uluslararası mobilya taşıma

Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı

Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı 

Başka bir ülkeye taşınmak isteyen kişiler genellikle yanlarında mobilyalarını da götürmek isterler.  İşte bu süreçte yurtdışı mobilya taşımacılığı alarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırabilirsiniz. Bu süreçte firmamızın sağlayacağı destek ile tüm ürünleriniz sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırılır. Taşıma işlemleri sırasına mobilyalarınız en güvenli şekilde paketlenir. Ekiplerimiz birinci sınıf ambalajları kullanarak uluslararası mobilya taşımacılığı süreçlerinizi başarıyla yönetir. Gerekli olması durumunda eşyalarınız nakliye battaniyeleri ile de koruma altına alınır. Böylece  yükleme ve indirme sırasında sürtmeye bağlı çizilme ya da yüzeyde yıpranma gibi olası sorunlar da ortadan kaldırılır. 

Ekiplerimiz büyük mobilyalarınızı öncelikle söker. Daha sonra eşyalarınız en küçük parçalar haline getirilir. Bu şekilde ambalajlara belli bir düzen içinde yerleştirilir. Daha sonra sistemli bir şekilde personellerimiz tarafından araçlara yüklenir. Yurtdışı eşya taşıma hizmetimiz buradan sonra belirttiğiniz adrese ulaştırmayla devam eder. Eşyalarınızın tamamı yeni taşınacağınız ülkedeki adresinize belirlenen sürede ulaştırılır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde hiçbir sorun çıkmadan taşıma işlemleriniz tamamlanır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma 

Yurtdışı mobilya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’de farklı noktalardan çok sayıda ülkeye sevkiyat yapmaktadır. Bu sevkiyatlar sırasında eşyalarınızın güvenle en kısa sürede ulaştırılması için tüm personellerimiz ellerinden geleni yapmaktadır. Öncelikle ürünlerinizi paketleme işlemi kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Ardından ise paketlenen mobilyalarınız en doğru şekilde araçlarınıza indirilerek yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği hizmet sigortalı nakliye desteği ile güvenli hale getirilir. Yani bizlerin anlaşmalı olduğu kasko acenteleri ile eksper görevlileri eşyalarınızın inceler. Bu durumda sizinle karşılıklı olarak bir taşınma sözleşmesi imzalanır.   

Bu sözleşme sayesinde uluslararası mobilya taşıma hizmetleri sırasında ortaya çıkacak maddi zararlar kasko şirketleri tarafından ödenir. Böylece sizlerin eşyalarınıza zarar geleceği endişesi yaşamanız engellenir. Nakliye sözleşmemiz firmamızın verdiği parça eşya taşıma, şirket taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde de uygulanmaktadır. Firmamızın bu çalışmaları sırasında tüm hizmetlerimiz kurumsal şekilde yürütülmektedir. Müşterilerimizin tüm isteklerini en iyi şekilde hayata geçirebilmek için 1 iş günü içinde adreslerinize ekiplerimiz tarafından ziyaret düzenlenmektedir. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Fiyatları 

Yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmetinde sizler için en sıkıntılı süreçlerden biri de ekonomik anlamdadır. Çünkü eşyalarınızın taşınması sürecinde tüm masraflara bir de bu işlem maliyeti eklenince ekonomik olarak sıkıntı yaşamanız olasıdır. Bu yüzden firmamızın özenli çalışma prensibi sayesinde tüm eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına taşınma işlemleriniz için öncelikle bir inceleme yapmak gerekir. Bunun için bizimle iletişime geçerek eksper görevlilerimizi evinize çağırabilirsiniz. Bu görevliler taşımayı düşündüğünüz tüm eşyaları inceler ve size net bir fiyat teklifi sunar. Yurtdışı mobilya taşıma fiyatları Boysal Lojistik kalitesiyle indirimli olarak sunulmaktadır. Verilen teklife ek olarak sizlere özel indirimler uygulamaktayız. 

Uluslararası mobilya taşımacılığı hizmetimizde kullanılan araçlarımız son modeldir ve firmamız tüm teknolojik ekipmanlara sahiptir. Hal böyle  olunca da tüm eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize aktarılır. Ekipmanlarımız sayesinde taşıma işlemi zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Ayrıca yüksek katlı binalar olması durumunda hem Türkiye’de hem yurtdışında asansörlü taşımacılık hizmeti ve vermekteyiz. 

Uluslararası Mobilya Taşıma 

Uluslararası mobilya taşıma hizmeti Türkiye’den istediğiniz ülkeye düzenlediğimiz sevkiyatlarla yürütülmektedir. Taşıma işleminden önce ekiplerimizin incelemeleri sonucunda sizlere bir zaman verilir. Daha sonra mobilyalarınız bu süre içinde belirlenen adrese götürülür. Bu süreçte bir gecikme olması durumunda sizlere hemen haber verilir.  

Personellerimiz uluslararası taşımacılık hizmetlerinde son derece profesyoneldir. Bu yüzden gümrüklerde ya da başka noktalarda hiçbir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca gümrüklerle ilgili tüm belgeler zamanında toplandığı için burada bir olumsuz durum da yaşanmaz. Olası problemlerde de kısa süre içinde eşyalarınız yeni adrese aktarılır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Firmaları 

Yurtdışı mobilya taşıma firmaları lojistik sektöründeki tüm eşyaları en uygun fiyatlarla taşır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman personelleri sayesinde eşyalarınızı taşınma işlemleri sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.  

Bu süreçte kurumsal bir firmayla çalışmak mobilyalarınızın güvenliği açısından çok önemlidir. Bizimle yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmeti için hemen iletişime geçebilir ve tüm süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günün her anı hizmetinizdedir. Uzmanlarımız sizlere tüm hizmetlerimiz hakkında yetkin bilgi verebilirler.

Read more

Uluslararası Mobilya Taşıma

Uluslararası Mobilya Taşıma

Mobilyalarınız sizin göz bebeğinizdir. Bu yüzden taşıma işlemlerinde onları güvendiğiniz bir yere emanet etmek istersiniz. Son yıllarda ülkemizdeki nakliye sektöründe büyük değişimler yaşanmıştır. Özellikle uluslararası mobilya taşıma hizmetleri farklı bir boyut kazanmıştır. Çünkü yurtdışına olan talebin artması sonucunda ülkemizde kaliteli lojistik firmalarının sayısı artmıştır.

Eşyalarınızı istediğiniz bir ülkeye taşıtma konusunda tereddüt etmeyin. Çünkü yol ne kadar uzun ve çetin olursa olsun profesyonel bir nakliye firması hiçbir sorun çıkmadan eşyalarınızı taşıyacaktır. Sizden bir parça olan mobilyalarınızla gittiğiniz yerde biraz olsun hasretinizi dindirebilir ve belli kültürlerinizi gittiğiniz yere götürebilirsiniz. Bir nakliye firmasının size vereceği hizmet şu şekilde olacaktır;

 • Mobilyalarınızın taşınma işlemi belli bir plan dahilinde yapılır.
 • Mobilyalarınızın eski adresinizde uzman marangozlar tarafından demontaj işlemi yapılır. Daha sonra gideceğiniz ülkede eşyalarınızın montajı tamamlanır.
 • Eşyalarınızın taşıma işlemi öncelikle ülkemiz içindeki nakliye araçlarıyla büyük tırlara yüklenir. Daha güvenli ve uzun yola dayanıklı araçlarla eşyalarınız kolayca taşınır.
 • Uluslararası mobilya taşıma hizmeti almadan evvel eşyalarınızın büyüklüğü belirlenir ve evinize buna göre bir ekip yollanır. Bu işlemi bir eksper görevlisi yerine getirmektedir.
 • Mobilyalarınız gümrükleme standartlarına uygun hale getirilir. Çünkü gümrükler uluslararası kurallara uyulması gereken yerlerdir.
 • Eşyalarınızın güvenliği için sigortalama işlemi yapılır. Bu işlem ile ortaya çıkacak tüm zararlar lojistik firması tarafından üstlenilir. Bu durum da sizlerin içinin rahat olmasını sağlar.

Seçim yaparken lojistik firmasının köklü olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü deneyimli olmayan bir firmayla çalışırsanız eşyalarınız gümrükleme sürecinden paketleme sürecine, nakliye sürecinden montaj sürecine kadar güvenle en kısa sürede yeni adresinizde olur. Bu durum göz önüne alarak eşyalarınızı uzman ellere emanet etmeyi unutmayın.

Uluslararası Mobilya Taşıma Nasıl Olur?

Ülkemizden başka bir ülkeye giderken yanında eşyalarını da götürmek isteyenler, kaliteli lojistik firması bularak uluslararası mobilya taşıma hizmeti almalıdır. Bu hizmetin süreçleri şu şekilde olur;

 • Eksper Hizmeti Ücretsizdir: Eksper hizmeti, mobilyalarınızın nitelik ve niceliğinin belirlenmesi sürecinde önemlidir. Bu işlem için belirlenen tarihte evinize bir görevli gelir ve sizinle tüm eşyaları inceler. Bu eşyaların tamamı listeye yazılır. İkiniz de listeyi imzalarsınız. Daha sonra da listenin ikiniz tarafından imzalanması kalır. Bu süreçten sonra top firmadadır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak sizlere bir fiyat verilir.
 • Sigorta Sözleşmesi İmzalanır: Fiyat teklifini kabul ettikten sonra taşıma işleminden önce bir sigorta sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşmenin detayı ise mobilyalarınızı güvence altına almaktır. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir zarar gelirse sigorta şirketince tüm zararınız karşılanır. Böylece eşyalarınızın bir zarar göreceği korkusu sizi endişelendirmez. İmzalı belge olduğu için her türlü hakkı talep etme şansınız vardır.

 • Gümrükleme ve Paketleme Yapılır: Farklı bir ülkeye mobilya taşıma işlemlerinde en önemli hamle gümrükleme ve paketleme işlemidir. Çünkü biri eşyalarınızın güvenli bir şekilde gitmesini sağlarken diğeri de eşyalarınızın sorunsuz olarak gümrüklerden geçmesinin anahtarıdır. Tecrübeli bir nakliye firması uluslararası mobilya taşıma hizmetinde gümrükleme işlemleri tüm prosedürlere uygun olarak yapılır ve bu sayede taşıma işleminde hiçbir aksama olmaz.

 • Nakliye ve Teslimat ile Süreç Tamamlanır: Eşyalarınız aldığınız adresten uzman personeller tarafından alınır. Daha sonra bu personeller eşyalarınızı tırlara yükleyerek yola çıkmasını sağlar. Belirlenen plan dahilinde eşyalarınız yeni adresinize geldiği anda hemen kurulumu yapılır. Bu işlem sonucunda mobilyalarınız başarılı şekilde yeni adresinize ulaştırılır. Gerekli kontrollerden sonra sizler de ekiplere paydos verebilirsiniz.

Uluslararası Mobilya Taşıma Hizmeti Boysal Lojistik’te

Boysal Lojistik farkıyla uluslararası mobilya taşıma hizmeti alırsanız;

 • Güven: Verdiği hizmetin arkasında duran ve yazılı kaynaklarla bu sözünü de kayıt altına alan bir firmayla çalışırsınız.

 • Kalite: Nakliye işlemi sırasında paketlemeden kullanılan diğer malzemelere kadar tüm ürünler A sınıfı kaliteye sahiptir. Ürünlerin markasını öğrenerek sizler de araştırıp teyit edebilirsiniz.

 • Filo: Boysal Lojistik geniş ve yeni bir filoya sahiptir. Mobilya taşıma hizmetlerinin tüm süreçleri için gerekli araç ve ekipmanlar filosunda yer alır.

 • Tecrübe: Firmanın en büyük artısı uzun yıllara dayanan tecrübesidir. Dünyanın birçok yerine çok uzun yıllardan beri birçok eşya taşıyan firma binlerce referansa sahiptir. Ayrıca gittiği ülkelerde kurduğu alt yapı ile hizmetten sizleri memnun bırakır.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim