Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak

Almanya uzun yıllardan beri ülkemizde yoğun olarak bir göç alan ülkedir. Günümüzde Almanya’nın yüzde 10’u gibi bir oran Türk nüfusudur. Bu yüzden de Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak son derece popüler bir hizmettir. Firmamız da bu yöndeki talebi görerek çok uzun yıllardan beri Almanya’ya yapacağınız taşınma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Gözünüzde bu kadar mesafeden ve ülkeden geçerken eşyalarınızın nasıl sorunsuz olarak taşınacağını büyütebilirsiniz. Ancak profesyonel bir firma ile çalışırsanız bu işlem son derece basit olacaktır. İşinizi bildiğinizde hiçbir işlem kolay değildir ancak bilgisiz olduğunuzda en basit işlem bile çok büyük zorluklar getirmektedir. Firmamızın bu konudaki avantajları şöyledir;

 • Eşyalarınızın Almanya’ya taşırken gerekli olan tüm belgeler tarafımızca size bildirilir. Böylece süreçte sizin yorulmanıza ve stres yapmanıza gerek kalmaz.
 • Gümrükleme işlemi kurallara uygun olarak yapılır. Böylece gümrüklerden geçiş sürecinde hiçbir sorun yaşamazsınız.
 • Almanya’daki alt yapımız ile hem burada eşyalarınızı kendi personellerimiz monte eder hem de depolama alanlarımızda eşyalarınızı uzun süre muhafaza edebilirsiniz.
 • Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istediğinizde tüm süreç hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızın durumu hakkında personellerimiz size anlık olarak bilgi geçecektir.
 • Gerekli olması durumunda ülkemizdeki depolarda da eşyalarınızı belli bir süre muhafaza edebilirsiniz.
 • Nakliye işlemini en yüksek kaliteyle en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
 • Eşyalarınız son model tırlarla en kısa yoldan en kısa sürede yeni adresinize ulaştırılır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak Nasıl Olur?

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istiyorsanız öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Boysal Lojistik olarak bizler bir adım kadar uzağınızdayız. Bir hizmet almak ya da bilgi almak için temsilcilerimizle görüşmeniz yeterlidir. Bu hizmetimiz kapsamında sizlere sunacağımız detaylar;

 • Ücretsiz Eksper: Türkiye’deki adresinize uzman eksper görevlimiz belirlediğiniz tarihte ücretsiz olarak gelmektedir. Daha sonra görevli arkadaşımız tüm eşyalarınızı sınıflayarak bir liste oluşturur. Bu liste kapsamında ise sizlere bir fiyat biçilir. Bu fiyat sonrasında sizler teklifi kabul etme durumunuzu bildirebilirsiniz.
 • Güven Sözü: Eşyalarınızı taşıma aşamasında tüm sorumluluğu üstümüze alıyoruz. Ancak bu sözü sadece binlerce taşıma referansımızla vermiyoruz. Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istediğinizde sizlere bir sigorta sözleşmesi imzalatıyoruz. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınız güvence altına alınıyor. Bizden kaynaklı bir sorun çıkması durumunda koşulsuz şartsız tüm masraflarınız sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Bu da bizim size güven sözümüz oluyor.
 • Kurallara Uygun Paketleme ve Gümrükleme: Uluslararası nakliyat işlemlerinde en önemli detaylardan biri gümrükleme ve paketleme süreçleridir. Çünkü genel kurallara uygun olarak yapılmayan bu işlemler eşyalarınızın gümrüklerde sıkıntı yaşamasına yol açabilir. İşte burada devreye eşyalarınızın paketlenmesi ve gümrüklenmesi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz giriyor. Eşyalarınızın tüm gümrüklerde takılmadan geçmesi konusunda sizlere garanti veriyoruz. Ayrıca paketleme desteğimiz sayesinde eşyalarınız güvenli şekilde taşınıyor.
 • Belge Bilgisi Ve Özel İzinler: Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istiyorsanız belli belgeleri sunmanız gerektiğini hatırlatalım. Mesela sizden Almanya’dan oturma izni ya da Schengen Vizesi istenebilir. Bu durumda gerekli tüm belgeler tarafımızca size bildirilir ve önceden hazırlanmanız sağlanır. Böylece taşıma süreci sorunsuz şekilde tamamlanır. Ayrıca bazı eşyaları taşımanız yasaktır. Bu eşyaların bilgisi size önceden verilir ve ekiplerimiz tarafından gerekli kontroller yapılır. Belli eşyaları taşıma için de özel izin almak gerekir. Bu eşya türleri ve izin süreci konusunda da firmamızın tam desteğini her zaman görebilirsiniz.

Eşyalarınız Almanya’ya Güven İçinde Boysal Lojistik’le Gitsin

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak kolay bir süreç değildir. Her firma alnının akıyla bu işi başaramaz. Bu yüzden sizlere uzun yılların tecrübesi olan ve her zaman kaliteli, profesyonel bir ekiple çalışan Boysal Lojistik olarak bizimle tanışmanızı tavsiye ediyoruz.  Neden siz diyorsanız;

 • Hizmet verdiğimiz zaman zarfından ülkemizden Almanya’ya binlerce gurbetçi vatandaşımızı sorunsuz olarak ulaştırdık.
 • Uluslararası nakliye işlemi konusunda tüm sertifika ve tecrübelere sahibiz.
 • Geniş hizmet ağımız sayesinde Avrupa’nın birçok ülkesinde de kendi personellerimizle çalışıyoruz.
 • Son model araçlarımız ile eşyalarınız Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak hizmetinde son derece güvenli ve konforlu şekilde ulaşmaktadır.
 • Personellerimiz gideceği adreste eşyalarınızın kurulumu ve yerleşimini yapmadan işi bırakmaz.
 • Ayrıca hizmet sonrası destek uygulamamız sayesinde daha sonra bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.