zati eşya taşıma

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışı Zati Eşya Taşımacılığı 

Ülkeler arasındaki gümrük işlemlerinde eşyanızın özelliğine göre gümrük vergileri ve ücretleri sizin tarafınızdan ödenmektedir. Ancak ticari bir amaç gütmediğinizde kişisel eşya adı altında götürdüğünüz tüm eşyalar zati eşya kapsamına girer. Bu eşyalarınızı da hiçbir vergi ödemeden başka ülkeye taşıyabilirsiniz. Yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmeti alırken Boysal Lojistik kalitesini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü firmamızın tüm gönderileri taşıma yetkisi bulunur.  Bize tüm eşyalarınızı güvenerek emanet edebilir ve tüm belgelere sahip firmamız sayesinde eşyalarınızı istediğiniz ülkeye taşıyabilirsiniz. 

Zati yük taşıma işlemi sırasında nakliye olacak ülkenin istediği tüm belgelerin bir kopyasını bize de vermeniz gerekir. Aksi halde taşıma işlemi sırasında zaman kayıpları söz konusu olabilir.  Ekiplerimiz uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kusursuz iş yapma ahlakıyla tüm eşyalarınızı titiz bir şekilde gideceği yere ulaştırmaktadır. Aldığımız özel önlemler sayesinde uzun  yol taşımacılığı sürecinde ortaya çıkabilecek tüm sorunlar ve eşyalarınızın başına gelebilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır. 

Ekiplerimiz eşyalarınızın miktarını ve özelliğini dikkate alarak özel olarak hazırlık yapmaktadır. Özverili çalışmalarımız sayesinde tüm eşyalarınız istediğiniz ülkedeki adrese sorunsuz olarak ulaşacaktır. Ekiplerimiz sizin için en uygun taşıma modelini seçer ve eşyalarınızı koruyacak en kaliteli malzemelerle paketler. Ulaştığı yerde boşaltma işleminden sonra gösterdiğiniz noktalara montajını yapar. Ayrıca ihtiyacınız olması dahilinde zati eşya depolama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına firmamızın bünyesinde hizmet vermekte ve dışarıdan hiçbir destek alınmadan tüm süreçler yürütülmektedir. 

Yurtdışı Zati Eşya Taşıma

Ekiplerimiz belirlediğiniz yükleme noktasından eşyalarınızı alarak yeni adresinize ulaştırana kadar tüm süreçleri profesyonellik içinde yürütmektedir. Yurtdışı zati eşya taşıma işlemlerimiz uluslararası taşımacılık hizmetlerine uygun olarak yürütülmektedir. Ekiplerimizin çalışma prensibi müşteri taleplerini en kısa sürede karşılamaya yöneliktir.  Alanında uzman kadromuz gerekli tüm eğitimlerini tamamlamıştır ve sizlere binlerce nakliye deneyimine dayanarak hizmet verirler. Sizler de nakliye sürecinde sadece eşyalarınızın koyulacağı yeri göstererek taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. 

  • Yükleme işleminizi yapan personellerimiz bu konuda uzmandır ve süreci kusursuz şekilde sonlandırırlar. 
  • Gümrük kapılarından geçerken sorun çıkmamak için gümrükleme evrakları kurallara uygun olarak yapılmaktadır. 
  • Sistemimizde araçların güzergahları ve ilerleme durumları birebir takip edilir ve istediğiniz an sizlere raporlama verilir. 
  • Firmamız yurtdışı zati eşya taşımacılığı hizmetini sizlere en ekonomik şekilde sunarak başarılı şekilde sona erdirmeye çabalar. 
  • Taşınma işleminin süreçleri hakkında bilgi almak için Zati Eşya Taşımacılık yazımıza göz atabilirsiniz. 

Yurtdışı Zati Yük Taşıma 

Boysal Lojistik olarak sizlere yurtdışı zati yük taşıma sektöründe çok uzun bir süredir hizmet vermektedir. Eşyalarınızın tamamı alanında uzman personellerce tamamen sonuç odaklı araçlara taşınır. Nakliye hizmetleri konusunda hem araç sayısı hem ekipman hem de personel konusunda bir sıkıntınız olmasın. Firmamız teknik anlamda gideceğiniz ülkede de altyapısını profesyonel bir şekilde oluşturulmuştur. Firmamız parça eşya taşıma sürecinde sizlere çok uygun fiyatlarla taşıyacaktır. 

Firmamızla iletişime geçtiğinizde çok özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Kurumsal şirket ofisleri, seri imalatını yaptığınız ürünler ya da tüm özel eşyalarınız uzman personellerimizce gideceği yere ulaştırılmaktadır. Firmamız zati eşya taşıma sürecinde kişisel yüklerinizi sigortalama işlemi de yapmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında maddi bir zarar ortaya çıkması söz konusu olamaz. Eşyalarınız bir zarar gördüğü anda hemen sigorta şirketi tarafından zararınız karşılanacaktır. 

Yurtdışı Zati Yük Taşıma Firmaları 

Kişisel eşyalarınızı yurtdışına taşıtırken en önemli detay kaliteli bir yurtdışı zati yük taşıma firmaları arasından seçim yapmaktır. Sizler de Boysal Lojistik ile çalışarak bu konudaki arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Firmamızın sağladığı tüm hizmetler en kaliteli şekilde sonuçlanmaktadır. 

Zati yük taşıma şirketleri arasında fark yaratan firmamız; eşyalarınızın binalardan çıkarılması, paketleme süreci, araçlara yüklenmesi, gideceği yere ulaştırılması, gösterilen alanlara taşınması, montaj işlemlerini yürütmektedir. Firmamız tüm çalışmalarını hem Türkiye’de hem de eşyaların gideceği ülkede kendi personelleri ile yürütmektedir. 

Firmamızla iletişime geçerek yurtdışı zati eşya taşımacılığı konusunda fiyat alabilirsiniz. Bu işlem sırasında ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Verilecek fiyat eşyalarınızı durumuna, nakliyenin gerçekleşeceği ülkenin uzaklığına ve ortaya çıkacak sigorta bedeline göre farklılaşacaktır. Zati eşya taşımacılığı fiyatları Boysal Lojistik çatısı altında tüm müşterilerimize en uygun bedellerle sunulmaktadır.

Read more

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Kişisel eşyalarınız, ofis malzemeleriniz ya da ev eşyalarınızı başka ülkelere uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetleri ile götürebilirsiniz. Bunun için her türlü yükünüz ağırlığına bakılmaksınız hiçbir sorun çıkmadan istediğiniz ülkeye götürülür. Bunun için Boysal Lojistik’ten Türkiye’nin her yerinde nakliye desteği alabilirsiniz. Eşyalarınızı taşıtırken güvenlik konusunda aklınızda hiçbir şey kalmasın! Zati eşya taşıma konusunda uzman personeller nakliye süreci konusunda bilgi sahibidir. Bu yüzden eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde gideceği yere ulaştırabilirsiniz. Eşya nakliyesi sürecinde zarar görme riski uzman yaklaşım sayesinde en aza indirilecektir. Eşyalarınızın sorunsuz şekilde gerçekleşmesi hem sizleri memnun edecek hem de bizim referanslarımıza başarılı bir deneyim daha ekleyecektir. Eşyalarınızın güvenliği her aşamada uzmanlarımız tarafından sağlanacaktır. 

Zati Eşya Taşıma

Zati eşya taşıma işlemi sürecinde eşyalarınızın taşındığı araçlar çok önemlidir. Firmamız tüm taşıma işlemlerini son model kapalı kasa tırlarla gerçekleştirmektedir. Ekiplerimiz tüm özel eşyalarınızı birkaç kat ambalajlar. Böylece eşyalarınızı zarar görme ihtimali ortadan kalkar.  Paketleme işlemi sırasında personellerimiz eşyalarınızı çizilmemesi ya da zarar görmemesi için titiz bir şekilde çalışır. Zati eşya taşıma hizmetlerinizi kurumsal bir yapıda gerçekleştiren Boysal Lojistik yükleme, boşaltma ya da teslimat işlemlerinizi size bildirilen süre içinde başarıyla tamamlamaktadır. Firmamızın eşya taşıma kapasitesi yüksek olduğu için birçok ülkeye zati yükleriniz sorunsuz olarak taşınacaktır. Firmamızın bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğini öğrenmek istiyorsanız Zati Eşya Taşımacılık konulu yazımızı inceleyebilirsiniz. Bunun dışında evden eve nakliyat, parça yük taşıma, ofis taşıma gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Uluslararası Zati Yük Taşıma

Firmamızdan farklı ülkelere uluslararası zati yük taşıma hizmeti alabilirsiniz.  Sitemizi ayrıntılı olarak incelediğinizde ya da müşteri hizmetlerimizle iletişim kurduğumuzda hizmet verdiğimiz ülkeleri öğrenebilirsiniz.  İstediğiniz ülkeye özel eşyalarınız tarafımızca en kısa sürede ulaştırılmaktadır.  Ekiplerimiz taşınan eşyaları paketler, montaj işlemlerini yapar ve diğer konularda size personel desteği sağlar. Üstelik bu hizmetler için sizden hiçbir ek ücret talep edilmez.  

Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetimiz sistemli bir şekilde yürütülmektedir. Ekiplerimiz özellikle sizin için önemli olan eşyaların zarar görmemesi adına tüm önlemleri hayata geçirmektedir.  Nakliye işlemine engel olacak her türlü sorun daha karşınıza çıkmadan ortadan kaldırılmaktadır.  Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. 

Uluslararası Zati Eşya Taşıma 

Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti aldığınız tüm araçlar gümrüklerden sorun yaşamadan kısa süre içinde giriş çıkış yapabilir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle birlikte tüm yasal süreçler ve resmi evraklar büyük bir profesyonellik içinde yürütülmektedir. Bu sayede eşyalarınız zaman kaybetmeden yeni adresinize ulaştırılmaktadır.  Ayrıca firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi adına gümrükleme sürecinde de üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirmektedir. 

Taşındığınız ülkeye giden eşyaları gösterdiğiniz alanlara ekiplerimiz tarafından yerleştirilir. Uzman marangozlarımız sizlere montaj konusunda da ücretsiz deste sağlamaktadır. Özel eşyalarınız varsa yapısına göre farklı şekilde taşınmasını da sağlayabilirsiniz.  Sizin için değerli olan eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasıyla nakliye hizmeti sonunda memnun ayrılabilirsiniz. Zati yük taşıma işlemi eşyalar evinize yerleştirilip kurulduktan sonra taşımaya bağlı pisliklerin temizlenmesiyle sona erer.  

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Firmaları 

Farklı bir ülke için nakliye hizmeti alacaksanız uluslararası zati eşya taşıma firmaları arasından bir seçim yapmanız gerekir.  Bu süreçte zaman kaybederek çok anlamsız teklifler almanız olasıdır. Bu yüzden de taşınma işleminiz gecikebilir.  Bu yüzden Boysal Lojistik kalitesiyle en uygun maliyetlerle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.  

 Size verdiğimiz hizmet kapsamında eşyalarınız binanızdan çıkarılır, birinci sınıf malzemelerle paketlenir, ekipler tarafından araçlara yüklenir ve ulaştığı yerde indirilerek kurulur. Firmamız güçlü bir alt yapıya sahiptir. Bu yüzden hem Türkiye’de hem de nakliye işleminin olduğu ülkede firmamız kendi ekipleriyle çalışmaktadır. Bu yüzden uluslararası zati eşya taşımacılığı süreçlerinde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. 

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Fiyatları 

Firmamızdan alacağınız hizmette zati eşya taşımacılığı fiyatları eşyalarınızın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bununla birlikte nakliye işleminin hangi ülkeye gideceği de önemlidir. Çünkü aradaki mesafe dolasıyla ülkeler arasındaki fiyat farklılıkları söz konusudur. Fiyat konusunda bilgi almak ve taşıma işleminin detaylarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekiplerimizden tüm bilgiyi alabilirsiniz. 

Read more
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim