Uluslararası Taşımacılık

Bir ülkeden bir başka ülkeye transit ya da doğrudan karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryoluyla yapabileceğiniz taşıma uluslararası taşımacılık olarak adlandırılır. İnternet hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte artık ticaret sektöründe sınırlar kalkmıştır. Sizler de ev, makine, yedek parça, hammadde, teknolojik ürünler, maddi değeri yüksek ürünleri firmamızdan aldığınız destek ile taşıyabilirsiniz. Firmamızın ülkeler arasında geniş bir nakliye ağı olması tüm ürünlerinizi en güvenli ve kolay şekilde gideceği adrese ulaştırır.

Küreselleşmenin getirdiği gerekliliklerle ortak pazarda sizler de yerinizi almak ve bu sırada güçlü bir taşıma ortaklığı kurmak istiyorsanız firmamızın yüksek standartlara sahip hizmeti sizleri bekliyor. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için hammaddeden ürünün tüketildiği en son aşamaya kadar taşıma hizmetlerinin verimli şekilde planlanması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması konusunda sizlere destek oluyoruz.

Güçlü Denetim Ağı

Firmamız uluslararası taşımacılık hizmetlerinin en etkili ve sorunsuz şekilde tamamlanması için gerekli planlamaları yerine getirir. Daha sonra güçlü denetim ağımız sayesinde tüm taşıma süreçlerini güvenli şekilde yönetir. Tüm bu uygulamaları hayata geçirmek ve ürünlerinizi istediğiniz yere ulaştırmak için alanında uzman personellerimiz sahada görev yapar.

Denetim ağımız sayesinde ürünlerinizin taşıma anındaki durumlarını belirli aralıklarla sunduğumuz raporlarla sizlere bildiriyoruz. Böylece taşıma işleminin bir paydaşı olan sizleri de sürece dahil ediyoruz. Üstelik planlama aşamasında tüm isteklerinizi göz önüne alarak fiyat, performans, zaman ve beklentiler ekseninde yürütüyoruz.

Güvenli Hizmet ve Geniş Taşıma Filosu

Firmamız taşıma işlemlerinden depolama işlemlerine her türlü lojistik desteğini sağlamaktadır. Uzun yıllara dayanan nakliye tecrübemizle sizlere en güvenli hizmeti vermek adına çalışıyoruz. Ayrıca uluslararası taşımacılık alanında kurduğumuz güçlü bağlantılar sayesinde ürünlerinizi kapıdan alarak gideceği adreste de kapıya kadar teslim ediyoruz.

İstediğiniz ülkeler arasında karayolu, denizyolu, havayolu ya da demiryolu filolarımızla sizlere kreatif çözümler sunuyoruz. Ayrıca son teknolojilerle donatılmış nakliye filolarımız ve modern paketleme ve taşıma çözümlerimiz ile eşyalarınızı güvenle gideceği yere ulaştırıyoruz.

Doğru Planlama, Uygun Maliyetli Taşıma

Uluslararası taşımacılık hizmetinde en önemli detaylardan biri doğru planlama yapmaktır. Bu süreçte ülkeler arasındaki ulaşım alternatifleri, taşınacak adresler arasındaki mesafe, taşınacak ürünlerin yapısı ve büyüklüğü gibi birçok faktör planlama sürecine dahil edilir. Firmamız en doğru planlama işlemiyle ürünlerinizi uygun maliyetle gideceği yere ulaştırmaktadır. Sizler de farklı ülkeler arasındaki taşımacılık hizmetlerinizi en uygun fiyata ve kaliteli şekilde almak için bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.