yurtdışı ev taşıma

Yurtdışı Nakliye Firmaları

Yurtdışı Nakliye Firmaları 

Yeni bir yaşama adım atmak için farklı bir ülkeye yerleşme kararı aldığınızda yanınızdan da parçalar götürmek için nakliye firması desteği almanız gerekir. İşte bu süreçte yurtdışı nakliye firmaları işin içine girer. Ülkemizde nakliye firmaları genelde şehirlerarası taşıma hizmeti vermektedir. Ancak bu süreçte farklı ülkelere çalışma yetkisi olan ve bu konuda uzman bir firma bulmanız gerekir. İşte Boysal Lojistik bu konudaki tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır.  Eşyalarınızın istediğiniz ülkeye taşınması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uzmanlarımız taşınma işlemlerinde öncelikle uzman bir eksper görevlisi göndererek eşyalarınızın listesini çıkarmaktadır. Daha sonra belirlenen ürün yoğunluğuna göre nakliye süreçleri işin içine katılır. Ekiplerimiz paketleme, montaj ve taşıma gibi bir nakliye sürecinin tüm aşamalarını sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Yurtdışı nakliye hizmeti hakkında bilgi almak ve size sunacağımız destek hakkında fikir sahibi olabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Ayrıca vaktiniz varsa ofislerimize bir çayımızı içmeye de bekleriz. 

Yurtdışı Ağır Yük Taşıma 

Türkiye son yıllarda lojistik anlamında büyük gelişme kaydetmeye başlamıştır. Fabrikalar ve atölyelerde üretilen seri imalat ürünlerinizi farklı ülkelere en kısa sürede ulaştırmak için bize başvurabilirsiniz. Firmamız yurtdışı ağır yük taşıma hizmeti ile istediğiniz yükleri farklı ülkelere kadar ulaştırır. Bünyemizde bulunan teknolojik ekipmanlar ve son model araçlar sayesinde ağır eşyalarınızın istediğiniz ülkeye kadar ulaştırılır. 

Personelleriniz yüklerinizi kamyonlara sistemli bir şekilde yerleştirmektedir. Bu yüzden iki farklı yük hiçbir şekilde temas etmez ve ulaştırma süresince diğerini deforme etmez. Ayrıca ağır yük taşıma hizmetlerinde en büyük sorunlardan biri ekonomik bir hizmettir. Firmamız uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. Yurtdışı nakliye firmaları arasından bir seçim yaparken mutlaka Boysal Lojistik hizmetlerini ve teklifini duymayı unutmayın. Ağır yük taşıma işlemlerinde zaman çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere söz verdiği tarihte ürünlerinizi ulaştırmaktadır. Ancak bir gecikme olması durumunda hemen sizlere haber verilir. Ayrıca 7 gün 24 saat açık olan iletişim numaramız ile eşyalarınızın yerini istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Gittiği adreste de ayrıca bir insan gücüne gerek kalmadan ağır yükleriniz teknolojik ekipmanlar eşliğinde indirilmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşıma 

Yurtdışı eşya taşıma hizmeti veren firmamız, Türkiye’den eşyalarınızı alarak farklı ülkelere düzenli olarak sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Dairelerinizde bulunan tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından en kaliteli malzemelerle paketlenmektedir. Bu süreçte eşyalarınızın düzenli bi şekilde araca yüklenmesi ve gideceği yerde montajının yapılması da ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Paketleme işleminden sonra koltuk takımlarınız, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz kolayca araçlara yerleştirilmektedir. Firmamızın verdiği nakliye hizmeti her zaman sigortalı olarak yapılmaktadır. Böylece uluslararası eşya taşıma hizmetinde ortaya çıkan bir zarar olması durumunda kasko şirketleri hemen duruma müdahale ederek gerekli tüm ödemeleri yapmaktadır. 

Yurtdışı Nakliye Fiyatları 

Başka bir ülkeye ev ya da ofis taşırken fiyat çok önemlidir. Çünkü başka bir ülkeye yerleşme süreci zaten çok maliyetli geçer. Bu yüzden en uygun yurtdışı nakliye fiyatları ile taşıma hizmetini sonlandırmak gerekir. Farklı bir ülkeye taşınma işlemlerinde nakliye süreci biraz daha maliyetli olmaktadır. Burada taşınacak eşyaların yapısı ve büyüklüğü, taşınacağınız ülkenin uzaklığı gibi farklı faktörler devreye girer. 

Yurtdışı nakliye firmaları arasında fiyat araştırması yaptığınızda Boysal Lojistik fiyatlarının oldukça uygun olduğunu görebilirsiniz. Ancak diğer bir detay da uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektir. Firmamız hem Türkiye’de hem de eşyalarınızın gideceği ülkede alt yapısını tamamlamış ve kendi ekipleriyle çalışan bir şirkettir. Yani hiçbir şekilde dışardan destek alınması söz konusu değildir. Bu yüzden tüm sorumluluk Boysal Lojistik personellerine aittir. 

Yurtdışı Ev Taşıma Firmaları 

Yurtdışı ev taşıma hizmeti veren firmamız sizler için ülke değiştirme sürecini kolaylaştırmaktadır. Firmamızın uzman personelleri paketlemeden montaja kadar tüm süreçleri sorun çıkmadan başarıyla tamamlamaktadır. Ayrıca eşyalarınız kısa süre içinde yeni adresine ulaşabilir. Bunun için eşyalarınızın azlığı ya da çokluğu önemli değildir. Firmamız her boyutta eşyaları istediğiniz yere kadar götürmektedir. 

Farklı bir ülkeye taşınma sürecinde sizler için taşınma hizmeti kapalı kasa tırlarla yapılmaktadır. Ayrıca marangozlarımız yeni adresinizde tüm eşyalarınızın montajını gösterdiğiniz alanlara yapmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşya, perde ve avize gibi eşyalarınızın montajı da başarıyla tamamlanacaktır.

Read more

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Taşınma işlemi her insanın en az bir kere tecrübe ettiği bir işlemdir. Bu hizmeti bazı kişiler oldukça fazla almışlardır. Tecrübe sahibi olan bireyler nakliyat işlemi sırasında ortaya çıkabilecek potansiyel sonuçlar hakkında bilgi sahibidir. Ülkemizdeki taşımacılık sektörünün de özensiz, profesyonellikten uzak ve sistemsiz şekilde yapıldığı ortadadır. Ancak son yıllarda kaliteli hizmet vermek adına alt yapılarını tamamlayan lojistik firmaları kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle başka bir ülkeye taşınmak isteyen kişiler için uluslararası evden eve taşımacılık işlemleri daha kaliteli şekilde yürütülmektedir. Profesyonel lojistik firmaları;

  • Taşımacılık hizmetleriniz yüksek bir kalitede çözümlenerek eşyalarınızın yeni gideceğiniz ülkedeki adresine sorunsuz olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kurumsal olan bir firmadan aldığınız hizmetler sırasında gerekli önlemler alınır ve ortaya çıkacak sorunlara karşı da kurumsal lojistik firmaları gerekli sorumlulukları almaktadır.
  • Profesyonel firmalar verdikleri hizmetle sizleri farklı bir ülkeye taşınma konusunda bilinçli hale getirirler. Sunmanız gereken evraklar, almanız gereken izinler ve alacağınız hizmetin niteliği hakkında taşınma işleminden önce ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  • Kaliteli bir firma uluslararası yeterliliğe sahip olacaktır. Bu sayede hem ülkemizde hem de taşınacağınız ülkedeki profesyonel hizmet gümrüklerde ve diğer aşamalarda olası sorunların yaşanmayacaktır.
  • Kurumsal firmaların uyguladığı kişiye özel çözümler sayesinde uluslararası evden eve taşımacılık süreçleriniz başarıyla yürütülür. Çünkü her lojistik hizmeti şahsına münhasırdır. Bu yüzden taşımadan önce eşyaları da inceleyerek bir eylem planı yapılmalıdır.

Kaliteli Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Firmasının Özellikleri Nelerdir?

Farklı ülkeler arasında taşımacılık hizmeti veren firmalar mutlaka belli bir kalitede olmalıdır. Bunun için de taşımaları gereken bazı özellikler ve sunmaları gereken bazı temel hizmetler vardır. Kaliteli uluslararası evden eve taşımacılık firması özelliklerini şöyle sıralayalım;

  • Doğru Bilgilendirmeler Yapar: Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerindeki ülkeye eşyalarınızı taşıma işlemine yabancı olabilirsiniz. Bunun dışında taşınmak istediğiniz ülkenin birtakım özel uygulamaları olabilir. Bu yüzden de daha sürecin başında kaliteli bir firma sizlere gerekli tüm detaylar hakkında bilgi verir. Sunacağınız belgelerden yapacağınız başvurulara kadar her türlü işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Ekspertiz Raporu Hazırlar: Özellikle uluslararası evden eve taşımacılık işlemlerinde eşyaların tespiti yapılmalıdır. Çünkü sözle ya da görmeden gelişigüzel yapılan nakliyat işlemleri birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Bu yüzden eksper görevlisi uygun olduğunuz bir gün evine gelir. Daha sonra eşyalarınız detaylı bir şekilde incelenir. Bu inceleme sırasında ortalama metreküp hacmi,  yapılacak montaj işlemleri, ambalajlama ve paketleme, kolileme ve kullanılacak ekipmanlara ilişkin belirlemeler yapılır. Profesyonel şekilde yapılan tespitler sonrasında uzman eksper detaylı bir liste hazırlar. Sizin de onayladığınız listeye göre uygun bir fiyat verilir.
  • Hizmetini Teminat Altına Alır: Başka bir ülkeye eşya götürürken eşyalarınızın zarar görebilme ihtimali son derece yüksektir. Bu yüzden de eşyalarınızı güvence altına almak gerekir. Burada da iş kurumsal bir lojistik firmasına düşer. Eşyalarınızın tespiti sırasında eksper tavsiyeleri doğrultusunda bir sözleşme hazırlanır. Karşılıklı imzalanarak sigorta şirketi tarafından eşyalarınız garanti altına alınır. Nakliye işlemi sırasında eşyalarınızda ortaya çıkabilecek hasarlar sonrasında gerekli ödemeler hemen lojistik firması tarafından yapılır.
  • İbraz Edilecek Belgeleri Bildirir: Alacağınız uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti planlı bir şekilde yürütülmelidir. Sevkiyat detaylarınız uzmanlara ulaştığı anda gerekli planlamalar yapılır ve sizinle iletişime geçilir. Görevliler taşınmak istediğiniz ülkenin uygulamalarını belirleyerek hazırlamanız ve sunmanız gereken tüm evrakları sizlere bildirir. Ayrıca gümrük süreciyle ilgili yapılacak uygulamalar ve uluslararası anlayışlar hakkında sizlere kısa bir brifing verilir.
  • Zamanında Teslimat Gerçekleştirir: Kaliteli bir lojistik firması hayata geçirdiği planlama kapsamında ön görülen sürede eşyalarınızı belirttiğiniz adrese teslim eder. Ayrıca kısa sürede kurulum ve yerleştirme işlemi de yapılır. Ayrıca belirlenen tarih ve saatte eşyalarınız evinizden alınır.

Boysal Lojistik Kalitesiyle Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri

Farklı ülkeler arasında ev taşıma hizmetleri profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Uzun yılların verdiği tecrübe, güçlü alt yapı ve son model araç filosuyla tüm uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerini sorunsuz şekilde tamamlayan Boysal Lojistik, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışına sahiptir. Yani her bir taşıma işlemini farklı bir disiplin olarak gören firma, sizin işlemleriniz için de bireysel bir planlama yapar ve gerekli uygulamaları size özel çözümlerle sunar.

 

 

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim