türkiyeden almanyaya ev taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak

Almanya uzun yıllardan beri ülkemizde yoğun olarak bir göç alan ülkedir. Günümüzde Almanya’nın yüzde 10’u gibi bir oran Türk nüfusudur. Bu yüzden de Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak son derece popüler bir hizmettir. Firmamız da bu yöndeki talebi görerek çok uzun yıllardan beri Almanya’ya yapacağınız taşınma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Gözünüzde bu kadar mesafeden ve ülkeden geçerken eşyalarınızın nasıl sorunsuz olarak taşınacağını büyütebilirsiniz. Ancak profesyonel bir firma ile çalışırsanız bu işlem son derece basit olacaktır. İşinizi bildiğinizde hiçbir işlem kolay değildir ancak bilgisiz olduğunuzda en basit işlem bile çok büyük zorluklar getirmektedir. Firmamızın bu konudaki avantajları şöyledir;

 • Eşyalarınızın Almanya’ya taşırken gerekli olan tüm belgeler tarafımızca size bildirilir. Böylece süreçte sizin yorulmanıza ve stres yapmanıza gerek kalmaz.
 • Gümrükleme işlemi kurallara uygun olarak yapılır. Böylece gümrüklerden geçiş sürecinde hiçbir sorun yaşamazsınız.
 • Almanya’daki alt yapımız ile hem burada eşyalarınızı kendi personellerimiz monte eder hem de depolama alanlarımızda eşyalarınızı uzun süre muhafaza edebilirsiniz.
 • Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istediğinizde tüm süreç hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızın durumu hakkında personellerimiz size anlık olarak bilgi geçecektir.
 • Gerekli olması durumunda ülkemizdeki depolarda da eşyalarınızı belli bir süre muhafaza edebilirsiniz.
 • Nakliye işlemini en yüksek kaliteyle en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
 • Eşyalarınız son model tırlarla en kısa yoldan en kısa sürede yeni adresinize ulaştırılır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak Nasıl Olur?

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istiyorsanız öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Boysal Lojistik olarak bizler bir adım kadar uzağınızdayız. Bir hizmet almak ya da bilgi almak için temsilcilerimizle görüşmeniz yeterlidir. Bu hizmetimiz kapsamında sizlere sunacağımız detaylar;

 • Ücretsiz Eksper: Türkiye’deki adresinize uzman eksper görevlimiz belirlediğiniz tarihte ücretsiz olarak gelmektedir. Daha sonra görevli arkadaşımız tüm eşyalarınızı sınıflayarak bir liste oluşturur. Bu liste kapsamında ise sizlere bir fiyat biçilir. Bu fiyat sonrasında sizler teklifi kabul etme durumunuzu bildirebilirsiniz.
 • Güven Sözü: Eşyalarınızı taşıma aşamasında tüm sorumluluğu üstümüze alıyoruz. Ancak bu sözü sadece binlerce taşıma referansımızla vermiyoruz. Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istediğinizde sizlere bir sigorta sözleşmesi imzalatıyoruz. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınız güvence altına alınıyor. Bizden kaynaklı bir sorun çıkması durumunda koşulsuz şartsız tüm masraflarınız sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Bu da bizim size güven sözümüz oluyor.
 • Kurallara Uygun Paketleme ve Gümrükleme: Uluslararası nakliyat işlemlerinde en önemli detaylardan biri gümrükleme ve paketleme süreçleridir. Çünkü genel kurallara uygun olarak yapılmayan bu işlemler eşyalarınızın gümrüklerde sıkıntı yaşamasına yol açabilir. İşte burada devreye eşyalarınızın paketlenmesi ve gümrüklenmesi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz giriyor. Eşyalarınızın tüm gümrüklerde takılmadan geçmesi konusunda sizlere garanti veriyoruz. Ayrıca paketleme desteğimiz sayesinde eşyalarınız güvenli şekilde taşınıyor.
 • Belge Bilgisi Ve Özel İzinler: Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak istiyorsanız belli belgeleri sunmanız gerektiğini hatırlatalım. Mesela sizden Almanya’dan oturma izni ya da Schengen Vizesi istenebilir. Bu durumda gerekli tüm belgeler tarafımızca size bildirilir ve önceden hazırlanmanız sağlanır. Böylece taşıma süreci sorunsuz şekilde tamamlanır. Ayrıca bazı eşyaları taşımanız yasaktır. Bu eşyaların bilgisi size önceden verilir ve ekiplerimiz tarafından gerekli kontroller yapılır. Belli eşyaları taşıma için de özel izin almak gerekir. Bu eşya türleri ve izin süreci konusunda da firmamızın tam desteğini her zaman görebilirsiniz.

Eşyalarınız Almanya’ya Güven İçinde Boysal Lojistik’le Gitsin

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak kolay bir süreç değildir. Her firma alnının akıyla bu işi başaramaz. Bu yüzden sizlere uzun yılların tecrübesi olan ve her zaman kaliteli, profesyonel bir ekiple çalışan Boysal Lojistik olarak bizimle tanışmanızı tavsiye ediyoruz.  Neden siz diyorsanız;

 • Hizmet verdiğimiz zaman zarfından ülkemizden Almanya’ya binlerce gurbetçi vatandaşımızı sorunsuz olarak ulaştırdık.
 • Uluslararası nakliye işlemi konusunda tüm sertifika ve tecrübelere sahibiz.
 • Geniş hizmet ağımız sayesinde Avrupa’nın birçok ülkesinde de kendi personellerimizle çalışıyoruz.
 • Son model araçlarımız ile eşyalarınız Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak hizmetinde son derece güvenli ve konforlu şekilde ulaşmaktadır.
 • Personellerimiz gideceği adreste eşyalarınızın kurulumu ve yerleşimini yapmadan işi bırakmaz.
 • Ayrıca hizmet sonrası destek uygulamamız sayesinde daha sonra bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Read more

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Uluslararası ev taşıma hizmetleri profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Bu yüzden de Avrupa’dan ülkemize eşyalarınızı taşırken profesyonel bir şirketten destek almalısınız. Almanya birçok Türk vatandaşını barındıran bir ülkedir. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmetleri tüm yasal süreçlere hakim ve izinleri alınmış bir firmadan alınmalıdır. Almanya ile Türkiye arasındaki nakliye hizmetlerinizi Boysal Lojistik farkıyla alabilirsiniz. Hizmetimiz sonunda tüm eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Alacağınız hizmet kapsamında;

 • Bizimle çalışırsanız eşya taşıma hizmetlerinizi kurumsal bir firmayla gerçekleştirmiş olursunuz. Kurumsal olmayan şirketler sizlere doğru çözümleri sunamazlar.
 • Gümrükleme işlemleri profesyonellik gerektirir. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma sürecinde gümrük konusunda tüm gerekli bilgileri sizlere vermekteyiz.
 • Sigortalı taşımacılık hizmetimiz eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar. Bir zarar olması durumunda sigortalı taşımacılık hizmetimiz tüm zararlarınızı karşılayacaktır.
 • Fiyatlarımız eksper görevlimizin belirlemeleri sonrasında sizlere bildirilir. Teklifimizi kabul ettiğinizde yazılı bir sözleşme yapılır. Böylece nakliye sürecinde sizlere hiçbir surette ek bir masraf çıkarılmaz.
 • Size eşyalarınızı taşıma süresi konusunda garanti vermekteyiz. Belirlediğimiz tarihte Almanya’daki evinizden eşyalarınızı alarak Türkiye’deki adresinize söylediğimiz saat ve tarihte ulaştırıyoruz.
 • Taşınma sürecinde en uygun ulaşım yolunu kullanarak eşyalarınızın yapısına uygun bir taşıma süreci gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızın Almanya’dan ülkemize getirilme sürecinde her aşama bizim için önemlidir. Eşyalarınızın tüm süreç boyunca zarar görmemesi ve en sorunsuz şekilde taşınması adına profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Hizmetinde Farklıyız

Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Boysal Lojistik ile tanışmalısınız. Bu hizmetimizi sizlere geniş bir referans ağıyla ve kaliteli çözümlerle sunuyoruz;

 • İmkansızı İsteyin: Uluslararası ya da deniz aşırı ülkeler arasında taşınmak size imkansız gibi gelebilir. Ancak imkansızı istiyorsanız Boysal Lojistik sizlere bu sektörde uzmanlaşan ekibiyle ve kaliteli ekipmanlarıyla en doğru çözümü sunmaktadır.
 • Geniş Sertifika Yetkileri: Uluslararası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız öncelikle firmamızın tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahip olduğunu bilmelisiniz. Bu belgelere sahip olmayan bir şirket Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma sürecinde size etkili bir hizmet veremez. Bizlerden aldığınız destekle taşıma işleminiz zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.
 • Ücretsiz Danışma: Firmamız eşyalarınızı taşıma sürecinde sizlere ücretsiz danışma hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz ile firmamızın sizlere en uygun fiyat ve esnek imkanları vermesini sağlayabilirsiniz. Almanya ile Türkiye arasındaki nakliye işlemlerinde ihtiyacınız olan tüm süreçleri bizden alabilirsiniz. Taşınma işleminden önce bir ön araştırma yapmanız yerinde olur. Fiyat ve kalite karşılaştırması sonrasında ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanarak bizimle tanışabilirsiniz.
 • Kaliteli Paketleme: Firmamız ISO 9001 kalite belgesine sahip bir kurumdur. Taşınma sürecinizde paketleme işlemlerinizi eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde yürütüyoruz. Bu işlem sırasında evrak ve gümrükleme işlemlerinizi de iletişim ve karşılıklı koordinasyon ile hayata geçiriyoruz. Tüm süreci yakından izleyen ekiplerimiz paketleme işlemini en doğru yaklaşımlarla tamamlamaktadır.
 • Süreç Takibi: Eşyalarınızın taşınma sürecinde Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmetlerinin her aşamasını takip eden firmamız, teslimat süresini en kısa süreye indirmek adına gerekli planlamaları yapmaktadır. Planlama sürecinde belirttiğimiz teslimat süresinden de daha kısa sürede eşyalarınızı ulaştırmaya çalışıyoruz.
 • Sigortalama: Sigortalama hizmetimiz ile eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Gümrükte ceza alabilecek tüm olumsuzluklar uzman ekibimiz ile ortadan kaldırılır ve eşyalarınıza gelecek zararlar sigorta sözleşmesi sayesinde güvene alınır. Bir sorun oluşması durumunda sizlere hemen ödeme yapılır.
 • Konforlu Taşıma: Boysal Lojistik olarak en çok önem verdiğimiz nokta taşınma sürecinde gündelik yaşantınıza devam etmenizi sağlamaktır. Bu süreçte konforlu bir taşıma hizmeti vererek sizlerin hiçbir süreçten olumsuz etkilenmemenizi sağlıyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşımada Boysal Lojistik Hizmetinizde

Boysal Lojistik uzun yılların verdiği bir tecrübeyle çalışmaktadır. Firmamızın verdiği hizmet kapsamında sizlere en kaliteli taşıma hizmetini vermekteyiz. Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma işlemlerinizi bizden alırsanız;

 • Uzman ekiplerimiz paketleme, gümrükleme ve diğer tüm süreçlerinizde profesyonel şekilde çalışarak ortaya çıkabilecek tüm olumsuzluklara engel olurlar.
 • Son model nakliye araçlarımızla eşyalarınız en güvenli şekilde Almanya’daki adresinizden alınarak Türkiye’de istediğiniz yere getirilir.
 • Eşyalarınızın taşınması sürecinde gerekli tüm teknolojiler işe koşulmaktadır. Depolama ve asansörlü nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınızı en kısa sürede yükleyerek belirttiğiniz adreste indirerek hemen kurulumunu yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.
Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim