uluslararası nakliye

Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına Eşya Taşıma 

Firmamız yurtdışına eşya taşıma hizmetinde tüm yüklerinizi istediğiniz ülkeye sorunsuz olarak taşımaktadır.  Nakliye süreçleri bu alanda eğitimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Dünyanın birçok yerine aylık ve haftalık periyotlarda çok sayıda farklı sevkiyatlar düzenliyoruz. Uzun yıllardır uluslararası eşya taşıma alanında çalışmalarını başarıyla yürüten firmamız yük taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine sağlanan araç desteği ile sizler de istediğiniz ülkeye taşınabilirsiniz. Taşımayı planladığınız tüm eşyaların titizlikle incelenmesi sonucunda sizlere en uygun fiyatlar verilmektedir.  Nakliye sürecinde ortaya çıkabilecek bir sorun olması sonucunda hemen personellerimiz duruma müdahale etmektedir. Uzmanlarımız taşıma günü eşyalarınızın büyüklüğüne göre gerekli tüm malzemeleri de yanında getirmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı 

Yurtdışı eşya taşımacılığı sürecinde firmamızdan birçok konuda destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz size tüm süreçlerde uzmanlarla ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda bizlerden alabileceğiniz hizmetleri açıklayalım; 

Paketleme Hizmeti 

Evlerinizde, ofislerinizde ya da diğer alanlarda bulunan tüm eşyalar maddi ve manevi olarak değerlidir. Taşınma süreçlerinizde eşyalarınızın zarar görmemesi hem sizin için hem de taşımayı yapan personeller için önemlidir. Uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamız mobilyalarınızı, dolaplarınızı, oturma gruplarınızı, beyaz eşyalarınızı titiz şekilde paketlemektedir.   

Paketleme işlemi sırasında birinci sınıf kalite olan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu işlem naylon ya da battaniye yardımıyla yapılmaktadır. Kırılma tehlikesi olan malzemeler, mutfak gereçleri ve ayna gibi malzemeler özel kutularla paketlenmektedir. Ayrıca firmamızın sunduğu nakliye hizmetinde tüm eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Bu sayede bir zarar olması durumunda maddi kayıplarınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. 

Montaj Hizmeti 

Yurtdışına eşya taşıma hizmetlerinde ekiplerimiz büyük eşyalarınızın daha rahat taşınabilmesi adına sökme işlemi yapmaktadır. Eşya dolaplarınız, ranzalarınız ya da kabinleriniz en ufak bölümlerle taşınmaktadır. Ayrıca bu süreçte sökülen tüm parçalar itinayla paketlenmektedir. Daha sonra  araçlara bu şekilde yüklenmektedir.  

Taşınacak olan ülkedeki adrese gelen eşyalarınız burada profesyonel marangozlarımız tarafından montajlanır. Personellerimiz tüm eşyaları gösterdiğiniz odalarda en uygun yere kurmaktadır. Buna ek olarak beyaz eşyalarınız, avizeleriniz ve perdeleriniz de monte edilmektedir. Firmamızın büyük tecrübesinden uluslararası nakliye hizmeti alan müşteriler hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla nakliye işlemlerini tamamlamaktadır. 

Uluslararası Eşya Taşıma 

Türkiye’deki evinizde bulunan eşyalarınızın hepsi uluslararası eşya taşıma hizmeti ile dünyanın birçok ülkesine taşınır. Dairenizin ya da eşyalarınızın büyüklüğü önemli olmaksızın söz verilen tarihte belirttiğiniz adreste eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Bu işlem sırasında paketleme, yükleme ve montaj uygulamaları da alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Tüm taşıma işlemlerimiz kapalı kasalı tır ve kamyonlarla yürütülmektedir. 

Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi, darbe almaması ya da nakliye sürecinde bir sorun çıkmaması için tüm önlemler alınır. Kurumsal bir yapıyla eşyalarınızı taşıyan firmamız sigortalama işlemiyle de eşyalarınızı garanti altına almaktadır.  Ayrıca gerekli olması durumunda eşya depolama hizmeti için de araç desteği alabilirsiniz.  Eşyalarınızın tamamı güvenli şekilde yeni ülkelerine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları 

Ülkemizden farklı ülkelere nakliye hizmeti veren kaliteli firma bulmanız çok zordur. Bu hizmet çok büyük bir yatırım, son model araçlar ve uzman personellerin oluşturduğu bir ekiple yapılır. Bu yüzden uluslararası yük taşıma işlemi şehirler arası nakliye kadar kolay olmaz. Firma sayısındaki kısıtlılık yurtdışına eşya taşıma fiyatları konusunda da bir pahalılık ortaya çıkarmaktadır.  Boysal Lojistik ile iletişime geçerseniz eşyalarınız en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeye taşınacaktır.  

Eşyalarınızın taşınma bedeli eksper görevlimizin incelemeleri sonrasında sizlere net olarak belirtilmektedir. Bu işlem sırasında firmamız müşteri memnuniyetini göz önüne alarak hizmet vermektedir.  Ayrıca paketleme ve montaj gibi hizmetler için sizden ayrıca bir ücret talep edilmez.  Nakliye araçlarımızın teknik özellikleri gelişmiştir. Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere çalışmaktayız. 

Uluslararası Parça Eşya Taşıma 

Sayıca az olan yükleriniz uluslararası parça eşya taşıma hizmet sayesinde kısa süre içinde yeni ülkesine ulaşmaktadır. Bu yüzden sizler de eşyalarınızın en kısa sürede ulaşması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boysal Lojistik eşya yoğunluğuna bakılmaksızın söz verdiği tarihte eşyalarınızı yeni adresine ulaştırmaktadır. Yurtdışına eşya taşıma hizmetinden faydalanma konusunda bilgi almak adına hemen bizimle iletişime geçin.

Read more
Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye Firmaları 

Ülkemizden farklı bir yere yerleşmeye karar verdiğiniz anda bir nakliye firması seçmeniz gerekir. Ancak ülkemizde uluslararası nakliye firmaları arasından bir seçim yapmaya kalktığınızda araştırma sırasında karşınıza çok az firma çıkar. Çünkü bu iş çok büyük bir yatırım ve alt yapı gerektirir. Firmanın ülkemizdeki çalışmaları dışında hizmet vereceği diğer ülkelerde de altyapısı olmak zorundadır. Ayrıca bu süreçte araçlar da son model kapalı kasa tırlar olmalıdır. Yurtdışı nakliye hizmetleri sırasında firma resmi süreçler hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü bu konuda bilgisi olmazsa eşyalarınız gümrüklerde uzun saatler boyunca boşu boşuna bekler. 

Firmamız sektöründe liderliği amaç edinmiş ve farklı ülkelere nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunan bir şirkettir. Uzman personellerimiz eşliğinde evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan tüm eşyalarınız hiçbir problem çıkmadan istediğiniz ülkeye ulaştırılmaktadır. Yurtdışı nakliye firmaları genelde kurumsal bir yapıya sahiptir. Boysal Lojistik ekipleri nakliye hizmetinizin tüm süreçlerinde size etkili bir destek sunmaktadır. Ürünleriniz her aşamada sorunsuz olarak gideceği adrese ulaşmaktadır. Şirketimizden hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz konuda bilgi alın. Firmamızın telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliye Firmaları

Uluslararası Ev Taşıma 

Firmamızın Türkiye’den düzenli olarak farklı ülkelere düzenlediği başarılı sevkiyatlar ile sizler de eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Ülkenin uzaklığı dikkate alınarak tüm sevkiyatlar en kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Ekiplerimiz uluslararası ev taşıma işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınızın güvenliği için paketleme yaparlar. Bu süreçte eşyalarınızın başına hiçbir şey gelmez. Olası bir zarar durumunda ise hemen anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri zararı karşılar. 

Yurtdışı nakliye hizmetlerimiz sırasında sizler eksper görevlimizle görüştükten sonra hemen listeye göre bir sigorta imzalanır. Bu taşıma sözleşmesi nakliye süreci boyunca montaja kadar eşyalarınızın başına bir şey gelmesi durumunda zararınızı karşılama üzerine kuruludur. Bu yüzen bir maddi zarar yaşanması durumunda tüm zararlar sigorta şirketi tarafından ödenir. Böylece aklınızda taşınma işlemine dair hiçbir soru işareti kalmadan nakliye süreçleriniz tamamlanır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. 

Uluslararası Nakliyat Fiyatları 

Bu sektörde fiyat konusu müşteriler tarafından çok tepki çekmektedir. Çünkü yukarıda bahsettiğimiz uluslararası nakliye firmaları sayısının azlığı fiyatların yüksek olmasına yol açmaktadır. Bu durumda da bütçeleri zorlayan bir süreç ortaya çıkar. Ancak Boysal Lojistik böyle bir durum yaşanmaması için müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. 

En ucuz uluslararası nakliyat fiyatları sunmak adına sizlere öncelikle eksper görevlisi yollamaktayız. Bu görevli tarafından en uygun şekilde belirlenir ve firmamızın özel indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Firmamız hem parça eşya hem de geniş dairelerinizdeki tüm eşyaları istediğiniz ülkeye en uygun fiyatlarla söz verdiği tarihte ulaştırmaktadır. 

Uluslararası Nakliye 

Uluslararası nakliye hizmeti almak istediğinizde her zaman soru işaretleriyle karşılaşırsınız. Çünkü birçok firma taşıma işlemi sırasında eşyalara zarar verir. Özellikle ofis ya da ev eşyalarınız ciddi derecede zarar görebilir. Bu yüzden de eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firmaya emanet etmek isteyebilirsiniz.  

Firmamız uluslararası nakliye hizmeti sürecinde sizlere profesyonel ekiplerle tüm yüklerinizi problem yaşamadan yeni adresinize ulaştırır. Bu süreçte her türlü duruma karşı önlem almak adına ürünleriniz sigorta altına alınır. Firmamızdaki personeller taşıma, yükleme ve montaj işlemlerinde özel olarak yetiştirilmiş uzman personellerdir. Bu yüzden de eşyalarınız dikkatlice paketlenir ve hassasiyeti yüksek bir çalışma prensibiyle taşınır. Böylece taşınma işlemi sizin için bir sorun olmaktan çıkar. 

Uluslararası Ofis Taşıma 

Firmamız sadece ev eşyalarınızı taşımakla kalmaz. Farklı bir ülkeye uluslararası ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Bu süreçte ofisinizdeki tüm malzemeler özenle paketlenerek kamyonlarımıza yüklenir. Süreç sonunda yeni ofisinize getirilerek indirilir ve gösterdiğiniz alanlara kurulur. 

Uluslararası nakliye firmaları arasında prestijli bir yere sahip olan Boysal Lojistik, sizlerin her türlü ofis malzemesini taşımaktadır. Bu süreçte elektronik ve maddi değeri yüksek ürünleriniz özel kolilerde taşınır. Ofisinizdeki büyük ölçekli eşyalar sökülerek yeni adresine sorunsuz olarak ulaştırılır. Sizler de başka bir ülkeye iş yerinizi taşımayı düşünüyorsanız hemen bizi arayın ve gerekli bilgilendirmeyi yapalım. Nakliye sürecini sizlerle beraber planlamak adına bir toplantı ayarlama şansınız da vardır. 

Read more
Uluslararası Lojistik Şirketleri

Uluslararası Lojistik Şirketleri

Uluslararası Lojistik Şirketleri

Ülkemizde taşımacılık sektörü son yıllarda büyük gelişme göstermiştir. Buna karşın dünyanın çeşitli ülkelerine verilen hizmet hala çok sınırlıdır. Sizler başka bir ülkeye taşınmak istediğiniz zaman bu konuda sizlere destek olacak bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Lojistik sektörü yurtdışı söz konusu olunca büyük bir maliyet ve bilgi gerektirir. Bu yüzden uluslararası lojistik şirketleri sayısı oldukça azdır. Bu durum hem hizmetin kalitesini hem de fiyatlarını etkilemektedir.

İnsanlar uluslararası nakliye hizmeti alırken zorluklarla karşılaşabilir. Bu işlemler ya maliyetli olur ya da eşyaları zararsız şekilde ulaştıracak bir firma bulmanız çok zor olur. Bu yüzden Boysal Lojistik gibi kaliteli hizmet veren firmaları bulma konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Böyle bir durum yaşamamanız adına hemen bizimle iletişime geçin. Firmamız Avrupa’ya ve dünyanın birçok ülkesine profesyonel nakliye işlemleri gerçekleştirmektedir. Alanında uzman personellerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde istediğiniz ülkeye ulaşmaktadır.

Uluslararası Lojistik Şirketleri

Uluslararası Ev Taşıma

Firmamız uluslararası ev taşıma hizmetini ülkemizin tüm şehirlerinden istediğiniz ülkelere gerçekleştirmektedir. Bu sevkiyatlarımız haftalık ve aylık düzenli şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden personellerimiz taşınma işlemleri konusunda çok profesyoneldir ve ülkeler arası olan uygulamaların tamamına hakimdir. Bir nakliye sürecinde en büyük sorunlardan biri açıldığında eşyaların zarar görmüş olmasıdır.

Personellerimiz böyle bir durum yaşanmaması adına eşyalarınızı en kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Ayrıca küçük eşyalarınız için karton ve büyükler için nakliye battaniyesi de kullanılmaktadır. Paketlenen eşyalarınız sigortalı nakliye hizmeti ile farklı bir ülkeye götürülmektedir. Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma sürecinde ortaya çıkabilecek bir zarar anlaşmalı olan kasko şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız söz verilen zamanda sapasağlam şekilde istediğiniz yere gönderilecektir. Tüm ev taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye firmaları ile anlaşmak istediğiniz anda birçok soru işareti sizin peşinizi bırakmaz. Bu süreçte çok sayıda firma eşyalarınıza zarar vererek taşımaktadır. Ancak uluslararası lojistik firmaları arasında kaliteli hizmetiyle bilinen Boysal Lojistik çalışmaları başarıyla sonuçlanmaktadır. Yani personellerimiz eşyalarınızı aldığı hizmet noktasından başarılı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırır.

Personellerimiz taşıma işlemine başlamadan önce paketleme süreçleri başlar. Burada önemli olan detay uluslararası gümrükleme kurallarını bilerek işlem yapmaktır. Firmamız düzenli olarak dünyanın birçok ülkesine taşıma işlemi yaptığı için tüm gümrük süreçlerini iyi bilmektedir. Bu sayede eşyalarınız gümrüklerde, kantarlarda ya da kontrol edildiği noktalarda hiç zaman kaybı yaşamadan yeni adresinize ulaşacaktır. Eşyalarınız azsa sizler için parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca ofis ve ağır yük gibi taşıma hizmetlerinizi de başarıyla sonuçlandırıyoruz.

 

Uluslararası Ağır Yük Taşıma Firmaları

Uluslararası ağır yük taşıma hizmetleri her firmanın altından kalkabileceği bir durum değildir. Boysal Lojistik uzun yıllardan beri seri üretimi yapılan ürünleri dünyanın birçok ülkesine başarıyla ulaştırmaktadır. Uluslararası lojistik firmaları arasında önemli bir yere sahip olan şirketimiz tüm ağır yüklerinizi istediğiniz ülkeye sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Taşıma işlemi sırasında yüklerin kamyonlara koyulması teknolojik araçlarla yapılmaktadır. Bu sayede tüm yükleme işlemi planlı bir şekilde yürütülmektedir.

Uluslararası ağır yük taşıma işlemleri sırasında eşyalarınız hiçbir zarar görmeden gideceği yere ulaşır. Firmamız bu işlemlerin tamamını uzman personelleri ve kendi bünyesindeki teknolojik araçlarla çok uygun fiyatlara sağlamaktadır. Bizimle hemen iletişime geçerseniz sizler için uyguladığımız çok uygun fiyatlı nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eksper görevlimiz taşıtmak istediğiniz ürünleri görerek hemen bir maliyet analizi yapar. Daha sonra gidilecek uzaklık ve malzemeleri durumuna göre bir fiyat belirlenir.

Uluslararası Lojistik Şirketleri

Türkiye’de uzun yıllardan beri uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti veren Boysal Lojistik ofisinizi, evinizi, ağır yüklerinizi ya da parça eşyalarınızı en sorunsuz şekilde istediğiniz ülkeye taşımaktadır. Taşıma işlemlerinin tamamı planlı bir şekilde kendi personellerimiz ve araçlarımızla tamamlanmaktadır.

Uluslararası lojistik şirketleri seçiminde tercihinizi bizden yana kullanırsanız personellerimizin verdiği paketleme ve montaj işlemleri için hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçin ve randevu alarak nakliye işlemini başlatın. Nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın ne durumda olduğunu öğrenmek için istediğiniz her an bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ve fiyat politikamız için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim