme ve diğer tüm süreçlerinizde profesyonel şekilde çalışarak ortaya çıkabilecek tüm olumsuzluklara engel olurlar.
 • Son model nakliye araçlarımızla eşyalarınız en güvenli şekilde Almanya’daki adresinizden alınarak Türkiye’de istediğiniz yere getirilir.
 • Eşyalarınızın taşınması sürecinde gerekli tüm teknolojiler işe koşulmaktadır. Depolama ve asansörlü nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınızı en kısa sürede yükleyerek belirttiğiniz adreste indirerek hemen kurulumunu yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.