eşya taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Gelişen ticaret hizmetleri ve internet dünyasıyla birlikte artık ülkeler arasında resmi sınırlar kalkmasa da iletişim sınırları ortadan kalkmıştır. Dünyanın çeşitli yerlerinde kendilerine bir yaşam alanı oluşturma şansı elde eden insanlar uluslararası ev taşıma hizmeti alırlar. Sizler de bir cesaret böyle bir karar verirseniz bir nebze olsun hasretinizi gidermek için yanınızda ev eşyalarınızı da götürmek isteyebilirsiniz. Bu süreç sizi çok korkutmasın. Çünkü ülkemizde gelişen nakliye hizmetleri ile artık ülkeler arasında taşınmak çok kolay ve sorunsuz bir süreç haline gelmiştir. Bu sayede de sizler anılarınızı da yanınızda götürecek bir hizmet alabilirsiniz. Boysal Lojistik sizlere bu konuda büyük destek olmaktadır. Hizmet aldığınız zaman diğer firmalardan farkı şu olacak;

 • Dünyanın birçok ülkesinde alt yapı sürecini tamamlamış bir firmadan uluslararası ev taşıma hizmeti almış olacaksınız.
 • Uzun yıllar boyunca nakliye alanında çalışmış ve bu alandaki tüm çağdaş yaklaşımlara hakim bir ekip eşyalarınızı en profesyonel şekilde yeni adresinize ulaştıracak.
 • Son model araçlar eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak.
 • Paketleme işlemindeki kalite sayesinde eşyalarınız taşınma ve yerleştirme sürecinde en korunaklı şekilde koruma altına alınmış olacak.
 • Gümrüklerden geçiş sırasında uluslararası kurallara uygun bir gümrükleme işlemi yapılmış olacak.
 • Gideceğiniz ülke için gerekli tüm belgeler sizlere iletilecek ve öncesinde hazır hale getirmeniz sağlanacak.
 • Taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızın güvenli şekilde ulaşması için gerekli sigortalama işlemi yapılacak.

Tüm bu hizmetler sizlerin uluslararası ev taşıma hizmetlerini en kaliteli şekilde almanızı sağlayacak. Bu konuda bir sorunuz varsa tek yapmanız gereken telefonumuzdan, mail adresimizden ya da internet sayfamızdan günün her anı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Kalite Sizinle

Boysal Lojistik olarak firmamız taşıma hizmetlerinizin kaliteli olabilmesi adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Firmamız verdiği hizmette tüm kaliteli lojistik firmaları gibi şu uygulamaları yapmaktadır:

 • Eksperimizi Ücret Almadan Yolluyoruz: Ülkeler arası eşya taşıma sürecinin en önemli aşaması eşyaların belirlenmesidir. Çünkü gerekli araç, personel, paketleme malzemesi bu sürece göre belirlenir. Eksper görevlimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini yapar. Ancak bazı eşyaların yasak olduğunu ve bazılarının da izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Eksperimiz size bu konuda ayrıntılı olarak bilgi verir. Daha sonrasında ise sizlere oluşturulan listeye göre bir fiyat teklifi sunulur.
 • Eşyalarınızı Hizmetimiz Boyunca Garantiye Alıyoruz: Firmamız sizlere taşıma işleminden önce eksper görevlimizin yaptığı listeye göre tüm gidecek eşyalarınızı güvence altına alır. Garantili bir taşıma hizmeti veren ekiplerimiz, bir zarar gelmesi durumunda tüm zararı sigorta şirketinin karşılayacağını size bildirir. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelecek maddi zararlar konusunda sıkıntı yaşamayın. Ancak manevi boyutuna zarar vermemek adına eşyalarınızı büyük titizlik içinde taşıyoruz.
 • Profesyonel Gümrükleme Yapıyoruz: Gümrükleme işlemi son derece sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü eşyalarınızın taşınması aşamasında gümrüklerden geçerken ortaya birçok sorunlar çıkabilir. Bu yüzden de eşyalarınızın uluslararası ev taşıma işleminde gümrüklerde beklememesi adına tüm genel kuralları iyi bilerek eşyalarınızı gümrüklüyoruz.
 • Gelişmiş Hizmet Ağıyla Sizinle Buluşuyoruz: Firmamız sizlere hizmet verirken gelişmiş bir hizmet ağı sunar. Gideceğimiz ülkelerin tamamında gerekli ekipmanlarımız, ekip arkadaşlarımız ve depo alanlarımız sizleri beklemektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla Boysal Lojistik desteğiyle eşyalarınızı naklettirebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş araçlarımız ve son teknoloji malzemelerimiz ile eşyalarınızı güvenli şekilde yeni adresinize ulaştırmayı borç biliyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Boysal Lojistik ile Tanışın

Ev taşıma hizmetlerinde Boy sal Lojistik desteği alacaksanız şu konularda aklınız rahat olsun:

 • Uzmanlık Alanına Göre Sınıflanmış Personeller: Personellerimiz iş bölümü yaparak çalışırlar. Yani size taşıma işleminde paketleme, taşıma ya da montaj işleminde profesyonel uzmanlar destek olur. Yani marangozumuz sadece montaj işlemlerinizi yapacaktır.
 • Geniş Araç Filosu: Firmamızda yer alan araçların tamamı uluslararası ev taşıma hizmeti için özel olarak satın alınmış araçlardır. Ayrıca son model araçlarımız uzun yollar boyunca eşyalarınızı konforlu olarak taşıyacaktır.
 • İşin Sırrı: Bu işin sırrı tecrübede planlamada gizlidir. Boysal Lojistik firmamız 10 yılı aşkın bir süredir farklı ülkelere lojistik hizmeti vermektedir. Ayrıca planlama sürecimiz de tamamen profesyonel şekilde operasyona dökülmektedir.
Read more

Zati Eşya Taşımacılık

Zati eşya; farklı ülkelere gittiğinizde yanınızda iki ay önceki ya da altı ay sonrası sürelerde getirdiğiniz ve kişisel kullanımınıza mahsus olan, ticareti yapılamayan kullanılmış ya da kullanılabilecek eşyaların tamamıdır. Kişisel eşyalarınızı zati eşya taşımacılık hizmeti ile hem yurtiçi hem de yurtdışı alanlarda taşımaktayız. Boysal Lojistik olarak eşyalarınızı taşırken sizlere şu konularda destek oluyoruz;

 • Kişisel eşyalarınızı dünyanın birçok ülkesine en son model araçlarla ve profesyonel ekiplerle taşımaktayız. Ayrıca eşyalarınızın depolama süreçlerini de güvenli depo alanlarında gerçekleştirmekteyiz.
 • Eksper görevlimizin yaptığı belirlemelerle zati eşya kapsamına giren eşyalarınız listelenir. Bu durumda yasaklı olan ürünler hakkında size bilgi veriyoruz. Ayrıca özel izin alınması gereken gıda ve antika eşyaların işlemlerini tamamlamak adına sizlere destek oluyoruz. Gerekli tüm belgeleri size ileterek kısa sürede bize ulaştırmanızı bekliyoruz.
 • Avrupa standartlarında paketleme hizmeti ile elektronik eşyalarınızdan giyim eşyalarınıza kadar birçok zati eşyanızı güvenle istediğiniz yerden alarak güvenli şekilde taşıyoruz.
 • Zati eşya listesi; giyim ve yolculuk eşyası, elektronik eşya, müzik aletleri, spor ve oyun aletleri, sağlık cihazları, mutfak eşyası, tüketim maddeleri gibi birçok grup olmaktadır. Listeye giren ürünler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • En uygun fiyatlarla uluslararası zati eşya taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Ürün ve fiyat bilgisi almak adına bizimle iletişime geçerek müşteri hizmetleri departmanımızdan ön bilgileri alarak randevu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Çözümlerle Zati Eşya Taşımacılık Hizmetleri

Zati eşya taşımacılığı son derece zorlu bir süreçtir. Çünkü kişisel eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden de eşyalarınız en sorunsuz şekilde taşıma üzere profesyonel çözümleri sizlere sunuyoruz.

Zati eşya taşımacılığı hizmeti alırken sizlerden belli belgeler talep ediyoruz. Bu belgeleri barındırmazsanız söz konusu hizmetimizden yararlanamazsınız. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına şu belgeleri sizden talep ediyoruz:

 • Cmr anlaşmasının bir kopyasını sunmalısınız.
 • Eşyalarınızın gideceği ülke tarafından verilen oturma izni belgesi ibraz etmelisiniz.
 • Eşyanın taşınacağı ülkenin istediği ek belgeleri vermelisiniz.

Sizden istenen tüm belgeleri tamamlayarak bir kopyasını bizlere ulaştırdığınızda bizler tüm işlemleri sizler adına vekaletname ile yerine getiriyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım ile sizlere sorunsuz bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Belgeler ve hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size vereceğimiz zati eşya taşımacılık hizmeti kapsamında şu detayları sunuyoruz:

 • Eşyalarınız Sigorta Sözleşmesiyle Güvende: Eşyalarınızın taşınma sürecinde başına gelebilecek olumsuzlukların farkındayız. Bu yüzden de yaptığımız işin arkasında durarak tüm zati eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Eksper görevlimizin sizler için yaptığı belirlemeler sonrasında eşya listenizin tamamı sigorta sözleşmesi ile garanti altına alınmaktadır. Kısa süre içinde tüm eşyalarınızdan doğan zararlarınız size ödenir.
 • Kaliteli Paketleme Hizmetleriyle Sorunsuz Taşıma: Taşıma hizmetinin güvenli şekilde tamamlanması için paketleme işlemi çok önemlidir. Yüksek kalite standartlarına sahip olan paketleme malzemeleriyle ürünleriniz güvence altına alınır. Daha sonra transfer için uygun şekilde araçlarımıza istiflenen malzemeleriniz en kısa süre içinde belirtilen adrese ulaştırılır.
 • Adreste Yerleştirme ve Kurulum Desteği: Bir taşıma işleminde taşıma güvenliği kadar eşyalarınızı gittiği adreste yerleştirme ve kurulum da önemlidir. Zati eşya taşımacılık hizmeti ile sizlerin eşyalarınızı adresinizde kuruyoruz. Eşyalarınızın yerleştirilmesi ve montaj gerektiren eşyaların kurulumu uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Gideceğiniz ülkedeki profesyonel ekiplerimiz de temiz işçilikle eşyalarınızın taşınma sürecini sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

Zati Eşya Taşımacılığı Hizmeti Boysal Lojistik’te

Boysal Lojistik nakliye alanında yılların verdiği bir tecrübeyle çözümler sunmaktadır. Eşyalarınızı sorunsuz şekilde adresinizden alan ekiplerimiz yeni adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlamaktadır. Eşyalarınızı taşınma sürecinde;

 • Zati eşya taşımacılık hizmetinde sizlere profesyonel ekipler ile hizmet verilir. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteğimizle bizimle günün her anı iletişim kurabilir ve istediğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.
 • Hizmet ve fiyat bilgisi için uzman eksperimizle birlikte belirleme aşamasında sizler de yer almalısınız. Bu süreçte attığımız karşılıklı imzalarla tüm eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.
 • Son model araçlarımız ve modern nakliye çözümlerimiz ile Boysal Lojistik farkını sizler de hissedebilirsiniz. Her türlü özel eşyanızı gümrükleme sürecine uygun olarak paketleyen ekiplerimiz en uygun nakliye yoluyla yeni evinize ulaştırmaktadır.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim