uluslararası nakliye firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları 

Ülkemizden farklı bir yere yerleşmeye karar verdiğiniz anda bir nakliye firması seçmeniz gerekir. Ancak ülkemizde uluslararası nakliye firmaları arasından bir seçim yapmaya kalktığınızda araştırma sırasında karşınıza çok az firma çıkar. Çünkü bu iş çok büyük bir yatırım ve alt yapı gerektirir. Firmanın ülkemizdeki çalışmaları dışında hizmet vereceği diğer ülkelerde de altyapısı olmak zorundadır. Ayrıca bu süreçte araçlar da son model kapalı kasa tırlar olmalıdır. Yurtdışı nakliye hizmetleri sırasında firma resmi süreçler hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü bu konuda bilgisi olmazsa eşyalarınız gümrüklerde uzun saatler boyunca boşu boşuna bekler. 

Firmamız sektöründe liderliği amaç edinmiş ve farklı ülkelere nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunan bir şirkettir. Uzman personellerimiz eşliğinde evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan tüm eşyalarınız hiçbir problem çıkmadan istediğiniz ülkeye ulaştırılmaktadır. Yurtdışı nakliye firmaları genelde kurumsal bir yapıya sahiptir. Boysal Lojistik ekipleri nakliye hizmetinizin tüm süreçlerinde size etkili bir destek sunmaktadır. Ürünleriniz her aşamada sorunsuz olarak gideceği adrese ulaşmaktadır. Şirketimizden hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz konuda bilgi alın. Firmamızın telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Ev Taşıma 

Firmamızın Türkiye’den düzenli olarak farklı ülkelere düzenlediği başarılı sevkiyatlar ile sizler de eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Ülkenin uzaklığı dikkate alınarak tüm sevkiyatlar en kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Ekiplerimiz uluslararası ev taşıma işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınızın güvenliği için paketleme yaparlar. Bu süreçte eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmez. Olası bir zarar durumunda ise hemen anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri zararı karşılar. 

Yurtdışı nakliye hizmetlerimiz sırasında sizler eksper görevlimizle görüştükten sonra hemen listeye göre bir sigorta imzalanır. Bu taşıma sözleşmesi nakliye süreci boyunca montaja kadar eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda zararınızı karşılama üzerine kuruludur. Bu yüzen bir maddi zarar yaşanması durumunda tüm zararlar sigorta şirketi tarafından ödenir. Böylece aklınızda taşınma işlemine dair hiçbir soru işareti kalmadan nakliye süreçleriniz tamamlanır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliyat Fiyatları 

Bu sektörde fiyat konusu müşteriler tarafından çok tepki çekmektedir. Çünkü yukarıda bahsettiğimiz uluslararası nakliye firmaları sayısının azlığı fiyatların yüksek olmasına yol açmaktadır. Bu durumda da bütçeleri zorlayan bir süreç ortaya çıkar. Ancak Boysal Lojistik böyle bir durum yaşanmaması için müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. 

En ucuz uluslararası nakliyat fiyatları sunmak adına sizlere öncelikle eksper görevlisi yollamaktayız. Bu görevli tarafından en uygun şekilde belirlenir ve firmamızın özel indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Firmamız hem parça eşya hem de geniş dairelerinizdeki tüm eşyaları istediğiniz ülkeye en uygun fiyatlarla söz verdiği tarihte ulaştırmaktadır. 

Uluslararası Nakliye 

Uluslararası nakliye hizmeti almak istediğinizde her zaman soru işaretleriyle karşılaşırsınız. Çünkü birçok firma taşıma işlemi sırasında eşyalara zarar verir. Özellikle ofis ya da ev eşyalarınız ciddi derecede zarar görebilir. Bu yüzden de eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firmaya emanet etmek isteyebilirsiniz.  

Firmamız uluslararası nakliye hizmeti sürecinde sizlere profesyonel ekiplerle tüm yüklerinizi problem yaşamadan yeni adresinize ulaştırır. Bu süreçte her türlü duruma karşı önlem almak adına ürünleriniz sigorta altına alınır. Firmamızdaki personeller taşıma, yükleme ve montaj işlemlerinde özel olarak yetiştirilmiş uzman personellerdir. Bu yüzden de eşyalarınız dikkatlice paketlenir ve hassasiyeti yüksek bir çalışma prensibiyle taşınır. Böylece taşınma işlemi sizin için bir sorun olmaktan çıkar. 

Uluslararası Ofis Taşıma 

Firmamız sadece ev eşyalarınızı taşımakla kalmaz. Farklı bir ülkeye uluslararası ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Bu süreçte ofisinizdeki tüm malzemeler özenle paketlenerek kamyonlarımıza yüklenir. Süreç sonunda yeni ofisinize getirilerek indirilir ve gösterdiğiniz alanlara kurulur. 

Uluslararası nakliye firmaları arasında prestijli bir yere sahip olan Boysal Lojistik, sizlerin her türlü ofis malzemesini taşımaktadır. Bu süreçte elektronik ve maddi değeri yüksek ürünleriniz özel kolilerde taşınır. Ofisinizdeki büyük ölçekli eşyalar sökülerek yeni adresine sorunsuz olarak ulaştırılır. Sizler de başka bir ülkeye iş yerinizi taşımayı düşünüyorsanız hemen bizi arayın ve gerekli bilgilendirmeyi yapalım. Nakliye sürecini sizlerle beraber planlamak adına bir toplantı ayarlama şansınız da vardır. 

Read more
uluslararası evden eve nakliyat firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Farklı bir ülkeye taşınmaya karar verdiyseniz en zor süreç taşınma işlemidir. Çünkü eşyalarınızı o kadar uzun mesafede sorunsuz olarak götürecek bir firma bulmak zordur. Bu yüzden uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasından bir seçim yapmanız gerekir. Zaten başka bir ülkeye nakliye işlemi yaptıracaksanız bu yönde hizmet veren firmaların sayısı az olacaktır. Zaten kaliteli bir firma ve uygun fiyatlı hizmet istiyorsanız da seçenekleriniz oldukça az olacaktır. Firmamızla farklı ülkelere evinizdeki tüm eşyaları taşıtabilirsiniz. Uluslararası nakliye konusunda bir destek almak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet ile taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız sizlere sevkiyat öncesi bir eksper göndererek fiyat verebilir. Ayrıca size ve firmamıza en uygun tarih belirlenerek nakliye süreci tamamlanır.

Bu alanda hizmet veren uluslararası nakliye firmaları müşterilerini memnun etme konusunda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yüzden birçok müşteri şirket seçimi yaparken oldukça hassas davranmaktadır. Çünkü taşıma güzergahlarının fazla olması ve bu alanda yetkin personellerin zor bulunması süreci zorlaştırmaktadır. Bu yüzden nakliye alanında lider firmamızdan hemen destek alabilirsiniz. Taşıma işlemlerimiz sırasında profesyonel yaklaşım ve tecrübemiz sayesinde sınır kapılarında, kantarlarda ve kontrol noktalarında hiçbir sorun çıkmaz. Taşınan tüm eşyalar firmamız tarafından sigorta altına alınır ve nakliye sözleşmesi ile bu durum imza altına alınır.

uluslararası evden eve nakliyat firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ile istediğiniz ülkeye kısa süre içinde taşınma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız tüm süreçlerin sorun yaşanmadan tamamlanması adına eşyalarınızı uzman personellerle ve son model kapalı kasalı tırlarla taşımaktadır. Evinizin büyüklüğüne göre uzman personellerimiz paketleme ve yükleme işlemlerini kısa süre içinde tamamlamaktadır. Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet verebilecek geniş bir hizmet ağına sahiptir. Taşıma sırasında en ufak bir sorun çıkması haline yurtdışı ev taşıma işlemi için sigorta devreye girer. Bu durumda firmamız zararlarınızı karşılayacaktır. Ayrıca ofis ya da parça yük taşıma işlemimizden de yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşıma

Türkiye’nin farklı yerlerinden uluslararası ev taşıma hizmeti veren firmamız en kısa sürede eşyalarınızı istediğiniz ülkeye taşımaktadır. Personellerimiz dairenizde tüm eşyaları en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilikle paketlemektedir. Ayrıca tüm eşyalarınız gümrükleme sürecine uygun olarak taşınmaktadır. Bu işlem öncesinde firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketine ait eksper evinize gelerek taşımayı planladığınız eşyaları inceler. Daha sonra sizinle bir sigorta sözleşmesi imzalanır. Böylece uluslararası evden eve nakliyat firmaları tarafından sunulan kaliteli hizmet ile eşyalarınızı yeni evinize en uygun fiyatlarla ulaştırabilirsiniz.

Taşıma işlemi anında her türlü maddi zarar anlaşmalı olunan kasko şirketleri tarafından ödenir. Böylece sizlerin nakliye sırasında aklınız eşyalarınızda kalmaz. Taşıma hizmetinin içinde nakliye sözleşmesi, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi hizmetler de söz konusudur. Farklı ülkeye ev taşıma işleminizi profesyonel bir şekilde tamamlayan kurumsal firmamız ekiplerini en kısa sürede adresinize yönlendirir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye sürecinde kaliteli bir işçiliğin yanında en önemli konulardan biri maliyettir. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat fiyatları konusunda size en uygun teklifi verecek yapıya sahiptir. Ancak size net bir rakam vermeden önce talebiniz üzerine gelen eksper inceleme yapar. Daha sonra taşınacağınız ülkenin uzaklığı, eşyalarınızın durumu ve diğer kriterler göz önüne alınarak bir fiyat çıkartılır.

Eksper görevlisi inceleme yapmadan sizlere bir fiyat verilmez. Ayrıca değerlendirme aşamasında firmamız çok özel indirimler de uygulamaktadır. Firmamız gerekli olması durumunda depolama hizmeti de vermektedir. Ayrıca eşyalarınızın büyüklüğü fazla olsa da tek seferde tüm parçalar yeni adresinize ulaştırılır. Yurtdışı evden eve nakliyat araçlarımız son teknolojilere sahiptir. Bu sayede yükleme ve taşıma hizmetleri kısa süre içinde zahmetsiz ve sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Firmamız yurtdışı evden eve nakliyat hizmetini çok uygun fiyatlarla vermektedir. Ayrıca paketleme malzemelerimiz son derece kaliteli ambalajlardan meydana gelmektedir. Paketleme sürecinde özel karton kutu, nakliye battaniyeleri ve korumalı süngerler kullanılır. Böylece eşyalarınızın yüzeyi hiçbir şekilde zarar görmez. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında verdiğimiz özel montaj hizmeti ile rakiplerimizden ayrılmaktadır. Taşıma, yükleme ve montaj işlemleri bu konuda uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim