Hizmetlerimiz

Uluslararası Nakliyat

Dünyada ticarette sınırların kalkmasıyla birlikte artık uluslararası nakliyat işlemleri de gelişme göstermiştir. Ülkeler arasında mesafe ne olursa olsun farklı yollarla nakliye işlemleri de yerine getirilmektedir.

Devamını Oku

Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmetleri uzun yıllardır kötü koşullarda yapılmaktadır. Bu alanda yetkin personellerin olmayışı ya da araç kalitesinin düşük olması taşınacak olan kişiler için nakliye hizmetlerini bir kabusa dönüştürmektedir.

Devamını Oku

Karayolu Taşımacılığı

Dünyada ve ülkemizde en yaygın olarak kullanılan kara yolu taşımacılığı yüklerin bir noktadan bir noktaya en çabuk şekilde ulaşmasını sağlayan nakliye biçimidir. Bu taşıma işleminde ürünlerin alındığı nokta ile ulaştığı nokta arasında aktarmasız şekilde nakliye yapılır

Devamını Oku

Havayolu Taşımacılığı

Günümüzde taşıma seçeneklerinin çeşitlenmesiyle birlikte
hava yolu taşımacılığı da gelişme göstermiştir. Göndermek istediğiniz ürünleri dünyanın birçok ülkesine kargo uçaklarımızla gönderiyoruz. Özellikle değerli eşyalarınızı ve çabuk bozulacak olan ürünlerin naklini yaptırabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Devamını Oku

Paketleme ve Gümrükleme

Firmamızın kullandığı paketleme malzemeleri son kalite ürünlerdir. Ayrıca tüm eşyalarınız yapısına uygun şekilde belirttiğimiz tüm paydaşlar dikkate alınarak paketlenir. Yani bizlerle iletişime geçerek tüm paketleme ve gümrükleme işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Devamını Oku

Denizyolu Taşımacılığı

Ürünlerin nakliye işleminin büyük yük gemileri yardımı ile deniz yoluyla yapılmasına deniz yolu taşımacılığı adı verilir. Lojistik sektöründe uzun bir tarihe sahip olan bu nakliye hizmeti ürünlerin hızlı, kaliteli ve düşük maliyetli olarak taşınmasını sağlar. Denize kıyısı olan ülkeler bu taşıma yöntemini sıklıkla kullanmaktadır.

Devamını Oku

Demiryolu Taşımacılığı

Yurt içi ve uluslararası taşımacılık sektöründe uzun yıllardan beri yoğun olarak kullanılan taşımacılık türlerinden biri de demiryolu taşımacılığı olmaktadır. Firmamız demiryolu taşımacılığına yaptığı yatırımlar ile siz değerli müşterilerin lojistik çözümlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Devamını Oku

Depolama

Lojistik alanında taşıma hizmetleri kadar ürünlerinde depolanması da önemlidir. Çünkü bazı ürünlerin bir süre beklemesi gerekebilir. Bunun için sizlere sağladığımız eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku

Yurtiçi Taşımacılık

Ülkemiz son yıllarda gerek ağır sanayi gerek de teknolojik alanlarda büyük bir gelişme kaydetmiştir. İşte böyle bir süreçte lojistik alanında bulunan açığı kapatmak adına uzun yıllara dayanan tecrübesini ülkemize aktarmaya karar veren firmamız yurtiçi taşımacılık alanında ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmaktadır.

Devamını Oku

Hemen Ücresiz Teklif Alın!

İletişim
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim