Evden Eve Taşımacılık

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları yeri değiştirirler. Gerek aynı şehirde başka bir adrese gerek farklı bir şehirde yeni bir yaşama gerekse de çok farklı bir ülkede hayatlarına yeni bir başlangıç yapmaya karar verirler. İşte bu süreçte evden eve taşımacılık hizmeti devreye girer. Çünkü evinizi değiştirirken eşyalarınızı da yanınızda götürürsünüz. Her ne kadar gittiğiniz yer size yeni bir hayat sunsa da geçmişten gelen bazı detaylarınız eşyalarınız olur. Bu yüzden eşyalarınızın yeni evinizde kullanımınız için taşınmalıdır. Bu taşıma hizmetini de profesyonel bir şirketten almalısınız. Bu sayede eşyalarınız açısından büyük faydalar elde edebilirsiniz. Eşyalarınızı yeni evinize getirecek olan kaliteli bir firma;

 

  • Eşyalarınızı istediğiniz adresten hemen alacak ve daha sonrasında yeni evinize sorunsuz bir şekilde iletecektir. Ayrıca bu taşıma hizmeti ister şehir içi ister şehirler arası isterse de uluslararası olsun süreci profesyonel şekilde yürütecektir.
  • Eşyalarınızı belli bir süre saklama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu durumda lojistik firmanız kaliteliyse sizlere depolama alanlarını açacaktır. Depolama alanlarında sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.
  • Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında paketleme süreci oldukça etkili şekilde yapılacaktır. Böylece eşyalarınız hiçbir zarar görmeyecektir. Ayrıca gümrükleme gibi süreçler söz konusu olursa eşyalarınız sorunsuz olarak gümrüklerden geçecektir.
  • Eşyalarınızın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek tüm olumsuz durumlar ortadan kaldırılacak ve eşyalarınızın yeni adresinize sağ salim ulaşması sağlanacaktır.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Evden eve taşımacılık hizmeti alırken geçeceğiniz süreçler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu konuda bir tecrübeniz yoksa bile yazımızı okuyarak ne yapmanız gerektiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Çünkü taşıma işlemini her ne kadar ekipler gerçekleştirse de sizlere de ev sahibi olarak bazı yükümlülükler düşmektedir;

  • Araştırma: Taşınmaya karar verdiğinizde öncelikle araştırma süreci başlar. Çünkü gitmek istediğiniz yere taşıma hizmeti veren bir lojistik firması bulmanız gerekir. Ayrıca firmanın sizin eşyalarınızı sorunsuz olarak uygun fiyata taşıması da önemlidir. Bunun için araştırma sürecinde farklı firmalar ile iletişim kurarak eksper görevlisi isteyebilirsiniz. Bu görevli eşyalarınızın durumunu iyice tahlil edecek ve sizin için eşyalarınızın listesini yapacaktır. Bu liste kapsamında firma sizlere bir fiyat teklifi hazırlayacak ve anlaşmanız durumunda bu listeye göre gerekli malzeme ve ekip yollayacaktır.
  • Garanti: Taşıma işlemi sırasında size güvence verecek bir firmayla çalışmanız önemlidir. Çünkü eşyalarınızı taşırken güvenli şekilde gideceği adrese ulaşması önemlidir. İşte bu süreçte de devreye giren şey sigortadır. Bu sözleşme firma ile sizin tarafınızdan imzalanır. Açıklaması da taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın başına bir zarar gelmesi durumunda tüm zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasıdır.
  • Paketleme: Taşınma işleminin en can alıcı detaylarında n biri paketlemedir. Çünkü personeller paketleme işlemini kaliteli malzemelerden yaparlarsa eşyalarınız taşıma işlemi sırasında bir zarar görmez ve yeni evinizde sorunsuz olarak yerini alır. Eşyalarınızın paketleme malzemelerinin kalitesi konusunda firmadan mutlaka garanti almalısınız.
  • Taşıma: Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın gerekli ekipmanlarla yüklenmesi çok önemlidir. Mesela yüksek bir katta kalıyorsanız asansörlü nakliyat hizmeti almanız yerinde olur. Firma yapılacak çalışma sonucunda eşyalarınızın sorunsuz şekilde adresinizde olmasını sağlar. Çünkü bu tarz ekipmanlar biraz masraflı olsa da eşyaların güvenliği için gerekli uygulamalardır. Asansör, merdiven yapısı gibi farklı faktörler eşyalarınızı taşıma sırasında yıpratabilir.
  • Yerleştirme: Kaliteli bir nakliye firması eşyalarınızı taşıdıktan sonra yerleştirme aşamasında da işe koşar. Bu süreçte eşyalarınızı yeni adresinizde alanında uzman personeller gösterdiğiniz yere kurarlar. Montaj yapılması gereken parçalar marangozlar tarafından monte edilir. Böylece eşyalarınız sorunsuz şekilde yeni yerini alır.

Evden Eve Taşımacılıkta Boysal Lojistik Profesyonelliğini Tanıyın

Evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen bir müşteriyseniz mutlaka Boysal Lojistik farkıyla tanışmalısınız. Çünkü firma bu konuda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınır ve alanında uzman personeller tarafından kurulur.

Boysal Lojistik kaliteli araçlar ve son model ekipmanlar ile eşyalarınıza hak ettiği değeri vererek size lazım olan tüm çözümleri hayata geçirir. Eşyalarınızın başına gelecek tüm olumsuzlukları önlemek ve istediğiniz adrese sorunsuz olarak taşınmasını sağlamak için hemen müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek süreç hakkında bilgi alın ve ücretsiz eksper hizmetinden yararlanın.