uluslararası ev taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma

Yurtdışına Ev Taşıma 

Ülkeler arası taşınma işlemleriniz yurtdışına ev taşıma hizmeti veren firmamız sayesinde oldukça kolay bir hale gelmektedir. Firmamız tüm nakliye işlemlerinizi sorun çıkmadan tamamlar ve eşyalarınızı kısa süre içinde gideceğiniz adrese ulaştırır. Ayrıca personellerimiz her türlü büyüklüğe sahip dairedeki eşyaları profesyonel şekilde taşımaktadır. İstanbul’daki tüm ilçelerde ve Türkiye’nin her yerinde yurtdışı ev taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın aylık periyotlarla düzenlediği nakliyat işlemleri ile kapalı kasa tırlarda ve kamyonlarda eşyalarınız güvenli şekilde yeni adresine ulaşmaktadır.  Taşıma işlemleri sırasında hiçbir şekilde sorun çıkmaması adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca firmamızla ofis, zati eşya taşımacılığı ve parça yük taşıma gibi hizmetleri de bulabilirsiniz. 

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat 

Yurtdışı evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız en uygun koşullarda ekonomik bir taşınma süreci geçirmenizi sağlamaktadır. Hizmetlerimiz sırasında tüm eşyalarınız kaliteli ambalajlar ile paketlenerek güvence altına alınır. Ayrıca kırılacak malzemelerde özel karton kutular ve battaniyeler de sürede dahil edilir. Bu sayede eşyalarınızın yüzey kısımları da zarar görmeden yeni adresine ulaştırılır. Eşya taşıma hizmeti sırasında personellerimiz eşyalarınızı söker ve gideceği noktada montajını da yapar.  Mobilya, dolap ve yatak gibi ürünleriniz uzman marangozlarımız tarafından sökülmektedir. Takma işlemi de gittiği ülkede yine kendi marangozlarımızla yapılmaktadır.  Taşıma işlemi sırasında gümrüklerde de tecrübeli ağımız sayesinde vakit kaybetmeden eşyalarınız geçiş yapabilir. 

Yurtdışı Nakliye 

Pek çok yurtdışı nakliye firması taşınma işlemleri sırasında eşyalara zarar vermektedir. Bu yüzden ev ya da ofis eşyalarınız kullanılamaz hale gelebilir. Ancak bu alanda profesyonel bir yaklaşımla hizmet veren Boysal Lojistik sayesinde tün eşyalarınız sağlam şekilde yeni adresinize ulaşır. Yurtdışına ev taşıma işlemi sırasında en çok sizi sevindirecek hizmet sigortadır. Tüm eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından sigorta sözleşmesiyle güvence altına alınır. Son model araçlarımız ve uzman personellerimiz tüm eşyalarınızı sorunsuz şekilde yeni adresinize ulaştıracaktır. 

Eşyalarınızın gideceği ülkedeki alt yapımızın da kaliteli olduğunu belirtelim. Firmamız sadece tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebileceği ülkelere yük taşımaktadır. Bu yüzden eşyalarınızın evinizden alınması, ulaştırılması ve gideceği yerde montaj edilmesi tamamen kendi personellerimizle yapılmaktadır. 

Yurtdışı Ev Taşıma 

Yurtdışı ev taşıma hizmetini alabileceğiniz firmamız Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine sevkiyat yapmaktadır. Tüm eşyalar birkaç gün içinde uzaklığa göre yeni adresinize ulaştırılır. Personellerimiz paketleme işleminde uzun yola dayanacak kaliteli işçilik yapmaktadır. Mobilyalarınız, koltuklarınız ve diğer eşyalarınız araçlara doğru şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız sigortalı nakliye desteği ile taşınır. Bu işlem için anlaşmalı eksperimiz tüm eşyalarınızın listesini yapmaktadır. Bu sayede uluslararası ev taşıma işleminiz taşıma sözleşmesi ile garanti altına alınır. Bir zarar durumunda anlaşmalı firmalar tüm zararınızı ödeyecektir. 

 

Firmamız kurumsal bir nakliye hizmeti vermektedir. Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında istediğiniz an bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımızın çalışmalarını yönlendirerek eşyalarınızın güvenliğini kendiniz de görebilirsiniz. Taşınma işlemi sırasında sizlere sunulan araçlarımız ve teknik malzemelerimiz birinci sınıf kalitededir. 

Yurtdışı Ev Taşıma Firmaları 

Yurtdışı ev taşıma firmaları arasından bir seçim yaparken Boysal Nakliyat kalitesini sakın atlamayın. Firmamız tüm taşıma süreçlerinizi sorunsuz şekilde tamamlayabilmek için eşyalarınızı en kısa sürede söz verdiği adrese ulaştırır. Ülkemizde bu alanda hizmet veren firmalar çok kısıtlıdır. Bu yüzden de kaliteli bir firma bulmak çok zor olur. 

Yurtdışına ev taşıma işlemi şehirlerarası nakliyat kadar kolay bir süreç değildir. Bu yüzden de binlerce referans ve nakliye tecrübesi olan bir ekip ve resmi işlemleri zamanında ve eksiksiz olarak yapacak profesyonel bir firma bulmanız gerekmektedir. Bu aşamada firmamız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. 

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları 

Firmamız yurtdışı ev taşıma fiyatları konusunda sizlere en uygun maliyetleri sunmaktadır. Bizlerden taşıma hizmeti alacağınızda eksper görevlimiz hemen gelir ve tüm eşyalarınızı inceler. Daha sonra uzmanlarımız gidilecek olan ülkenin uzaklığı ve eşyalarını durumuna göre size net bir fiyat verir. Ayrıca verilen fiyat üzerinden belli bir indirim de yapıldığını aktaralım. Firmamız hem parça eşyalarınızı hem de geniş evlerinizi kolayca taşıma işlemini tamamlar.  Yurtdışına ev taşıma hizmetlerinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve fiyat bilgisi için randevu alarak ekiplerimizin en kısa sürede gelmesini bekleyin. 

Read more

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat 

Firmamız her türlü yükünüzü ve eşyanızı talep ettiğiniz ülkelere sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimizle taşıma işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamaktayız. Süreç boyunca alanında uzman personellerimiz taşınma işlemlerinizi yürütmektedir. Taşınan eşyalarınızın tamamının güvenliği en yüksek düzeyde sağlanmaktadır. Eşya taşıma işleminden önce hemen bizimle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. 

Ülkeler arasında eşya taşıma işlemlerinde gümrük süreci biraz sıkıntılı olabilir. Bu süreçte kanunları ve gerekli tüm evrakları bilen ve size yol gösteren firmamız ile yurtdışı evden eve taşıma süreçlerinizi sorunsuz halledebilirsiniz. Personellerimizin yaptığı paketleme ve kanunlara uygun verilen hizmet sayesinde gümrük kapılarında, kantarlarda ve kontrol alanlarında hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı gideceği yere ulaştırabilirsiniz.  

Uluslararası Ev Taşıma 

Firmamız eşyalarınızı Türkiye’nin istediğiniz yerinden alarak dünyadaki birçok ülkeye en kısa sürede sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. İşte bu süreçte bizden alacağınız profesyonel hizmet sayesinde ürünleriniz hiçbir sorun çıkmadan yeni adresine ulaşabilir. Bu süreçte sizler için; 

Paketleme Süreci

Bir taşınma işleminde en büyük sorunlardan biri maddi ya da manevi değeri olan eşyaların zarar görmesidir. Çünkü hiç kimse eşyalarının taşınma sırasında zarar görmesini istemez. Hatta bazen maddi kayıp önlense bile eşyanın manevi değeri karşılanmaz. Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde firmamız sizlerin tüm mobilyalarını, dolaplarını, oturma gruplarını ve beyaz eşyalarını özenli şekilde paketler. Paketleme süreçleri birinci sınıf malzemelerle yürütülür. Ambalajlarımız Avrupa standartlarına uygundur. Bununla birlikte küçük ve kırılacak eşyalarınız için özel karton kutular sürece dahil edilir. Firmamızın tüm işlemleri anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinin garantisi altında yürütülmektedir. 

Montaj Süreci

Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde ekiplerimiz sizlerin hantal olarak kabul edilen eşyalarını taşımak için öncelikle söküm işlemi yapmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması ve zarar görmesi önlenir. Dolaplarınız, yataklarınız, ranzalarınız en küçük parçalara ayrılır. Ardından profesyonel bir şekilde paketlenerek araçlara yüklenir. Daha sonra ulaştığı yerde yeniden monte edilir. 

Yurtdışı evden eve nakliyat sürecinde montajı yapılacak olan eşyalarınız istediğiniz yerlere yerleştirilir. Burada eşyalarınız gösterdiğiniz odalara kurulduktan sonra tüm paketleme çöpleri temizlenir. Ayrıca uzman ekiplerimiz avize ve beyaz eşyalarınızı da kurarlar. Bu süreçte tüm kurma işlemleri marangozlar tarafından yapılır. Böylece sizler hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. 

Uluslararası Ev Taşıma 

Türkiye’deki dairelerinizde eşyaların tamamı uluslararası ev taşıma hizmeti sayesinde dünyanın her yerindeki ülkelere ulaştırılır. Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun kaliteli bir paketleme sürecinden sonra eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından taşınmaktadır. 

Taşınma işlemi sırasında eşyalarınız özenle paketlenir, daha sonra en sağlam şekilde yüklemesi yapılır, gümrüklerden sorunsuz şekilde geçirilir ve gideceği yerde marangozlar tarafından montajı yapılır. Tüm süreçler sadece firmamız bünyesinde çalışan uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Evden eve taşıma hizmetlerimiz sırasında hiçbir şekilde dışarıdan destek almamaktayız. Kurumsal şekilde hareket eden Boysal Lojistik personelleri söz verilen tarihte belirttiğiniz adreste olmaktadır. Ayrıca sizlere depolama desteği de vermekteyiz. 

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Türkiye’nin lojistik alanındaki en büyük eksilerinden biri yurtdışı evden eve nakliye hizmeti veren firma sayısının azlığıdır. Bu hizmetler büyük bir yatırım, sürekli eğitilmesi gereken bir personel ve her zaman son model olan araçlar istemektedir. İşte bu durum da her firmayı bu alanda çalışmaktan uzak tutmaktadır. Bu arenada Türkiye’deki taşıma işlemleri Boysal Nakliyat tarafından sorunsuzca gideceği yere ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışı evden eve nakliyat fiyatları ülkemizde biraz pahalıdır. Firma sayısının az oluşu bu durumu ortaya çıkarmaktadır. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön plana alarak her zaman en uygun fiyatlarla taşıma işlemini tamamlamaktadır. Verdiğimiz indirimli fiyatlara paketleme, montaj gibi süreçler de dahildir. 

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Türkiye’de yurtdışı evden eve nakliyat firmaları sayısının az oluşu müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaktadır. Durum böyle olunca pek çok kişi için taşınma işlemi bir soruna dönüşmektedir. Ancak firmamız sizlere yurtdışı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bu süreç sizler için tecrübemizle ve uzman personellerimizle çok basit bir işlem haline gelmektedir. 

Yurtdışına ev taşıma süreçlerinde firmamız tüm hizmetlerini size önceden bildirmektedir. Nakliye hizmetinden önce hemen bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece yapılacak çalışmaları ve tüm süreçleri müşteri hizmetleri yetkililerimizden ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Read more
Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları 

Ülkemizden farklı bir yere yerleşmeye karar verdiğiniz anda bir nakliye firması seçmeniz gerekir. Ancak ülkemizde uluslararası nakliye firmaları arasından bir seçim yapmaya kalktığınızda araştırma sırasında karşınıza çok az firma çıkar. Çünkü bu iş çok büyük bir yatırım ve alt yapı gerektirir. Firmanın ülkemizdeki çalışmaları dışında hizmet vereceği diğer ülkelerde de altyapısı olmak zorundadır. Ayrıca bu süreçte araçlar da son model kapalı kasa tırlar olmalıdır. Yurtdışı nakliye hizmetleri sırasında firma resmi süreçler hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü bu konuda bilgisi olmazsa eşyalarınız gümrüklerde uzun saatler boyunca boşu boşuna bekler. 

Firmamız sektöründe liderliği amaç edinmiş ve farklı ülkelere nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunan bir şirkettir. Uzman personellerimiz eşliğinde evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan tüm eşyalarınız hiçbir problem çıkmadan istediğiniz ülkeye ulaştırılmaktadır. Yurtdışı nakliye firmaları genelde kurumsal bir yapıya sahiptir. Boysal Lojistik ekipleri nakliye hizmetinizin tüm süreçlerinde size etkili bir destek sunmaktadır. Ürünleriniz her aşamada sorunsuz olarak gideceği adrese ulaşmaktadır. Şirketimizden hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz konuda bilgi alın. Firmamızın telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Ev Taşıma 

Firmamızın Türkiye’den düzenli olarak farklı ülkelere düzenlediği başarılı sevkiyatlar ile sizler de eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Ülkenin uzaklığı dikkate alınarak tüm sevkiyatlar en kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Ekiplerimiz uluslararası ev taşıma işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınızın güvenliği için paketleme yaparlar. Bu süreçte eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmez. Olası bir zarar durumunda ise hemen anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri zararı karşılar. 

Yurtdışı nakliye hizmetlerimiz sırasında sizler eksper görevlimizle görüştükten sonra hemen listeye göre bir sigorta imzalanır. Bu taşıma sözleşmesi nakliye süreci boyunca montaja kadar eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda zararınızı karşılama üzerine kuruludur. Bu yüzen bir maddi zarar yaşanması durumunda tüm zararlar sigorta şirketi tarafından ödenir. Böylece aklınızda taşınma işlemine dair hiçbir soru işareti kalmadan nakliye süreçleriniz tamamlanır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliyat Fiyatları 

Bu sektörde fiyat konusu müşteriler tarafından çok tepki çekmektedir. Çünkü yukarıda bahsettiğimiz uluslararası nakliye firmaları sayısının azlığı fiyatların yüksek olmasına yol açmaktadır. Bu durumda da bütçeleri zorlayan bir süreç ortaya çıkar. Ancak Boysal Lojistik böyle bir durum yaşanmaması için müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. 

En ucuz uluslararası nakliyat fiyatları sunmak adına sizlere öncelikle eksper görevlisi yollamaktayız. Bu görevli tarafından en uygun şekilde belirlenir ve firmamızın özel indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Firmamız hem parça eşya hem de geniş dairelerinizdeki tüm eşyaları istediğiniz ülkeye en uygun fiyatlarla söz verdiği tarihte ulaştırmaktadır. 

Uluslararası Nakliye 

Uluslararası nakliye hizmeti almak istediğinizde her zaman soru işaretleriyle karşılaşırsınız. Çünkü birçok firma taşıma işlemi sırasında eşyalara zarar verir. Özellikle ofis ya da ev eşyalarınız ciddi derecede zarar görebilir. Bu yüzden de eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firmaya emanet etmek isteyebilirsiniz.  

Firmamız uluslararası nakliye hizmeti sürecinde sizlere profesyonel ekiplerle tüm yüklerinizi problem yaşamadan yeni adresinize ulaştırır. Bu süreçte her türlü duruma karşı önlem almak adına ürünleriniz sigorta altına alınır. Firmamızdaki personeller taşıma, yükleme ve montaj işlemlerinde özel olarak yetiştirilmiş uzman personellerdir. Bu yüzden de eşyalarınız dikkatlice paketlenir ve hassasiyeti yüksek bir çalışma prensibiyle taşınır. Böylece taşınma işlemi sizin için bir sorun olmaktan çıkar. 

Uluslararası Ofis Taşıma 

Firmamız sadece ev eşyalarınızı taşımakla kalmaz. Farklı bir ülkeye uluslararası ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Bu süreçte ofisinizdeki tüm malzemeler özenle paketlenerek kamyonlarımıza yüklenir. Süreç sonunda yeni ofisinize getirilerek indirilir ve gösterdiğiniz alanlara kurulur. 

Uluslararası nakliye firmaları arasında prestijli bir yere sahip olan Boysal Lojistik, sizlerin her türlü ofis malzemesini taşımaktadır. Bu süreçte elektronik ve maddi değeri yüksek ürünleriniz özel kolilerde taşınır. Ofisinizdeki büyük ölçekli eşyalar sökülerek yeni adresine sorunsuz olarak ulaştırılır. Sizler de başka bir ülkeye iş yerinizi taşımayı düşünüyorsanız hemen bizi arayın ve gerekli bilgilendirmeyi yapalım. Nakliye sürecini sizlerle beraber planlamak adına bir toplantı ayarlama şansınız da vardır. 

Read more
uluslararası evden eve nakliyat firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Farklı bir ülkeye taşınmaya karar verdiyseniz en zor süreç taşınma işlemidir. Çünkü eşyalarınızı o kadar uzun mesafede sorunsuz olarak götürecek bir firma bulmak zordur. Bu yüzden uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasından bir seçim yapmanız gerekir. Zaten başka bir ülkeye nakliye işlemi yaptıracaksanız bu yönde hizmet veren firmaların sayısı az olacaktır. Zaten kaliteli bir firma ve uygun fiyatlı hizmet istiyorsanız da seçenekleriniz oldukça az olacaktır. Firmamızla farklı ülkelere evinizdeki tüm eşyaları taşıtabilirsiniz. Uluslararası nakliye konusunda bir destek almak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet ile taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız sizlere sevkiyat öncesi bir eksper göndererek fiyat verebilir. Ayrıca size ve firmamıza en uygun tarih belirlenerek nakliye süreci tamamlanır.

Bu alanda hizmet veren uluslararası nakliye firmaları müşterilerini memnun etme konusunda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yüzden birçok müşteri şirket seçimi yaparken oldukça hassas davranmaktadır. Çünkü taşıma güzergahlarının fazla olması ve bu alanda yetkin personellerin zor bulunması süreci zorlaştırmaktadır. Bu yüzden nakliye alanında lider firmamızdan hemen destek alabilirsiniz. Taşıma işlemlerimiz sırasında profesyonel yaklaşım ve tecrübemiz sayesinde sınır kapılarında, kantarlarda ve kontrol noktalarında hiçbir sorun çıkmaz. Taşınan tüm eşyalar firmamız tarafından sigorta altına alınır ve nakliye sözleşmesi ile bu durum imza altına alınır.

uluslararası evden eve nakliyat firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ile istediğiniz ülkeye kısa süre içinde taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız tüm süreçlerin sorun yaşanmadan tamamlanması adına eşyalarınızı uzman personellerle ve son model kapalı kasalı tırlarla taşımaktadır. Evinizin büyüklüğüne göre uzman personellerimiz paketleme ve yükleme işlemlerini kısa süre içinde tamamlamaktadır. Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet verebilecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Taşıma sırasında en ufak bir sorun çıkması haline yurtdışı ev taşıma işlemi için sigorta devreye girer. Bu durumda firmamız zararlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca ofis ya da parça yük taşıma işlemimizden de yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma

Türkiye’nin farklı yerlerinden uluslararası ev taşıma hizmeti veren firmamız en kısa sürede eşyalarınızı istediğiniz ülkeye taşımaktadır. Personellerimiz dairenizde tüm eşyaları en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle paketlemektedir. Ayrıca tüm eşyalarınız gümrükleme sürecine uygun olarak taşınmaktadır. Bu işlem öncesinde firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketine ait eksper evinize gelerek taşımayı planladığınız eşyaları inceler. Daha sonra sizinle bir sigorta sözleşmesi imzalanır. Böylece uluslararası evden eve nakliyat firmaları tarafından sunulan kaliteli hizmet ile eşyalarınızı yeni evinize en uygun fiyatlarla ulaştırabilirsiniz.

Taşıma işlemi anında her türlü maddi zarar anlaşmalı olunan kasko şirketleri tarafından ödenir. Böylece sizlerin nakliye sırasında aklınız eşyalarınızda kalmaz. Taşıma hizmetinin içinde nakliye sözleşmesi, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi hizmetler de söz konusudur. Farklı ülkeye ev taşıma işleminizi profesyonel bir şekilde tamamlayan kurumsal firmamız ekiplerini en kısa sürede adresinize yönlendirir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye sürecinde kaliteli bir işçiliğin yanında en önemli konulardan biri maliyettir. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat fiyatları konusunda size en uygun teklifi verecek yapıya sahiptir. Ancak size net bir rakam vermeden önce talebiniz üzerine gelen eksper inceleme yapar. Daha sonra taşınacağınız ülkenin uzaklığı, eşyalarınızın durumu ve diğer kriterler göz önüne alınarak bir fiyat çıkartılır.

Eksper görevlisi inceleme yapmadan sizlere bir fiyat verilmez. Ayrıca değerlendirme aşamasında firmamız çok özel indirimler de uygulamaktadır. Firmamız gerekli olması durumunda depolama hizmeti de vermektedir. Ayrıca eşyalarınızın büyüklüğü fazla olsa da tek seferde tüm parçalar yeni adresinize ulaştırılır. Yurtdışı evden eve nakliyat araçlarımız son teknolojilere sahiptir. Bu sayede yükleme ve taşıma hizmetleri kısa süre içinde zahmetsiz ve sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Firmamız yurtdışı evden eve nakliyat hizmetini çok uygun fiyatlarla vermektedir. Ayrıca paketleme malzemelerimiz son derece kaliteli ambalajlardan meydana gelmektedir. Paketleme sürecinde özel karton kutu, nakliye battaniyeleri ve korumalı süngerler kullanılır. Böylece eşyalarınızın yüzeyi hiçbir şekilde zarar görmez. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında verdiğimiz özel montaj hizmeti ile rakiplerimizden ayrılmaktadır. Taşıma, yükleme ve montaj işlemleri bu konuda uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Read more

İngiltere’den Türkiye’ye Ev Taşıma

İngiltere’den Türkiye’ye Ev Taşıma

Farklı bir ülkede yaşıyorsanız Türkiye’ye taşınma işlemleriniz son derece kolay olacaktır. Ancak sizler başka bir ülkenin vatandaşıysanız bu süreçte dikkat etmeniz gereken bazı durumlar olabilir. İngiltere bugün dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemi için radikal bir karar verdiğinizde tüm süreçleri başlatmak için profesyonel bir destek şarttır. Sizlere bu desteği ise hem oradan hem de ülkemizde alt yapısı olan bir lojistik firması destek olacaktır. Ülkemizde bu hizmeti veren firmalar arasından bir araştırma yaparak seçim yapabilirsiniz. İngiltere’den ülkemize dönüş yaparken ya da sıfırdan taşınırken tüm eşyalarınızı getirmek için bir firmayla anlaştığınızda;

 • İngiltere’nin tüm şehirlerinden ve bölgelerinden eşyalarınız ülkemizde istediğiniz şehirdeki adrese sorunsuz olarak getirilecektir.
 • Firma tüm alt yapısını tamamladığı için İngiltere’de ya da ülkemizde depolama ihtiyacı duyduğunuzda istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyalarınızın saklanma sürecinde güvenli ortamlarda eşyalarınız sizi bekleyecektir.
 • Eşyalarınızı İngiltere’den getirirken bu alanda deneyim sahibi bir firma sizleri tüm süreç boyunca yönlendirecektir. Hazırlamanız gereken belgelerden beklemeniz gereken süreye kadar birçok detayı sizlere anlatacaktır.
 • Müşteri hizmetleri desteği ile taşıma işleminin her sürecinde kafanıza takılan soruları sorabilir ve eşyalarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Eşyalarınızın güvenliği için paketleme ve gümrükleme süreçleri kurallara uygun olarak yapılır. Ayrıca eşyalarınızın taşınma işlemi gerekli işlem ne ise o şekilde tamamlanır. Farklı alternatifler ile eşyalarınızı en ekonomik ve güvenli şekilde Türkiye’ye ulaştırabilirsiniz.

İngiltere’den Türkiye’ye Taşınmak

Üzerinde güneş batmayan imparatorluk olarak nam salmış olan İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemi organize bir süreç olarak yürütülmektedir. Bu süreçte alacağınız hizmet son derece önemlidir. Eşyalarınızı taşırken destek alabileceğiniz detaylar hakkında size şöyle bilgi verelim;

 • Eksper: Anlaşma yapacağınız şirketin İngiltere’de yer alan eksper görevlileri hemen evinize gelecek ve eşyalarınızın listesini çıkaracaktır. Bu süreç esnasında sizler de orada olarak listenin yapılmasına destek olmalı ve eksik ya da fazla eşya eklenmemesine yardımcı olmalısınız. Ayrıca eşyalarınız için gerekli ekipmanların ve paketleme malzemelerinin getirilmesi için gerekli bilgileri doğru şekilde vermelisiniz. Eksper listesine göre lojistik firması sizlere bir nakliye fiyatı verecektir.
 • Sigortalama: Taşıma işlemini kabul ettikten sonra sıra güvenliğe gelir. Uluslararası taşıma hizmeti veren bir firma mutlaka yaptığı işin arkasında durur. Bunu da sizinle karşılıklı olarak imzaladığı bir sigorta sözleşmesiyle kayıt altına alır. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınızın başına bir sorun gelmesi durumunda hemen tüm zarar sigorta şirketi tarafından nakit olarak karşılanır. Bu yüzden eksper görevlisinin eşyalarınızın listesini doğru şekilde alması önemlidir.
 • Güvenlik: Eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak ana unsur taşıma işleminde doğru paketlemedir. Bu yüzden de modern paketleme yöntemleri ve en kaliteli malzemeleri kullanan bir firma ile çalışmaya özen gösterin. Aksi halde eşyalarınızı başına olumsuz durumlar gelebilir.
 • Gümrükleme: Farklı ülkeler arasında taşıma işlemi yapılacağı zaman gümrükler çok önemlidir. Çünkü bir işlem kuralına uygun yapılmadığında tüm süreç başa sarar. Bu yüzden profesyonel bir firma eşyalarınızın gümrükleme işlemlerini kurallara uygun olarak yapacaktır. Böylece eşyalarınız gümrüklerde hiç beklemeden ülkemize gelecektir.
 • Belge: taşınma işlemi sırasında sizin hazırlamanız gereken bazı belgeler olabilir. İşte bu konuda desteği mutlaka lojistik firmasından almalısınız. Mesela zati eşyalarınızı taşıtacaksanız bazı eşyaların yasak olduğunu bazılarının da izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetleri yetkilisinden alarak özel eşyalarınızı sorunsuz olarak getirmek adına gerekli tüm izinleri almalı ve lojistik firmasına sunmalısınız.

İngiltere’den Eşyalarınız Boysal Lojistik Güvencesiyle Memlekete Dönsün

İngiltere’den Türkiye’ye ev taşıma işlemlerinizi Boysal Lojistik güvencesiyle tamamlayın. Firmamız;

 • 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri desteğiyle sizlere taşıma süreci ve hizmeti hakkında en doğru bilgiyi istediğiniz an vermektedir.
 • İngiltere ve Türkiye’de gerekli alt yapılarını uzun süre önce tamamladığı için bu konuda binlerce referans sunabilecek bir yapıya sahiptir. Bu yüzden eşyalarınız güvenle taşınır.
 • Profesyonel personeller ve kaliteli araçlar ile eşyalarınız İngiltere’den ülkemize sorunsuz olarak getirilecektir. Süreç boyunca tüm görev alan ekip üyeleri alanında uzman ve yetkin personellerdir.
 • Gümrükleme ve depolama gibi süreçlerdeki alt yapı kalitesiyle Boysal Lojistik eşyalarınızı getirme aşamalarının tümünde size en kaliteli hizmeti vermektedir.
Read more

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye Ev Taşıma

İngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Bu devlet kısa bir süre önceye kadar “Üzerinde Güneş Batmayan İmparatorluk” olarak anılmaktaydı. Bu yüzden bu ülkeye yerleşmek dünyadaki birçok insanın hayalidir. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma oldukça zorlu bir süreç olabilir. Bunun sebebi ise İngiltere’nin dışarında insanlara yaşama izni verme konusunda son derece hassas olmasıdır. Ancak ülkemizden buraya taşınmak daha kolaydır. Çünkü daha önce iki devlet arasında imzalanan Ankara Anlaşması kapsamında orada belli bir iş kurma girişiminde bulunan Türkler oturma izni alabilmektedir. Son yıllarda ise ülkemizde bu konuda yol gösteren birçok danışma firması vardır. Sizlere öncelikle İngiltere’nin yaşam avantajlarından bahsedelim;

 • İngiltere, işçi hakları bakımından dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Bu yüzden de burada çalışmak ya da bir iş kurmak istediğinizde hak ettiğiniz değeri bulabilirsiniz.
 • Sosyal haklar bakımından da her zaman birey temelli bir anlayış esastır. Devlet her zaman halka hizmet etmek için vardır.
 • Bir süre oturduktan sonra vatandaşlık alabilirsiniz. İngiliz pasaportu dünyanın en prestijli pasaportları arasında bulunmaktadır.
 • Sosyal hayat çok canlıdır. Bu yüzden Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma işlemi gerçekleştirdiğinizde burada yeni bir hayata başlayabilirsiniz.
 • İngiltere’de özellikle Londra dünyanın en pahalı şehirlerinden biridir. Bu anlamda bir ev bulurken zorluk çekebilirsiniz.
 • Para birimi Sterlin dünyanın en değerli birkaç para biriminden biridir. Bu yüzden burada kazandığınız para dünyanın her yerinde sizler için değerli bir harcama aracı olacaktır.

Yukarıda saydığımız birçok sebep İngiltere’ye taşınmak için çok geçerli nedenlerdir. Hal böyle olunca da buraya taşınmak için Ankara Anlaşması gibi bir avantajı hemen kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın böyle bir ülkede büyümesi ve vatandaşı olması gelecekleri açısından çok yararlı olacaktır.

Türkiye’den İngiltere’ye Nasıl Ev Taşınır?

Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma hizmeti alırken bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu konular hakkında bilgi sahibi olursanız hizmet kusursuz şekilde işler ve bir zorluk çıkmasını engelleyebilirsiniz;

 • Belge Talebi: İngiltere’ye taşınmak ya da burada yaşamak için öncelikle belli belgeleri hazırlamanız gerekir. Bunun için sıkıntı yapmanıza gerek yoktur. Bir lojistik şirketi ile çalıştığınızda sizlere hazırlamanız gereken belgeleri ve zamanlarını bildirirler. Ancak taşınmak için bir oturma izniniz olması gerektiğini kesinlikle bilmelisiniz.
 • Gümrükleme Süreci: Uluslararası eşya taşıma hizmetlerinde en önemli detay gümrük sürecidir. Çünkü eşyaların en çok vakit kaybedebileceği alan gümrüklerdir. Bu yüzden de hizmet aldığınız firma bu konuda deneyimli olmalıdır. Gümrüklerden sorunsuz geçiş için eşyalarınızın gümrükleme sürecinin kurallara uygun olarak yapılması gerekir. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma sürecinde bu konudaki zorunlulukları yerine getirirseniz gümrüklerde beklemek durumunda kalmazsınız.
 • Zati Eşyalar: Zati eşyalarınızı İngiltere’ye götürürken belli eşyaların yasaklı bazılarının da özel izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden öncelikle yasaklı olan eşyaları yanınızda götürmemelisiniz. Çünkü gümrüklerde bu eşyalara el konabilir. Ayrıca izin süreçlerini de önceden gerekli şekilde halletmeli ve gümrüklerde izin belgesini sunmalısınız.
 • Paketleme ve Sigorta: Eşyalarınızı götürmeden evvel paketleme işlemini kaliteli yapmalısınız. Çünkü eşyalarınız uzun yollar boyunca taşınacağı için korunaklı olmalıdır. Korunaklı olmayan eşyalar zarar görebilir. Tüm önlemleri alsanız da eşyaların başına bir şey gelmesini engelleyemediğiniz kazalar olabilir. Bu durumda ortaya çıkacak olan zararı karşılamak adına sigorta sözleşmesi imzalamalısınız. Bu belge bir olumsuzluk ortaya çıkması durumunda maddi tutarın sigorta şirketi tarafından ödeneceğini teyit etmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Sizi Boysal Lojistik Götürsün

Boysal Lojistik hem Türkiye hem de İngiltere de güçlü alt yapıya sahip bir firmadır. Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma sürecinde destek alırsanız her zaman memnun ayrılacağınızı bilmelisiniz;

 • Boysal Lojistik, İngiltere’ye lojistik hizmetleri konusunda birçok referansa sahiptir. Firmamızın referanslarını inceleyerek tüm hizmet verdiğimiz kişilerin duyduğu memnuniyeti görebilirsiniz.

 • Merkezimize gelerek araçlarımızın kalitesini ve ekipmanlarımızın kullanımı ve malzeme kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • İngiltere’de yeni bir yaşam kurmanın hayalini yaşarken eşyalarınızın güvenle sizinle gelmesi için gerekli tüm adımları bize bırakabilirsiniz.

 • Ekiplerimizle tanışarak lojistik alanındaki tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca çalışma sırasında hizmet içi eğitim süreçlerinde elde ettikleri deneyimleri göstermelerini izleyebilirsiniz.

 • Eşyalarınızın yeni adresinizde istediğiniz yere yerleştirilmesini ve marangozlar tarafından kurulmasını sağlayarak keyfinize bakabilirsiniz.

Read more

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Gelişen ticaret hizmetleri ve internet dünyasıyla birlikte artık ülkeler arasında resmi sınırlar kalkmasa da iletişim sınırları ortadan kalkmıştır. Dünyanın çeşitli yerlerinde kendilerine bir yaşam alanı oluşturma şansı elde eden insanlar uluslararası ev taşıma hizmeti alırlar. Sizler de bir cesaret böyle bir karar verirseniz bir nebze olsun hasretinizi gidermek için yanınızda ev eşyalarınızı da götürmek isteyebilirsiniz. Bu süreç sizi çok korkutmasın. Çünkü ülkemizde gelişen nakliye hizmetleri ile artık ülkeler arasında taşınmak çok kolay ve sorunsuz bir süreç haline gelmiştir. Bu sayede de sizler anılarınızı da yanınızda götürecek bir hizmet alabilirsiniz. Boysal Lojistik sizlere bu konuda büyük destek olmaktadır. Hizmet aldığınız zaman diğer firmalardan farkı şu olacak;

 • Dünyanın birçok ülkesinde alt yapı sürecini tamamlamış bir firmadan uluslararası ev taşıma hizmeti almış olacaksınız.
 • Uzun yıllar boyunca nakliye alanında çalışmış ve bu alandaki tüm çağdaş yaklaşımlara hakim bir ekip eşyalarınızı en profesyonel şekilde yeni adresinize ulaştıracak.
 • Son model araçlar eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere en kısa sürede ulaşmasını sağlayacak.
 • Paketleme işlemindeki kalite sayesinde eşyalarınız taşınma ve yerleştirme sürecinde en korunaklı şekilde koruma altına alınmış olacak.
 • Gümrüklerden geçiş sırasında uluslararası kurallara uygun bir gümrükleme işlemi yapılmış olacak.
 • Gideceğiniz ülke için gerekli tüm belgeler sizlere iletilecek ve öncesinde hazır hale getirmeniz sağlanacak.
 • Taşımacılık işlemlerinde eşyalarınızın güvenli şekilde ulaşması için gerekli sigortalama işlemi yapılacak.

Tüm bu hizmetler sizlerin uluslararası ev taşıma hizmetlerini en kaliteli şekilde almanızı sağlayacak. Bu konuda bir sorunuz varsa tek yapmanız gereken telefonumuzdan, mail adresimizden ya da internet sayfamızdan günün her anı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Kalite Sizinle

Boysal Lojistik olarak firmamız taşıma hizmetlerinizin kaliteli olabilmesi adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Firmamız verdiği hizmette tüm kaliteli lojistik firmaları gibi şu uygulamaları yapmaktadır:

 • Eksperimizi Ücret Almadan Yolluyoruz: Ülkeler arası eşya taşıma sürecinin en önemli aşaması eşyaların belirlenmesidir. Çünkü gerekli araç, personel, paketleme malzemesi bu sürece göre belirlenir. Eksper görevlimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı inceler ve taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini yapar. Ancak bazı eşyaların yasak olduğunu ve bazılarının da izne tabi olduğunu bilmelisiniz. Eksperimiz size bu konuda ayrıntılı olarak bilgi verir. Daha sonrasında ise sizlere oluşturulan listeye göre bir fiyat teklifi sunulur.
 • Eşyalarınızı Hizmetimiz Boyunca Garantiye Alıyoruz: Firmamız sizlere taşıma işleminden önce eksper görevlimizin yaptığı listeye göre tüm gidecek eşyalarınızı güvence altına alır. Garantili bir taşıma hizmeti veren ekiplerimiz, bir zarar gelmesi durumunda tüm zararı sigorta şirketinin karşılayacağını size bildirir. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelecek maddi zararlar konusunda sıkıntı yaşamayın. Ancak manevi boyutuna zarar vermemek adına eşyalarınızı büyük titizlik içinde taşıyoruz.
 • Profesyonel Gümrükleme Yapıyoruz: Gümrükleme işlemi son derece sıkıntılı bir süreçtir. Çünkü eşyalarınızın taşınması aşamasında gümrüklerden geçerken ortaya birçok sorunlar çıkabilir. Bu yüzden de eşyalarınızın uluslararası ev taşıma işleminde gümrüklerde beklememesi adına tüm genel kuralları iyi bilerek eşyalarınızı gümrüklüyoruz.
 • Gelişmiş Hizmet Ağıyla Sizinle Buluşuyoruz: Firmamız sizlere hizmet verirken gelişmiş bir hizmet ağı sunar. Gideceğimiz ülkelerin tamamında gerekli ekipmanlarımız, ekip arkadaşlarımız ve depo alanlarımız sizleri beklemektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla Boysal Lojistik desteğiyle eşyalarınızı naklettirebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş araçlarımız ve son teknoloji malzemelerimiz ile eşyalarınızı güvenli şekilde yeni adresinize ulaştırmayı borç biliyoruz.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetinde Boysal Lojistik ile Tanışın

Ev taşıma hizmetlerinde Boy sal Lojistik desteği alacaksanız şu konularda aklınız rahat olsun:

 • Uzmanlık Alanına Göre Sınıflanmış Personeller: Personellerimiz iş bölümü yaparak çalışırlar. Yani size taşıma işleminde paketleme, taşıma ya da montaj işleminde profesyonel uzmanlar destek olur. Yani marangozumuz sadece montaj işlemlerinizi yapacaktır.
 • Geniş Araç Filosu: Firmamızda yer alan araçların tamamı uluslararası ev taşıma hizmeti için özel olarak satın alınmış araçlardır. Ayrıca son model araçlarımız uzun yollar boyunca eşyalarınızı konforlu olarak taşıyacaktır.
 • İşin Sırrı: Bu işin sırrı tecrübede planlamada gizlidir. Boysal Lojistik firmamız 10 yılı aşkın bir süredir farklı ülkelere lojistik hizmeti vermektedir. Ayrıca planlama sürecimiz de tamamen profesyonel şekilde operasyona dökülmektedir.
Read more

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Farklı sebeplerle siz ya da aileniz farklı bir ülkeye taşınma kararı alabilir. İşte bu süreçte ev eşyalarınızın da bu ülkeye taşınması gerekebilir. Bu durum her ne kadar kolay bir işlem olarak görülse de aslında uluslararası evden eve nakliyat işlemi son derece zahmetli bir iş olacaktır. Bu durumda gümrükleme, paketleme, sigorta, gideceği ülkedeki teslimat süreci ülkemiz içinde yapacağınız taşıma işlemlerinden daha farklı şekilde yürüyecektir. Başka bir ülkeye ev eşyalarınızı taşıtırken;

 • Yurtdışına taşınırken tüm evrak işlemleriniz ve izinleriniz konusunda sizlere ayrıntılı olarak bilgi verilir. Böylece sizler de yabancı olduğunuz evden eve nakliyat sürecinin farklı ülkeler arasındaki iş ve işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tüm taşıma aşamalarınız titizlikle yürütülür ve eşyalarınız süreç sonunda gideceğiniz ülkedeki yeni adresinize başarılı şekilde ulaştırılır.
 • Sigortalama hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görse de tüm maddi kaybınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. Böylece uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde sizi sıkıntıya sokacak tüm hasarların getireceği olumsuzluklar ortadan kalkacaktır.
 • Gümrükleme işlemi sayesinde eşyalarınızın uluslararası şartlara uygun şekilde taşınması sağlanacaktır. Böylece eşyalarınız gümrükten sorun yaşamadan geçebilecektir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Uluslararası evden eve nakliyat sürecinde belli bir iş akışı yürütülmektedir. Bu hizmeti profesyonel bir şirketten aldığınızda eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni ülkedeki adresinize ulaşacaktır. Uluslararası evden eve nakliyat aşamaları şu şekildedir;

 • Oturum Başvurusu ve İletişim: Başka bir ülkede çeşitli sebeplerle yaşamak istiyorsanız öncelikle bu ülkeden bir oturum izni almanız gerekir. Bunun için gerekli başvuru işlemlerini ülkelerin iş basamaklarına göre tamamlayabilirsiniz. Oturum iznini aldıktan sonra eşyalarınızı taşımak için bir lojistik firmasıyla iletişime geçmeniz gerekir. Araştırmalar sonucunda gideceğiniz ülkede hizmet veren ve alt yapısı güçlü olan bir firmayla iletişim kurabilirsiniz. Gideceğiniz ülkede de vatandaşlığınız varsa oturum izni almanıza gerek yoktur.
 • Eksper Görevlisi ile Kontrol: Bir firma ile eşyalarınızı taşıtmak amacıyla anlaşmak için iletişime geçtiğinizde sizlere bir eksper görevlisi yollanır. Bu görevli taşınacak olan eşyalarınızı inceler ve bir liste hazırlar. Bununla birlikte sizlere hizmet detayları hakkında ayrıntılı bilgi verir. Bu işlem sonucunda ortaya çıkan listeye hem eksper arkadaşımız hem de sizler onay veriyorsunuz. Bu süreçten sonra bir de siz liste kapsamında eşyalarınıza gelecek zararı karşılayabilmek adına bir sigorta sözleşmesi imzalatılmaktadır.
 • Eşyaların Taşınabilir Duruma Gelmesi: Evden eve nakliyat sürecinde öncelikle eşyalar taşınabilir konuma getirilmelidir. Öncelikle eşyaları yapısına göre kolilenmelidir. Mesela dolaplarınızdaki elbiseleriniz dikey askılı kolilerde taşınmalıdır. Kırılacak eşyalarınız uygun bir koliye koyulmalıdır. Bununla birlikte paketleme süreci de önemlidir. Eşyalarınız en uygun malzeme ile taşıma işlemine hazır olacak şekilde paketlenmektedir. Yatak gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın demontaj işlemi yapılarak paketleme gerçekleşmektedir.
 • Transfer Araçlarıyla Depoya Gönderim: Eşyalarınız uluslararası evden eve nakliyat sürecini başlatmak adına transfer araçlarıyla firmanın depolama alanlarına gönderilir. Burada gerekli planlamalar yapıldıktan sonra hemen gideceğiniz ülkeye taşınacağı tırlara yüklenir. Böylece eşyalarınızın güvenliği garanti altına alınmış olur. Bu süreçte sizler de uluslararası taşımacılık işlemlerinde gerekli olan bazı evrakları lojistik firmasına sunmalısınız.
 • Gümrükleme: Eşyalarınız tıra yüklenirken etiket numaralarıyla belli bir plan dahilinde yükleniyorlar. Daha sonra gümrüklerde geçerken sorun yaşamaması adına da eşyalarınızın uygun koşullara getirilmesi sağlanıyor.
 • Ulaştırma ve Teslimat: Daha sonra eşyalarınız gideceği ülkedeki depoya bırakılıyor. Burada sizinle iletişime geçilerek verdiğiniz adrese getiriliyor. Uzman ekipler tarafından tüm eşyalarınızın montajı ve yerleştirilmesi sağlanıyor.

Eşyalarınızı İstediğiniz Ülkeye Boysal Lojistik Kalitesiyle Ulaştırın

Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizde profesyonellik son derece önemlidir. Bu yüzden de eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınması adına Boysal Lojistik sizlere gerekli desteği sağlayacaktır;

 • Profesyonel hizmet ile eşyalarınızı dünyanın istediğiniz noktasına Boysal Lojistik güçlü alt yapısıyla taşıyabilirsiniz.
 • Kurumsal yapısıyla Boysal Lojistik dünyanın birçok ülkesinde gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır ve sizlere kaliteli hizmet vereceği bir çalışma ortamı sağlamaktadır.
 • Gümrükleme ve ulaştırma hizmetlerinde hiçbir sorun çıkmayacak şekilde uluslararası standartlara uygun şekilde yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Eğitimli ekipler ve iş bölümü sayesinde ülkeler arası eşya taşıma işlemleriniz başarılı şekilde tamamlanacaktır. Geniş referans ağı ve gittiği ülkelerde kendi bünyesindeki personelleri ile Boysal Lojistik sizleri bekliyor.

 

Read more

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Bir ülkeden bir başka ülkeye transit ya da doğrudan karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryoluyla yapabileceğiniz taşıma uluslararası taşımacılık olarak adlandırılır. İnternet hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte artık ticaret sektöründe sınırlar kalkmıştır. Sizler de ev, makine, yedek parça, hammadde, teknolojik ürünler, maddi değeri yüksek ürünleri firmamızdan aldığınız destek ile taşıyabilirsiniz. Firmamızın ülkeler arasında geniş bir nakliye ağı olması tüm ürünlerinizi en güvenli ve kolay şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Küreselleşmenin getirdiği gerekliliklerle ortak pazarda sizler de yerinizi almak ve bu sırada güçlü bir taşıma ortaklığı kurmak istiyorsanız firmamızın yüksek standartlara sahip hizmeti sizleri bekliyor. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için hammaddeden ürünün tüketildiği en son aşamaya kadar taşıma hizmetlerinin verimli şekilde planlanması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması konusunda sizlere destek oluyoruz.

Güçlü Denetim Ağı

Firmamız uluslararası taşımacılık hizmetlerinin en etkili ve sorunsuz şekilde tamamlanması için gerekli planlamaları yerine getirir. Daha sonra güçlü denetim ağımız sayesinde tüm taşıma süreçlerini güvenli şekilde yönetir. Tüm bu uygulamaları hayata geçirmek ve ürünlerinizi istediğiniz yere ulaştırmak için alanında uzman personellerimiz sahada görev yapar.

Denetim ağımız sayesinde ürünlerinizin taşıma anındaki durumlarını belirli aralıklarla sunduğumuz raporlarla sizlere bildiriyoruz. Böylece taşıma işleminin bir paydaşı olan sizleri de sürece dahil ediyoruz. Üstelik planlama aşamasında tüm isteklerinizi göz önüne alarak fiyat, performans, zaman ve beklentiler ekseninde yürütüyoruz.

Güvenli Hizmet ve Geniş Taşıma Filosu

Firmamız taşıma işlemlerinden depolama işlemlerine her türlü lojistik desteğini sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan nakliye tecrübemizle sizlere en güvenli hizmeti vermek adına çalışıyoruz. Ayrıca uluslararası taşımacılık alanında kurduğumuz güçlü bağlantılar sayesinde ürünlerinizi kapıdan alarak gideceği adreste de kapıya kadar teslim ediyoruz.

İstediğiniz ülkeler arasında karayolu, denizyolu, havayolu ya da demiryolu filolarımızla sizlere kreatif çözümler sunuyoruz. Ayrıca son teknolojilerle donatılmış nakliye filolarımız ve modern paketleme ve taşıma çözümlerimiz ile eşyalarınızı güvenle gideceği yere ulaştırıyoruz.

Doğru Planlama, Uygun Maliyetli Taşıma

Uluslararası taşımacılık hizmetinde en önemli detaylardan biri doğru planlama yapmaktır. Bu süreçte ülkeler arasındaki ulaşım alternatifleri, taşınacak adresler arasındaki mesafe, taşınacak ürünlerin yapısı ve büyüklüğü gibi birçok faktör planlama sürecine dahil edilir. Firmamız en doğru planlama işlemiyle ürünlerinizi uygun maliyetle gideceği yere ulaştırmaktadır. Sizler de farklı ülkeler arasındaki taşımacılık hizmetlerinizi en uygun fiyata ve kaliteli şekilde almak için bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Read more

Kıbrıs’a Ev Taşıma

Kıbrıs’a Ev Taşıma

Ülkeler arası taşınma süreçleri her zaman insanlar için çileli bir süreç olmuştur. Taşınma hazırlığı dışında evrak süreçleri ve gerekli izinlerin alınarak takibinin yapılması çok detaylı ve takip gerektiren bir süreçtir. Ancak Kıbrıs’a ev taşıma sürecini farklı olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak bu algı da yanlıştır. Ülkemizden Kıbrıs’a giderken uygulanacak prosedür diğer ülkelere taşınma ile aynı şekilde olmaktadır. Yani eşyalarınızı götürmek istediğiniz için gerekli izinleri almalısınız. Ancak burada bilmeniz gereken Kıbrıs ile bağımız olduğu için taşınma işlemleri daha kolay yürütülmektedir. Ancak her şeye rağmen bu durumda ince bir takip ve evrak silsilesini gerektirir.

Kurumsal olarak hizmet veren lojistik firmaları sizin adınıza tüm yazışma ve izin süreçlerini yürütmektedir. Böylece size sadece eşyalarınızı toplamak ve taşınma işlemi için tarih vermek kalmaktadır. Kıbrısa ev taşıma işlemleri genel olarak gemiyle yapılmaktadır. Bu süreç ülkemiz içinde ev taşıma süresinden farksızdır. Eşyalarınız adresinizden alınarak gerekli nakliye araçlarıyla Kıbrıs’taki adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve taşıma işlemleri artık ülkemizin sınırlarını aştığı için dünyanın her yerine kolayca yapılmalıdır. Bu işlem sırasında çalıştığınız firmanın profesyonel ve kurumsal olması çok önemlidir. Ancak ülkeler arası bir taşınma işlemi yapıldığı için paketleme işlemi de uluslararası standartlara uygun olarak yapılmalıdır. Bu durum eşyalarının güvenliğinin yanında gümrük geçişlerinin sorunsuz olarak yapılabilmesi için de gereklidir.  Bu yüzden Kıbrıs’a ev taşıma işlemlerinizi sorunsuz yerine getirmek için paketleme işlemini standartlara uygun yapabilecek kurumsal bir firmadan destek almanız önemlidir.

Gelişmiş Araç Filosu

Günümüzde nakliye hizmetleri teknolojinin desteği alınarak gerçekleşmektedir. Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesindeki büyük lojistik firmaları bu işlemi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu yüzden filolarında bulunan araçlar uzun yollarda eşyaların güvenle taşınacağı tüm imkanlara sahiptir. Ayrıca geniş araçlar ile eşyalarınız tek bir araç ile geniş bir ortamda taşınabilir. Bununla birlikte asansörlü nakliyat araçları da eşyalarınızın indirilmesi sürecini oldukça kolay hale getirmektedir. Ayrıca firmanın uluslararası taşıma belgeleri de olmalıdır. Bu yüzden Kıbrıs’a ev taşıma işlemlerinizde gelişmiş araç filosu olan şirketlerden yardım almanız gerekmektedir.

Kıbrıs’ta Kurulum

Kurumsal olarak taşıma hizmeti veren nakliye firmaları paketleme işlemiyle birlikte gidilecek olan adrese ulaştıktan sonra kurulum işlemlerini de yerine getirmektedir. Kıbrıs’a ev taşıma biraz stresli bir süreç olabilir. Bu yüzden sizler hiçbir duruma karışmadan profesyonel ekipler tarafından kurulumu yapılan yeni adresinizde dinlenmenin keyfini sürebilirsiniz.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim