yurtdışı eşya taşıma

Yurtdışı Nakliye Firmaları

Yurtdışı Nakliye Firmaları 

Yeni bir yaşama adım atmak için farklı bir ülkeye yerleşme kararı aldığınızda yanınızdan da parçalar götürmek için nakliye firması desteği almanız gerekir. İşte bu süreçte yurtdışı nakliye firmaları işin içine girer. Ülkemizde nakliye firmaları genelde şehirlerarası taşıma hizmeti vermektedir. Ancak bu süreçte farklı ülkelere çalışma yetkisi olan ve bu konuda uzman bir firma bulmanız gerekir. İşte Boysal Lojistik bu konudaki tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır.  Eşyalarınızın istediğiniz ülkeye taşınması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uzmanlarımız taşınma işlemlerinde öncelikle uzman bir eksper görevlisi göndererek eşyalarınızın listesini çıkarmaktadır. Daha sonra belirlenen ürün yoğunluğuna göre nakliye süreçleri işin içine katılır. Ekiplerimiz paketleme, montaj ve taşıma gibi bir nakliye sürecinin tüm aşamalarını sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Yurtdışı nakliye hizmeti hakkında bilgi almak ve size sunacağımız destek hakkında fikir sahibi olabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Ayrıca vaktiniz varsa ofislerimize bir çayımızı içmeye de bekleriz. 

Yurtdışı Ağır Yük Taşıma 

Türkiye son yıllarda lojistik anlamında büyük gelişme kaydetmeye başlamıştır. Fabrikalar ve atölyelerde üretilen seri imalat ürünlerinizi farklı ülkelere en kısa sürede ulaştırmak için bize başvurabilirsiniz. Firmamız yurtdışı ağır yük taşıma hizmeti ile istediğiniz yükleri farklı ülkelere kadar ulaştırır. Bünyemizde bulunan teknolojik ekipmanlar ve son model araçlar sayesinde ağır eşyalarınızın istediğiniz ülkeye kadar ulaştırılır. 

Personelleriniz yüklerinizi kamyonlara sistemli bir şekilde yerleştirmektedir. Bu yüzden iki farklı yük hiçbir şekilde temas etmez ve ulaştırma süresince diğerini deforme etmez. Ayrıca ağır yük taşıma hizmetlerinde en büyük sorunlardan biri ekonomik bir hizmettir. Firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. Yurtdışı nakliye firmaları arasından bir seçim yaparken mutlaka Boysal Lojistik hizmetlerini ve teklifini duymayı unutmayın. Ağır yük taşıma işlemlerinde zaman çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere söz verdiği tarihte ürünlerinizi ulaştırmaktadır. Ancak bir gecikme olması durumunda hemen sizlere haber verilir. Ayrıca 7 gün 24 saat açık olan iletişim numaramız ile eşyalarınızın yerini istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Gittiği adreste de ayrıca bir insan gücüne gerek kalmadan ağır yükleriniz teknolojik ekipmanlar eşliğinde indirilmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşıma 

Yurtdışı eşya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’den eşyalarınızı alarak farklı ülkelere düzenli olarak sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Dairelerinizde bulunan tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından en kaliteli malzemelerle paketlenmektedir. Bu süreçte eşyalarınızın düzenli bi şekilde araca yüklenmesi ve gideceği yerde montajının yapılması da ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Paketleme işleminden sonra koltuk takımlarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz kolayca araçlara yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği nakliye hizmeti her zaman sigortalı olarak yapılmaktadır. Böylece uluslararası eşya taşıma hizmetinde ortaya çıkan bir zarar olması durumunda kasko şirketleri hemen duruma müdahale ederek gerekli tüm ödemeleri yapmaktadır. 

Yurtdışı Nakliye Fiyatları 

Başka bir ülkeye ev ya da ofis taşırken fiyat çok önemlidir. Çünkü başka bir ülkeye yerleşme süreci zaten çok maliyetli geçer. Bu yüzden en uygun yurtdışı nakliye fiyatları ile taşıma hizmetini sonlandırmak gerekir. Farklı bir ülkeye taşınma işlemlerinde nakliye süreci biraz daha maliyetli olmaktadır. Burada taşınacak eşyaların yapısı ve büyüklüğü, taşınacağınız ülkenin uzaklığı gibi farklı faktörler devreye girer. 

Yurtdışı nakliye firmaları arasında fiyat araştırması yaptığınızda Boysal Lojistik fiyatlarının oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz. Ancak diğer bir detay da uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektir. Firmamız hem Türkiye’de hem de eşyalarınızın gideceği ülkede alt yapısını tamamlamış ve kendi ekipleriyle çalışan bir şirkettir. Yani hiçbir şekilde dışardan destek alınması söz konusu değildir. Bu yüzden tüm sorumluluk Boysal Lojistik personellerine aittir. 

Yurtdışı Ev Taşıma Firmaları 

Yurtdışı ev taşıma hizmeti veren firmamız sizler için ülke değiştirme sürecini kolaylaştırmaktadır. Firmamızın uzman personelleri paketlemeden montaja kadar tüm süreçleri sorun çıkmadan başarıyla tamamlamaktadır. Ayrıca eşyalarınız kısa süre içinde yeni adresine ulaşabilir. Bunun için eşyalarınızın azlığı ya da çokluğu önemli değildir. Firmamız her boyutta eşyaları istediğiniz yere kadar götürmektedir. 

Farklı bir ülkeye taşınma sürecinde sizler için taşınma hizmeti kapalı kasa tırlarla yapılmaktadır. Ayrıca marangozlarımız yeni adresinizde tüm eşyalarınızın montajını gösterdiğiniz alanlara yapmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşya, perde ve avize gibi eşyalarınızın montajı da başarıyla tamamlanacaktır.

Read more

Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı

Yurtdışı Mobilya Taşımacılığı 

Başka bir ülkeye taşınmak isteyen kişiler genellikle yanlarında mobilyalarını da götürmek isterler.  İşte bu süreçte yurtdışı mobilya taşımacılığı alarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırabilirsiniz. Bu süreçte firmamızın sağlayacağı destek ile tüm ürünleriniz sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırılır. Taşıma işlemleri sırasına mobilyalarınız en güvenli şekilde paketlenir. Ekiplerimiz birinci sınıf ambalajları kullanarak uluslararası mobilya taşımacılığı süreçlerinizi başarıyla yönetir. Gerekli olması durumunda eşyalarınız nakliye battaniyeleri ile de koruma altına alınır. Böylece  yükleme ve indirme sırasında sürtmeye bağlı çizilme ya da yüzeyde yıpranma gibi olası sorunlar da ortadan kaldırılır. 

Ekiplerimiz büyük mobilyalarınızı öncelikle söker. Daha sonra eşyalarınız en küçük parçalar haline getirilir. Bu şekilde ambalajlara belli bir düzen içinde yerleştirilir. Daha sonra sistemli bir şekilde personellerimiz tarafından araçlara yüklenir. Yurtdışı eşya taşıma hizmetimiz buradan sonra belirttiğiniz adrese ulaştırmayla devam eder. Eşyalarınızın tamamı yeni taşınacağınız ülkedeki adresinize belirlenen sürede ulaştırılır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde hiçbir sorun çıkmadan taşıma işlemleriniz tamamlanır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma 

Yurtdışı mobilya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’de farklı noktalardan çok sayıda ülkeye sevkiyat yapmaktadır. Bu sevkiyatlar sırasında eşyalarınızın güvenle en kısa sürede ulaştırılması için tüm personellerimiz ellerinden geleni yapmaktadır. Öncelikle ürünlerinizi paketleme işlemi kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Ardından ise paketlenen mobilyalarınız en doğru şekilde araçlarınıza indirilerek yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği hizmet sigortalı nakliye desteği ile güvenli hale getirilir. Yani bizlerin anlaşmalı olduğu kasko acenteleri ile eksper görevlileri eşyalarınızın inceler. Bu durumda sizinle karşılıklı olarak bir taşınma sözleşmesi imzalanır.   

Bu sözleşme sayesinde uluslararası mobilya taşıma hizmetleri sırasında ortaya çıkacak maddi zararlar kasko şirketleri tarafından ödenir. Böylece sizlerin eşyalarınıza zarar geleceği endişesi yaşamanız engellenir. Nakliye sözleşmemiz firmamızın verdiği parça eşya taşıma, şirket taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde de uygulanmaktadır. Firmamızın bu çalışmaları sırasında tüm hizmetlerimiz kurumsal şekilde yürütülmektedir. Müşterilerimizin tüm isteklerini en iyi şekilde hayata geçirebilmek için 1 iş günü içinde adreslerinize ekiplerimiz tarafından ziyaret düzenlenmektedir. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Fiyatları 

Yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmetinde sizler için en sıkıntılı süreçlerden biri de ekonomik anlamdadır. Çünkü eşyalarınızın taşınması sürecinde tüm masraflara bir de bu işlem maliyeti eklenince ekonomik olarak sıkıntı yaşamanız olasıdır. Bu yüzden firmamızın özenli çalışma prensibi sayesinde tüm eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına taşınma işlemleriniz için öncelikle bir inceleme yapmak gerekir. Bunun için bizimle iletişime geçerek eksper görevlilerimizi evinize çağırabilirsiniz. Bu görevliler taşımayı düşündüğünüz tüm eşyaları inceler ve size net bir fiyat teklifi sunar. Yurtdışı mobilya taşıma fiyatları Boysal Lojistik kalitesiyle indirimli olarak sunulmaktadır. Verilen teklife ek olarak sizlere özel indirimler uygulamaktayız. 

Uluslararası mobilya taşımacılığı hizmetimizde kullanılan araçlarımız son modeldir ve firmamız tüm teknolojik ekipmanlara sahiptir. Hal böyle  olunca da tüm eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize aktarılır. Ekipmanlarımız sayesinde taşıma işlemi zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Ayrıca yüksek katlı binalar olması durumunda hem Türkiye’de hem yurtdışında asansörlü taşımacılık hizmeti ve vermekteyiz. 

Uluslararası Mobilya Taşıma 

Uluslararası mobilya taşıma hizmeti Türkiye’den istediğiniz ülkeye düzenlediğimiz sevkiyatlarla yürütülmektedir. Taşıma işleminden önce ekiplerimizin incelemeleri sonucunda sizlere bir zaman verilir. Daha sonra mobilyalarınız bu süre içinde belirlenen adrese götürülür. Bu süreçte bir gecikme olması durumunda sizlere hemen haber verilir.  

Personellerimiz uluslararası taşımacılık hizmetlerinde son derece profesyoneldir. Bu yüzden gümrüklerde ya da başka noktalarda hiçbir gecikme yaşanmamaktadır. Ayrıca gümrüklerle ilgili tüm belgeler zamanında toplandığı için burada bir olumsuz durum da yaşanmaz. Olası problemlerde de kısa süre içinde eşyalarınız yeni adrese aktarılır. 

Yurtdışı Mobilya Taşıma Firmaları 

Yurtdışı mobilya taşıma firmaları lojistik sektöründeki tüm eşyaları en uygun fiyatlarla taşır. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman personelleri sayesinde eşyalarınızı taşınma işlemleri sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.  

Bu süreçte kurumsal bir firmayla çalışmak mobilyalarınızın güvenliği açısından çok önemlidir. Bizimle yurtdışı mobilya taşımacılığı hizmeti için hemen iletişime geçebilir ve tüm süreçler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günün her anı hizmetinizdedir. Uzmanlarımız sizlere tüm hizmetlerimiz hakkında yetkin bilgi verebilirler.

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim