boysal lojistik

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları yeri değiştirirler. Gerek aynı şehirde başka bir adrese gerek farklı bir şehirde yeni bir yaşama gerekse de çok farklı bir ülkede hayatlarına yeni bir başlangıç yapmaya karar verirler. İşte bu süreçte evden eve taşımacılık hizmeti devreye girer. Çünkü evinizi değiştirirken eşyalarınızı da yanınızda götürürsünüz. Her ne kadar gittiğiniz yer size yeni bir hayat sunsa da geçmişten gelen bazı detaylarınız eşyalarınız olur. Bu yüzden eşyalarınızın yeni evinizde kullanımınız için taşınmalıdır. Bu taşıma hizmetini de profesyonel bir şirketten almalısınız. Bu sayede eşyalarınız açısından büyük faydalar elde edebilirsiniz. Eşyalarınızı yeni evinize getirecek olan kaliteli bir firma;

 

 • Eşyalarınızı istediğiniz adresten hemen alacak ve daha sonrasında yeni evinize sorunsuz bir şekilde iletecektir. Ayrıca bu taşıma hizmeti ister şehir içi ister şehirler arası isterse de uluslararası olsun süreci profesyonel şekilde yürütecektir.
 • Eşyalarınızı belli bir süre saklama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu durumda lojistik firmanız kaliteliyse sizlere depolama alanlarını açacaktır. Depolama alanlarında sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.
 • Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında paketleme süreci oldukça etkili şekilde yapılacaktır. Böylece eşyalarınız hiçbir zarar görmeyecektir. Ayrıca gümrükleme gibi süreçler söz konusu olursa eşyalarınız sorunsuz olarak gümrüklerden geçecektir.
 • Eşyalarınızın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek tüm olumsuz durumlar ortadan kaldırılacak ve eşyalarınızın yeni adresinize sağ salim ulaşması sağlanacaktır.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Evden eve taşımacılık hizmeti alırken geçeceğiniz süreçler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu konuda bir tecrübeniz yoksa bile yazımızı okuyarak ne yapmanız gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Çünkü taşıma işlemini her ne kadar ekipler gerçekleştirse de sizlere de ev sahibi olarak bazı yükümlülükler düşmektedir;

 • Araştırma: Taşınmaya karar verdiğinizde öncelikle araştırma süreci başlar. Çünkü gitmek istediğiniz yere taşıma hizmeti veren bir lojistik firması bulmanız gerekir. Ayrıca firmanın sizin eşyalarınızı sorunsuz olarak uygun fiyata taşıması da önemlidir. Bunun için araştırma sürecinde farklı firmalar ile iletişim kurarak eksper görevlisi isteyebilirsiniz. Bu görevli eşyalarınızın durumunu iyice tahlil edecek ve sizin için eşyalarınızın listesini yapacaktır. Bu liste kapsamında firma sizlere bir fiyat teklifi hazırlayacak ve anlaşmanız durumunda bu listeye göre gerekli malzeme ve ekip yollayacaktır.
 • Garanti: Taşıma işlemi sırasında size güvence verecek bir firmayla çalışmanız önemlidir. Çünkü eşyalarınızı taşırken güvenli şekilde gideceği adrese ulaşması önemlidir. İşte bu süreçte de devreye giren şey sigortadır. Bu sözleşme firma ile sizin tarafınızdan imzalanır. Açıklaması da taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir zarar gelmesi durumunda tüm zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasıdır.
 • Paketleme: Taşınma işleminin en can alıcı detaylarında n biri paketlemedir. Çünkü personeller paketleme işlemini kaliteli malzemelerden yaparlarsa eşyalarınız taşıma işlemi sırasında bir zarar görmez ve yeni evinizde sorunsuz olarak yerini alır. Eşyalarınızın paketleme malzemelerinin kalitesi konusunda firmadan mutlaka garanti almalısınız.
 • Taşıma: Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın gerekli ekipmanlarla yüklenmesi çok önemlidir. Mesela yüksek bir katta kalıyorsanız asansörlü nakliyat hizmeti almanız yerinde olur. Firma yapılacak çalışma sonucunda eşyalarınızın sorunsuz şekilde adresinizde olmasını sağlar. Çünkü bu tarz ekipmanlar biraz masraflı olsa da eşyaların güvenliği için gerekli uygulamalardır. Asansör, merdiven yapısı gibi farklı faktörler eşyalarınızı taşıma sırasında yıpratabilir.
 • Yerleştirme: Kaliteli bir nakliye firması eşyalarınızı taşıdıktan sonra yerleştirme aşamasında da işe koşar. Bu süreçte eşyalarınızı yeni adresinizde alanında uzman personeller gösterdiğiniz yere kurarlar. Montaj yapılması gereken parçalar marangozlar tarafından monte edilir. Böylece eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni yerini alır.

Evden Eve Taşımacılıkta Boysal Lojistik Profesyonelliğini Tanıyın

Evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen bir müşteriyseniz mutlaka Boysal Lojistik farkıyla tanışmalısınız. Çünkü firma bu konuda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınır ve alanında uzman personeller tarafından kurulur.

Boysal Lojistik kaliteli araçlar ve son model ekipmanlar ile eşyalarınıza hak ettiği değeri vererek size lazım olan tüm çözümleri hayata geçirir. Eşyalarınızın başına gelecek tüm olumsuzlukları önlemek ve istediğiniz adrese sorunsuz olarak taşınmasını sağlamak için hemen müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alın ve ücretsiz eksper hizmetinden yararlanın.

Read more

İngiltere’den Türkiye’ye Ev Taşıma

İngiltere’den Türkiye’ye Ev Taşıma

Farklı bir ülkede yaşıyorsanız Türkiye’ye taşınma işlemleriniz son derece kolay olacaktır. Ancak sizler başka bir ülkenin vatandaşıysanız bu süreçte dikkat etmeniz gereken bazı durumlar olabilir. İngiltere bugün dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemi için radikal bir karar verdiğinizde tüm süreçleri başlatmak için profesyonel bir destek şarttır. Sizlere bu desteği ise hem oradan hem de ülkemizde alt yapısı olan bir lojistik firması destek olacaktır. Ülkemizde bu hizmeti veren firmalar arasından bir araştırma yaparak seçim yapabilirsiniz. İngiltere’den ülkemize dönüş yaparken ya da sıfırdan taşınırken tüm eşyalarınızı getirmek için bir firmayla anlaştığınızda;

 • İngiltere’nin tüm şehirlerinden ve bölgelerinden eşyalarınız ülkemizde istediğiniz şehirdeki adrese sorunsuz olarak getirilecektir.
 • Firma tüm alt yapısını tamamladığı için İngiltere’de ya da ülkemizde depolama ihtiyacı duyduğunuzda istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyalarınızın saklanma sürecinde güvenli ortamlarda eşyalarınız sizi bekleyecektir.
 • Eşyalarınızı İngiltere’den getirirken bu alanda deneyim sahibi bir firma sizleri tüm süreç boyunca yönlendirecektir. Hazırlamanız gereken belgelerden beklemeniz gereken süreye kadar birçok detayı sizlere anlatacaktır.
 • Müşteri hizmetleri desteği ile taşıma işleminin her sürecinde kafanıza takılan soruları sorabilir ve eşyalarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği için paketleme ve gümrükleme süreçleri kurallara uygun olarak yapılır. Ayrıca eşyalarınızın taşınma işlemi gerekli işlem ne ise o şekilde tamamlanır. Farklı alternatifler ile eşyalarınızı en ekonomik ve güvenli şekilde Türkiye’ye ulaştırabilirsiniz.

İngiltere’den Türkiye’ye Taşınmak

Üzerinde güneş batmayan imparatorluk olarak nam salmış olan İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemi organize bir süreç olarak yürütülmektedir. Bu süreçte alacağınız hizmet son derece önemlidir. Eşyalarınızı taşırken destek alabileceğiniz detaylar hakkında size şöyle bilgi verelim;

 • Eksper: Anlaşma yapacağınız şirketin İngiltere’de yer alan eksper görevlileri hemen evinize gelecek ve eşyalarınızın listesini çıkaracaktır. Bu süreç esnasında sizler de orada olarak listenin yapılmasına destek olmalı ve eksik ya da fazla eşya eklenmemesine yardımcı olmalısınız. Ayrıca eşyalarınız için gerekli ekipmanların ve paketleme malzemelerinin getirilmesi için gerekli bilgileri doğru şekilde vermelisiniz. Eksper listesine göre lojistik firması sizlere bir nakliye fiyatı verecektir.
 • Sigortalama: Taşıma işlemini kabul ettikten sonra sıra güvenliğe gelir. Uluslararası taşıma hizmeti veren bir firma mutlaka yaptığı işin arkasında durur. Bunu da sizinle karşılıklı olarak imzaladığı bir sigorta sözleşmesiyle kayıt altına alır. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınızın başına bir sorun gelmesi durumunda hemen tüm zarar sigorta şirketi tarafından nakit olarak karşılanır. Bu yüzden eksper görevlisinin eşyalarınızın listesini doğru şekilde alması önemlidir.
 • Güvenlik: Eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak ana unsur taşıma işleminde doğru paketlemedir. Bu yüzden de modern paketleme yöntemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanan bir firma ile çalışmaya özen gösterin. Aksi halde eşyalarınızı başına olumsuz durumlar gelebilir.
 • Gümrükleme: Farklı ülkeler arasında taşıma işlemi yapılacağı zaman gümrükler çok önemlidir. Çünkü bir işlem kuralına uygun yapılmadığında tüm süreç başa sarar. Bu yüzden profesyonel bir firma eşyalarınızın gümrükleme işlemlerini kurallara uygun olarak yapacaktır. Böylece eşyalarınız gümrüklerde hiç beklemeden ülkemize gelecektir.
 • Belge: taşınma işlemi sırasında sizin hazırlamanız gereken bazı belgeler olabilir. İşte bu konuda desteği mutlaka lojistik firmasından almalısınız. Mesela zati eşyalarınızı taşıtacaksanız bazı eşyaların yasak olduğunu bazılarının da izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetleri yetkilisinden alarak özel eşyalarınızı sorunsuz olarak getirmek adına gerekli tüm izinleri almalı ve lojistik firmasına sunmalısınız.

İngiltere’den Eşyalarınız Boysal Lojistik Güvencesiyle Memlekete Dönsün

İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemlerinizi Boysal Lojistik güvencesiyle tamamlayın. Firmamız;

 • 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri desteğiyle sizlere taşıma süreci ve hizmeti hakkında en doğru bilgiyi istediğiniz an vermektedir.
 • İngiltere ve Türkiye’de gerekli alt yapılarını uzun süre önce tamamladığı için bu konuda binlerce referans sunabilecek bir yapıya sahiptir. Bu yüzden eşyalarınız güvenle taşınır.
 • Profesyonel personeller ve kaliteli araçlar ile eşyalarınız İngiltere’den ülkemize sorunsuz olarak getirilecektir. Süreç boyunca tüm görev alan ekip üyeleri alanında uzman ve yetkin personellerdir.
 • Gümrükleme ve depolama gibi süreçlerdeki alt yapı kalitesiyle Boysal Lojistik eşyalarınızı getirme aşamalarının tümünde size en kaliteli hizmeti vermektedir.
Read more

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

İngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Bu devlet kısa bir süre önceye kadar “Üzerinde Güneş Batmayan İmparatorluk” olarak anılmaktaydı. Bu yüzden bu ülkeye yerleşmek dünyadaki birçok insanın hayalidir. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma oldukça zorlu bir süreç olabilir. Bunun sebebi ise İngiltere’nin dışarında insanlara yaşama izni verme konusunda son derece hassas olmasıdır. Ancak ülkemizden buraya taşınmak daha kolaydır. Çünkü daha önce iki devlet arasında imzalanan Ankara Anlaşması kapsamında orada belli bir iş kurma girişiminde bulunan Türkler oturma izni alabilmektedir. Son yıllarda ise ülkemizde bu konuda yol gösteren birçok danışma firması vardır. Sizlere öncelikle İngiltere’nin yaşam avantajlarından bahsedelim;

 • İngiltere, işçi hakları bakımından dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Bu yüzden de burada çalışmak ya da bir iş kurmak istediğinizde hak ettiğiniz değeri bulabilirsiniz.
 • Sosyal haklar bakımından da her zaman birey temelli bir anlayış esastır. Devlet her zaman halka hizmet etmek için vardır.
 • Bir süre oturduktan sonra vatandaşlık alabilirsiniz. İngiliz pasaportu dünyanın en prestijli pasaportları arasında bulunmaktadır.
 • Sosyal hayat çok canlıdır. Bu yüzden Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma işlemi gerçekleştirdiğinizde burada yeni bir hayata başlayabilirsiniz.
 • İngiltere’de özellikle Londra dünyanın en pahalı şehirlerinden biridir. Bu anlamda bir ev bulurken zorluk çekebilirsiniz.
 • Para birimi Sterlin dünyanın en değerli birkaç para biriminden biridir. Bu yüzden burada kazandığınız para dünyanın her yerinde sizler için değerli bir harcama aracı olacaktır.

Yukarıda saydığımız birçok sebep İngiltere’ye taşınmak için çok geçerli nedenlerdir. Hal böyle olunca da buraya taşınmak için Ankara Anlaşması gibi bir avantajı hemen kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın böyle bir ülkede büyümesi ve vatandaşı olması gelecekleri açısından çok yararlı olacaktır.

Türkiye’den İngiltere’ye Nasıl Ev Taşınır?

Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma hizmeti alırken bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu konular hakkında bilgi sahibi olursanız hizmet kusursuz şekilde işler ve bir zorluk çıkmasını engelleyebilirsiniz;

 • Belge Talebi: İngiltere’ye taşınmak ya da burada yaşamak için öncelikle belli belgeleri hazırlamanız gerekir. Bunun için sıkıntı yapmanıza gerek yoktur. Bir lojistik şirketi ile çalıştığınızda sizlere hazırlamanız gereken belgeleri ve zamanlarını bildirirler. Ancak taşınmak için bir oturma izniniz olması gerektiğini kesinlikle bilmelisiniz.
 • Gümrükleme Süreci: Uluslararası eşya taşıma hizmetlerinde en önemli detay gümrük sürecidir. Çünkü eşyaların en çok vakit kaybedebileceği alan gümrüklerdir. Bu yüzden de hizmet aldığınız firma bu konuda deneyimli olmalıdır. Gümrüklerden sorunsuz geçiş için eşyalarınızın gümrükleme sürecinin kurallara uygun olarak yapılması gerekir. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma sürecinde bu konudaki zorunlulukları yerine getirirseniz gümrüklerde beklemek durumunda kalmazsınız.
 • Zati Eşyalar: Zati eşyalarınızı İngiltere’ye götürürken belli eşyaların yasaklı bazılarının da özel izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden öncelikle yasaklı olan eşyaları yanınızda götürmemelisiniz. Çünkü gümrüklerde bu eşyalara el konabilir. Ayrıca izin süreçlerini de önceden gerekli şekilde halletmeli ve gümrüklerde izin belgesini sunmalısınız.
 • Paketleme ve Sigorta: Eşyalarınızı götürmeden evvel paketleme işlemini kaliteli yapmalısınız. Çünkü eşyalarınız uzun yollar boyunca taşınacağı için korunaklı olmalıdır. Korunaklı olmayan eşyalar zarar görebilir. Tüm önlemleri alsanız da eşyaların başına bir şey gelmesini engelleyemediğiniz kazalar olabilir. Bu durumda ortaya çıkacak olan zararı karşılamak adına sigorta sözleşmesi imzalamalısınız. Bu belge bir olumsuzluk ortaya çıkması durumunda maddi tutarın sigorta şirketi tarafından ödeneceğini teyit etmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Sizi Boysal Lojistik Götürsün

Boysal Lojistik hem Türkiye hem de İngiltere de güçlü alt yapıya sahip bir firmadır. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma sürecinde destek alırsanız her zaman memnun ayrılacağınızı bilmelisiniz;

 • Boysal Lojistik, İngiltere’ye lojistik hizmetleri konusunda birçok referansa sahiptir. Firmamızın referanslarını inceleyerek tüm hizmet verdiğimiz kişilerin duyduğu memnuniyeti görebilirsiniz.

 • Merkezimize gelerek araçlarımızın kalitesini ve ekipmanlarımızın kullanımı ve malzeme kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • İngiltere’de yeni bir yaşam kurmanın hayalini yaşarken eşyalarınızın güvenle sizinle gelmesi için gerekli tüm adımları bize bırakabilirsiniz.

 • Ekiplerimizle tanışarak lojistik alanındaki tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca çalışma sırasında hizmet içi eğitim süreçlerinde elde ettikleri deneyimleri göstermelerini izleyebilirsiniz.

 • Eşyalarınızın yeni adresinizde istediğiniz yere yerleştirilmesini ve marangozlar tarafından kurulmasını sağlayarak keyfinize bakabilirsiniz.

Read more

Uluslararası Mobilya Taşıma

Uluslararası Mobilya Taşıma

Mobilyalarınız sizin göz bebeğinizdir. Bu yüzden taşıma işlemlerinde onları güvendiğiniz bir yere emanet etmek istersiniz. Son yıllarda ülkemizdeki nakliye sektöründe büyük değişimler yaşanmıştır. Özellikle uluslararası mobilya taşıma hizmetleri farklı bir boyut kazanmıştır. Çünkü yurtdışına olan talebin artması sonucunda ülkemizde kaliteli lojistik firmalarının sayısı artmıştır.

Eşyalarınızı istediğiniz bir ülkeye taşıtma konusunda tereddüt etmeyin. Çünkü yol ne kadar uzun ve çetin olursa olsun profesyonel bir nakliye firması hiçbir sorun çıkmadan eşyalarınızı taşıyacaktır. Sizden bir parça olan mobilyalarınızla gittiğiniz yerde biraz olsun hasretinizi dindirebilir ve belli kültürlerinizi gittiğiniz yere götürebilirsiniz. Bir nakliye firmasının size vereceği hizmet şu şekilde olacaktır;

 • Mobilyalarınızın taşınma işlemi belli bir plan dahilinde yapılır.
 • Mobilyalarınızın eski adresinizde uzman marangozlar tarafından demontaj işlemi yapılır. Daha sonra gideceğiniz ülkede eşyalarınızın montajı tamamlanır.
 • Eşyalarınızın taşıma işlemi öncelikle ülkemiz içindeki nakliye araçlarıyla büyük tırlara yüklenir. Daha güvenli ve uzun yola dayanıklı araçlarla eşyalarınız kolayca taşınır.
 • Uluslararası mobilya taşıma hizmeti almadan evvel eşyalarınızın büyüklüğü belirlenir ve evinize buna göre bir ekip yollanır. Bu işlemi bir eksper görevlisi yerine getirmektedir.
 • Mobilyalarınız gümrükleme standartlarına uygun hale getirilir. Çünkü gümrükler uluslararası kurallara uyulması gereken yerlerdir.
 • Eşyalarınızın güvenliği için sigortalama işlemi yapılır. Bu işlem ile ortaya çıkacak tüm zararlar lojistik firması tarafından üstlenilir. Bu durum da sizlerin içinin rahat olmasını sağlar.

Seçim yaparken lojistik firmasının köklü olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü deneyimli olmayan bir firmayla çalışırsanız eşyalarınız gümrükleme sürecinden paketleme sürecine, nakliye sürecinden montaj sürecine kadar güvenle en kısa sürede yeni adresinizde olur. Bu durum göz önüne alarak eşyalarınızı uzman ellere emanet etmeyi unutmayın.

Uluslararası Mobilya Taşıma Nasıl Olur?

Ülkemizden başka bir ülkeye giderken yanında eşyalarını da götürmek isteyenler, kaliteli lojistik firması bularak uluslararası mobilya taşıma hizmeti almalıdır. Bu hizmetin süreçleri şu şekilde olur;

 • Eksper Hizmeti Ücretsizdir: Eksper hizmeti, mobilyalarınızın nitelik ve niceliğinin belirlenmesi sürecinde önemlidir. Bu işlem için belirlenen tarihte evinize bir görevli gelir ve sizinle tüm eşyaları inceler. Bu eşyaların tamamı listeye yazılır. İkiniz de listeyi imzalarsınız. Daha sonra da listenin ikiniz tarafından imzalanması kalır. Bu süreçten sonra top firmadadır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak sizlere bir fiyat verilir.
 • Sigorta Sözleşmesi İmzalanır: Fiyat teklifini kabul ettikten sonra taşıma işleminden önce bir sigorta sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşmenin detayı ise mobilyalarınızı güvence altına almaktır. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir zarar gelirse sigorta şirketince tüm zararınız karşılanır. Böylece eşyalarınızın bir zarar göreceği korkusu sizi endişelendirmez. İmzalı belge olduğu için her türlü hakkı talep etme şansınız vardır.

 • Gümrükleme ve Paketleme Yapılır: Farklı bir ülkeye mobilya taşıma işlemlerinde en önemli hamle gümrükleme ve paketleme işlemidir. Çünkü biri eşyalarınızın güvenli bir şekilde gitmesini sağlarken diğeri de eşyalarınızın sorunsuz olarak gümrüklerden geçmesinin anahtarıdır. Tecrübeli bir nakliye firması uluslararası mobilya taşıma hizmetinde gümrükleme işlemleri tüm prosedürlere uygun olarak yapılır ve bu sayede taşıma işleminde hiçbir aksama olmaz.

 • Nakliye ve Teslimat ile Süreç Tamamlanır: Eşyalarınız aldığınız adresten uzman personeller tarafından alınır. Daha sonra bu personeller eşyalarınızı tırlara yükleyerek yola çıkmasını sağlar. Belirlenen plan dahilinde eşyalarınız yeni adresinize geldiği anda hemen kurulumu yapılır. Bu işlem sonucunda mobilyalarınız başarılı şekilde yeni adresinize ulaştırılır. Gerekli kontrollerden sonra sizler de ekiplere paydos verebilirsiniz.

Uluslararası Mobilya Taşıma Hizmeti Boysal Lojistik’te

Boysal Lojistik farkıyla uluslararası mobilya taşıma hizmeti alırsanız;

 • Güven: Verdiği hizmetin arkasında duran ve yazılı kaynaklarla bu sözünü de kayıt altına alan bir firmayla çalışırsınız.

 • Kalite: Nakliye işlemi sırasında paketlemeden kullanılan diğer malzemelere kadar tüm ürünler A sınıfı kaliteye sahiptir. Ürünlerin markasını öğrenerek sizler de araştırıp teyit edebilirsiniz.

 • Filo: Boysal Lojistik geniş ve yeni bir filoya sahiptir. Mobilya taşıma hizmetlerinin tüm süreçleri için gerekli araç ve ekipmanlar filosunda yer alır.

 • Tecrübe: Firmanın en büyük artısı uzun yıllara dayanan tecrübesidir. Dünyanın birçok yerine çok uzun yıllardan beri birçok eşya taşıyan firma binlerce referansa sahiptir. Ayrıca gittiği ülkelerde kurduğu alt yapı ile hizmetten sizleri memnun bırakır.

Read more

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Gelişen ticaret hizmetleri ve internet dünyasıyla birlikte artık ülkeler arasında resmi sınırlar kalkmasa da iletişim sınırları ortadan kalkmıştır. Dünyanın çeşitli yerlerinde kendilerine bir yaşam alanı oluşturma şansı elde eden insanlar uluslararası ev taşıma hizmeti alırlar. Sizler de bir cesaret böyle bir karar verirseniz bir nebze olsun hasretinizi gidermek için yanınızda ev eşyalarınızı da götürmek isteyebilirsiniz. Bu süreç sizi çok korkutmasın. Çünkü ülkemizde gelişen nakliye hizmetleri ile artık ülkeler arasında taşınmak çok kolay ve sorunsuz bir süreç haline gelmiştir. Bu sayede de sizler anılarınızı da yanınızda götürecek bir hizmet alabilirsiniz. Boysal Lojistik sizlere bu konuda büyük destek olmaktadır. Hizmet aldığınız zaman diğer firmalardan farkı şu olacak;

 • Dünyanın birçok ülkesinde alt yapı sürecini tamamlamış bir firmadan uluslararası ev taşıma hizmeti almış olacaksınız.
 • Uzun yıllar boyunca nakliye alanında çalışmış ve bu alandaki tüm çağdaş yaklaşımlara hakim bir ekip eşyalarınızı en profesyonel şekilde yeni adresinize ulaştıracak.
 • Son model araçlar eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak.
 • Paketleme işlemindeki kalite sayesinde eşyalarınız taşınma ve yerleştirme sürecinde en korunaklı şekilde koruma altına alınmış olacak.
 • Gümrüklerden geçiş sırasında uluslararası kurallara uygun bir gümrükleme işlemi yapılmış olacak.
 • Gideceğiniz ülke için gerekli tüm belgeler sizlere iletilecek ve öncesinde hazır hale getirmeniz sağlanacak.
 • Taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızın güvenli şekilde ulaşması için gerekli sigortalama işlemi yapılacak.

Tüm bu hizmetler sizlerin uluslararası ev taşıma hizmetlerini en kaliteli şekilde almanızı sağlayacak. Bu konuda bir sorunuz varsa tek yapmanız gereken telefonumuzdan, mail adresimizden ya da internet sayfamızdan günün her anı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Kalite Sizinle

Boysal Lojistik olarak firmamız taşıma hizmetlerinizin kaliteli olabilmesi adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Firmamız verdiği hizmette tüm kaliteli lojistik firmaları gibi şu uygulamaları yapmaktadır:

 • Eksperimizi Ücret Almadan Yolluyoruz: Ülkeler arası eşya taşıma sürecinin en önemli aşaması eşyaların belirlenmesidir. Çünkü gerekli araç, personel, paketleme malzemesi bu sürece göre belirlenir. Eksper görevlimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini yapar. Ancak bazı eşyaların yasak olduğunu ve bazılarının da izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Eksperimiz size bu konuda ayrıntılı olarak bilgi verir. Daha sonrasında ise sizlere oluşturulan listeye göre bir fiyat teklifi sunulur.
 • Eşyalarınızı Hizmetimiz Boyunca Garantiye Alıyoruz: Firmamız sizlere taşıma işleminden önce eksper görevlimizin yaptığı listeye göre tüm gidecek eşyalarınızı güvence altına alır. Garantili bir taşıma hizmeti veren ekiplerimiz, bir zarar gelmesi durumunda tüm zararı sigorta şirketinin karşılayacağını size bildirir. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelecek maddi zararlar konusunda sıkıntı yaşamayın. Ancak manevi boyutuna zarar vermemek adına eşyalarınızı büyük titizlik içinde taşıyoruz.
 • Profesyonel Gümrükleme Yapıyoruz: Gümrükleme işlemi son derece sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü eşyalarınızın taşınması aşamasında gümrüklerden geçerken ortaya birçok sorunlar çıkabilir. Bu yüzden de eşyalarınızın uluslararası ev taşıma işleminde gümrüklerde beklememesi adına tüm genel kuralları iyi bilerek eşyalarınızı gümrüklüyoruz.
 • Gelişmiş Hizmet Ağıyla Sizinle Buluşuyoruz: Firmamız sizlere hizmet verirken gelişmiş bir hizmet ağı sunar. Gideceğimiz ülkelerin tamamında gerekli ekipmanlarımız, ekip arkadaşlarımız ve depo alanlarımız sizleri beklemektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla Boysal Lojistik desteğiyle eşyalarınızı naklettirebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş araçlarımız ve son teknoloji malzemelerimiz ile eşyalarınızı güvenli şekilde yeni adresinize ulaştırmayı borç biliyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Boysal Lojistik ile Tanışın

Ev taşıma hizmetlerinde Boy sal Lojistik desteği alacaksanız şu konularda aklınız rahat olsun:

 • Uzmanlık Alanına Göre Sınıflanmış Personeller: Personellerimiz iş bölümü yaparak çalışırlar. Yani size taşıma işleminde paketleme, taşıma ya da montaj işleminde profesyonel uzmanlar destek olur. Yani marangozumuz sadece montaj işlemlerinizi yapacaktır.
 • Geniş Araç Filosu: Firmamızda yer alan araçların tamamı uluslararası ev taşıma hizmeti için özel olarak satın alınmış araçlardır. Ayrıca son model araçlarımız uzun yollar boyunca eşyalarınızı konforlu olarak taşıyacaktır.
 • İşin Sırrı: Bu işin sırrı tecrübede planlamada gizlidir. Boysal Lojistik firmamız 10 yılı aşkın bir süredir farklı ülkelere lojistik hizmeti vermektedir. Ayrıca planlama sürecimiz de tamamen profesyonel şekilde operasyona dökülmektedir.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim