uluslararası eşya taşıma

Yurtdışı Nakliye Firmaları

Yurtdışı Nakliye Firmaları 

Yeni bir yaşama adım atmak için farklı bir ülkeye yerleşme kararı aldığınızda yanınızdan da parçalar götürmek için nakliye firması desteği almanız gerekir. İşte bu süreçte yurtdışı nakliye firmaları işin içine girer. Ülkemizde nakliye firmaları genelde şehirlerarası taşıma hizmeti vermektedir. Ancak bu süreçte farklı ülkelere çalışma yetkisi olan ve bu konuda uzman bir firma bulmanız gerekir. İşte Boysal Lojistik bu konudaki tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır.  Eşyalarınızın istediğiniz ülkeye taşınması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uzmanlarımız taşınma işlemlerinde öncelikle uzman bir eksper görevlisi göndererek eşyalarınızın listesini çıkarmaktadır. Daha sonra belirlenen ürün yoğunluğuna göre nakliye süreçleri işin içine katılır. Ekiplerimiz paketleme, montaj ve taşıma gibi bir nakliye sürecinin tüm aşamalarını sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Yurtdışı nakliye hizmeti hakkında bilgi almak ve size sunacağımız destek hakkında fikir sahibi olabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Ayrıca vaktiniz varsa ofislerimize bir çayımızı içmeye de bekleriz. 

Yurtdışı Ağır Yük Taşıma 

Türkiye son yıllarda lojistik anlamında büyük gelişme kaydetmeye başlamıştır. Fabrikalar ve atölyelerde üretilen seri imalat ürünlerinizi farklı ülkelere en kısa sürede ulaştırmak için bize başvurabilirsiniz. Firmamız yurtdışı ağır yük taşıma hizmeti ile istediğiniz yükleri farklı ülkelere kadar ulaştırır. Bünyemizde bulunan teknolojik ekipmanlar ve son model araçlar sayesinde ağır eşyalarınızın istediğiniz ülkeye kadar ulaştırılır. 

Personelleriniz yüklerinizi kamyonlara sistemli bir şekilde yerleştirmektedir. Bu yüzden iki farklı yük hiçbir şekilde temas etmez ve ulaştırma süresince diğerini deforme etmez. Ayrıca ağır yük taşıma hizmetlerinde en büyük sorunlardan biri ekonomik bir hizmettir. Firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. Yurtdışı nakliye firmaları arasından bir seçim yaparken mutlaka Boysal Lojistik hizmetlerini ve teklifini duymayı unutmayın. Ağır yük taşıma işlemlerinde zaman çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere söz verdiği tarihte ürünlerinizi ulaştırmaktadır. Ancak bir gecikme olması durumunda hemen sizlere haber verilir. Ayrıca 7 gün 24 saat açık olan iletişim numaramız ile eşyalarınızın yerini istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Gittiği adreste de ayrıca bir insan gücüne gerek kalmadan ağır yükleriniz teknolojik ekipmanlar eşliğinde indirilmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşıma 

Yurtdışı eşya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’den eşyalarınızı alarak farklı ülkelere düzenli olarak sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Dairelerinizde bulunan tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından en kaliteli malzemelerle paketlenmektedir. Bu süreçte eşyalarınızın düzenli bi şekilde araca yüklenmesi ve gideceği yerde montajının yapılması da ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Paketleme işleminden sonra koltuk takımlarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz kolayca araçlara yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği nakliye hizmeti her zaman sigortalı olarak yapılmaktadır. Böylece uluslararası eşya taşıma hizmetinde ortaya çıkan bir zarar olması durumunda kasko şirketleri hemen duruma müdahale ederek gerekli tüm ödemeleri yapmaktadır. 

Yurtdışı Nakliye Fiyatları 

Başka bir ülkeye ev ya da ofis taşırken fiyat çok önemlidir. Çünkü başka bir ülkeye yerleşme süreci zaten çok maliyetli geçer. Bu yüzden en uygun yurtdışı nakliye fiyatları ile taşıma hizmetini sonlandırmak gerekir. Farklı bir ülkeye taşınma işlemlerinde nakliye süreci biraz daha maliyetli olmaktadır. Burada taşınacak eşyaların yapısı ve büyüklüğü, taşınacağınız ülkenin uzaklığı gibi farklı faktörler devreye girer. 

Yurtdışı nakliye firmaları arasında fiyat araştırması yaptığınızda Boysal Lojistik fiyatlarının oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz. Ancak diğer bir detay da uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektir. Firmamız hem Türkiye’de hem de eşyalarınızın gideceği ülkede alt yapısını tamamlamış ve kendi ekipleriyle çalışan bir şirkettir. Yani hiçbir şekilde dışardan destek alınması söz konusu değildir. Bu yüzden tüm sorumluluk Boysal Lojistik personellerine aittir. 

Yurtdışı Ev Taşıma Firmaları 

Yurtdışı ev taşıma hizmeti veren firmamız sizler için ülke değiştirme sürecini kolaylaştırmaktadır. Firmamızın uzman personelleri paketlemeden montaja kadar tüm süreçleri sorun çıkmadan başarıyla tamamlamaktadır. Ayrıca eşyalarınız kısa süre içinde yeni adresine ulaşabilir. Bunun için eşyalarınızın azlığı ya da çokluğu önemli değildir. Firmamız her boyutta eşyaları istediğiniz yere kadar götürmektedir. 

Farklı bir ülkeye taşınma sürecinde sizler için taşınma hizmeti kapalı kasa tırlarla yapılmaktadır. Ayrıca marangozlarımız yeni adresinizde tüm eşyalarınızın montajını gösterdiğiniz alanlara yapmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşya, perde ve avize gibi eşyalarınızın montajı da başarıyla tamamlanacaktır.

Read more

Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına Eşya Taşıma 

Firmamız yurtdışına eşya taşıma hizmetinde tüm yüklerinizi istediğiniz ülkeye sorunsuz olarak taşımaktadır.  Nakliye süreçleri bu alanda eğitimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Dünyanın birçok yerine aylık ve haftalık periyotlarda çok sayıda farklı sevkiyatlar düzenliyoruz. Uzun yıllardır uluslararası eşya taşıma alanında çalışmalarını başarıyla yürüten firmamız yük taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine sağlanan araç desteği ile sizler de istediğiniz ülkeye taşınabilirsiniz. Taşımayı planladığınız tüm eşyaların titizlikle incelenmesi sonucunda sizlere en uygun fiyatlar verilmektedir.  Nakliye sürecinde ortaya çıkabilecek bir sorun olması sonucunda hemen personellerimiz duruma müdahale etmektedir. Uzmanlarımız taşıma günü eşyalarınızın büyüklüğüne göre gerekli tüm malzemeleri de yanında getirmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı 

Yurtdışı eşya taşımacılığı sürecinde firmamızdan birçok konuda destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz size tüm süreçlerde uzmanlarla ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda bizlerden alabileceğiniz hizmetleri açıklayalım; 

Paketleme Hizmeti 

Evlerinizde, ofislerinizde ya da diğer alanlarda bulunan tüm eşyalar maddi ve manevi olarak değerlidir. Taşınma süreçlerinizde eşyalarınızın zarar görmemesi hem sizin için hem de taşımayı yapan personeller için önemlidir. Uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamız mobilyalarınızı, dolaplarınızı, oturma gruplarınızı, beyaz eşyalarınızı titiz şekilde paketlemektedir.   

Paketleme işlemi sırasında birinci sınıf kalite olan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu işlem naylon ya da battaniye yardımıyla yapılmaktadır. Kırılma tehlikesi olan malzemeler, mutfak gereçleri ve ayna gibi malzemeler özel kutularla paketlenmektedir. Ayrıca firmamızın sunduğu nakliye hizmetinde tüm eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Bu sayede bir zarar olması durumunda maddi kayıplarınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. 

Montaj Hizmeti 

Yurtdışına eşya taşıma hizmetlerinde ekiplerimiz büyük eşyalarınızın daha rahat taşınabilmesi adına sökme işlemi yapmaktadır. Eşya dolaplarınız, ranzalarınız ya da kabinleriniz en ufak bölümlerle taşınmaktadır. Ayrıca bu süreçte sökülen tüm parçalar itinayla paketlenmektedir. Daha sonra  araçlara bu şekilde yüklenmektedir.  

Taşınacak olan ülkedeki adrese gelen eşyalarınız burada profesyonel marangozlarımız tarafından montajlanır. Personellerimiz tüm eşyaları gösterdiğiniz odalarda en uygun yere kurmaktadır. Buna ek olarak beyaz eşyalarınız, avizeleriniz ve perdeleriniz de monte edilmektedir. Firmamızın büyük tecrübesinden uluslararası nakliye hizmeti alan müşteriler hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla nakliye işlemlerini tamamlamaktadır. 

Uluslararası Eşya Taşıma 

Türkiye’deki evinizde bulunan eşyalarınızın hepsi uluslararası eşya taşıma hizmeti ile dünyanın birçok ülkesine taşınır. Dairenizin ya da eşyalarınızın büyüklüğü önemli olmaksızın söz verilen tarihte belirttiğiniz adreste eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Bu işlem sırasında paketleme, yükleme ve montaj uygulamaları da alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Tüm taşıma işlemlerimiz kapalı kasalı tır ve kamyonlarla yürütülmektedir. 

Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi, darbe almaması ya da nakliye sürecinde bir sorun çıkmaması için tüm önlemler alınır. Kurumsal bir yapıyla eşyalarınızı taşıyan firmamız sigortalama işlemiyle de eşyalarınızı garanti altına almaktadır.  Ayrıca gerekli olması durumunda eşya depolama hizmeti için de araç desteği alabilirsiniz.  Eşyalarınızın tamamı güvenli şekilde yeni ülkelerine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları 

Ülkemizden farklı ülkelere nakliye hizmeti veren kaliteli firma bulmanız çok zordur. Bu hizmet çok büyük bir yatırım, son model araçlar ve uzman personellerin oluşturduğu bir ekiple yapılır. Bu yüzden uluslararası yük taşıma işlemi şehirler arası nakliye kadar kolay olmaz. Firma sayısındaki kısıtlılık yurtdışına eşya taşıma fiyatları konusunda da bir pahalılık ortaya çıkarmaktadır.  Boysal Lojistik ile iletişime geçerseniz eşyalarınız en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeye taşınacaktır.  

Eşyalarınızın taşınma bedeli eksper görevlimizin incelemeleri sonrasında sizlere net olarak belirtilmektedir. Bu işlem sırasında firmamız müşteri memnuniyetini göz önüne alarak hizmet vermektedir.  Ayrıca paketleme ve montaj gibi hizmetler için sizden ayrıca bir ücret talep edilmez.  Nakliye araçlarımızın teknik özellikleri gelişmiştir. Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere çalışmaktayız. 

Uluslararası Parça Eşya Taşıma 

Sayıca az olan yükleriniz uluslararası parça eşya taşıma hizmet sayesinde kısa süre içinde yeni ülkesine ulaşmaktadır. Bu yüzden sizler de eşyalarınızın en kısa sürede ulaşması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boysal Lojistik eşya yoğunluğuna bakılmaksızın söz verdiği tarihte eşyalarınızı yeni adresine ulaştırmaktadır. Yurtdışına eşya taşıma hizmetinden faydalanma konusunda bilgi almak adına hemen bizimle iletişime geçin.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim