uluslararası taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Bir ülkeden bir başka ülkeye transit ya da doğrudan karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryoluyla yapabileceğiniz taşıma uluslararası taşımacılık olarak adlandırılır. İnternet hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte artık ticaret sektöründe sınırlar kalkmıştır. Sizler de ev, makine, yedek parça, hammadde, teknolojik ürünler, maddi değeri yüksek ürünleri firmamızdan aldığınız destek ile taşıyabilirsiniz. Firmamızın ülkeler arasında geniş bir nakliye ağı olması tüm ürünlerinizi en güvenli ve kolay şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Küreselleşmenin getirdiği gerekliliklerle ortak pazarda sizler de yerinizi almak ve bu sırada güçlü bir taşıma ortaklığı kurmak istiyorsanız firmamızın yüksek standartlara sahip hizmeti sizleri bekliyor. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için hammaddeden ürünün tüketildiği en son aşamaya kadar taşıma hizmetlerinin verimli şekilde planlanması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması konusunda sizlere destek oluyoruz.

Güçlü Denetim Ağı

Firmamız uluslararası taşımacılık hizmetlerinin en etkili ve sorunsuz şekilde tamamlanması için gerekli planlamaları yerine getirir. Daha sonra güçlü denetim ağımız sayesinde tüm taşıma süreçlerini güvenli şekilde yönetir. Tüm bu uygulamaları hayata geçirmek ve ürünlerinizi istediğiniz yere ulaştırmak için alanında uzman personellerimiz sahada görev yapar.

Denetim ağımız sayesinde ürünlerinizin taşıma anındaki durumlarını belirli aralıklarla sunduğumuz raporlarla sizlere bildiriyoruz. Böylece taşıma işleminin bir paydaşı olan sizleri de sürece dahil ediyoruz. Üstelik planlama aşamasında tüm isteklerinizi göz önüne alarak fiyat, performans, zaman ve beklentiler ekseninde yürütüyoruz.

Güvenli Hizmet ve Geniş Taşıma Filosu

Firmamız taşıma işlemlerinden depolama işlemlerine her türlü lojistik desteğini sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan nakliye tecrübemizle sizlere en güvenli hizmeti vermek adına çalışıyoruz. Ayrıca uluslararası taşımacılık alanında kurduğumuz güçlü bağlantılar sayesinde ürünlerinizi kapıdan alarak gideceği adreste de kapıya kadar teslim ediyoruz.

İstediğiniz ülkeler arasında karayolu, denizyolu, havayolu ya da demiryolu filolarımızla sizlere kreatif çözümler sunuyoruz. Ayrıca son teknolojilerle donatılmış nakliye filolarımız ve modern paketleme ve taşıma çözümlerimiz ile eşyalarınızı güvenle gideceği yere ulaştırıyoruz.

Doğru Planlama, Uygun Maliyetli Taşıma

Uluslararası taşımacılık hizmetinde en önemli detaylardan biri doğru planlama yapmaktır. Bu süreçte ülkeler arasındaki ulaşım alternatifleri, taşınacak adresler arasındaki mesafe, taşınacak ürünlerin yapısı ve büyüklüğü gibi birçok faktör planlama sürecine dahil edilir. Firmamız en doğru planlama işlemiyle ürünlerinizi uygun maliyetle gideceği yere ulaştırmaktadır. Sizler de farklı ülkeler arasındaki taşımacılık hizmetlerinizi en uygun fiyata ve kaliteli şekilde almak için bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Read more

Kıbrıs’a Ev Taşıma

Kıbrıs’a Ev Taşıma

Ülkeler arası taşınma süreçleri her zaman insanlar için çileli bir süreç olmuştur. Taşınma hazırlığı dışında evrak süreçleri ve gerekli izinlerin alınarak takibinin yapılması çok detaylı ve takip gerektiren bir süreçtir. Ancak Kıbrıs’a ev taşıma sürecini farklı olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak bu algı da yanlıştır. Ülkemizden Kıbrıs’a giderken uygulanacak prosedür diğer ülkelere taşınma ile aynı şekilde olmaktadır. Yani eşyalarınızı götürmek istediğiniz için gerekli izinleri almalısınız. Ancak burada bilmeniz gereken Kıbrıs ile bağımız olduğu için taşınma işlemleri daha kolay yürütülmektedir. Ancak her şeye rağmen bu durumda ince bir takip ve evrak silsilesini gerektirir.

Kurumsal olarak hizmet veren lojistik firmaları sizin adınıza tüm yazışma ve izin süreçlerini yürütmektedir. Böylece size sadece eşyalarınızı toplamak ve taşınma işlemi için tarih vermek kalmaktadır. Kıbrısa ev taşıma işlemleri genel olarak gemiyle yapılmaktadır. Bu süreç ülkemiz içinde ev taşıma süresinden farksızdır. Eşyalarınız adresinizden alınarak gerekli nakliye araçlarıyla Kıbrıs’taki adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve taşıma işlemleri artık ülkemizin sınırlarını aştığı için dünyanın her yerine kolayca yapılmalıdır. Bu işlem sırasında çalıştığınız firmanın profesyonel ve kurumsal olması çok önemlidir. Ancak ülkeler arası bir taşınma işlemi yapıldığı için paketleme işlemi de uluslararası standartlara uygun olarak yapılmalıdır. Bu durum eşyalarının güvenliğinin yanında gümrük geçişlerinin sorunsuz olarak yapılabilmesi için de gereklidir.  Bu yüzden Kıbrıs’a ev taşıma işlemlerinizi sorunsuz yerine getirmek için paketleme işlemini standartlara uygun yapabilecek kurumsal bir firmadan destek almanız önemlidir.

Gelişmiş Araç Filosu

Günümüzde nakliye hizmetleri teknolojinin desteği alınarak gerçekleşmektedir. Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesindeki büyük lojistik firmaları bu işlemi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu yüzden filolarında bulunan araçlar uzun yollarda eşyaların güvenle taşınacağı tüm imkanlara sahiptir. Ayrıca geniş araçlar ile eşyalarınız tek bir araç ile geniş bir ortamda taşınabilir. Bununla birlikte asansörlü nakliyat araçları da eşyalarınızın indirilmesi sürecini oldukça kolay hale getirmektedir. Ayrıca firmanın uluslararası taşıma belgeleri de olmalıdır. Bu yüzden Kıbrıs’a ev taşıma işlemlerinizde gelişmiş araç filosu olan şirketlerden yardım almanız gerekmektedir.

Kıbrıs’ta Kurulum

Kurumsal olarak taşıma hizmeti veren nakliye firmaları paketleme işlemiyle birlikte gidilecek olan adrese ulaştıktan sonra kurulum işlemlerini de yerine getirmektedir. Kıbrıs’a ev taşıma biraz stresli bir süreç olabilir. Bu yüzden sizler hiçbir duruma karışmadan profesyonel ekipler tarafından kurulumu yapılan yeni adresinizde dinlenmenin keyfini sürebilirsiniz.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim