Yurtdışına Eşya Taşıma 

Firmamız yurtdışına eşya taşıma hizmetinde tüm yüklerinizi istediğiniz ülkeye sorunsuz olarak taşımaktadır.  Nakliye süreçleri bu alanda eğitimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yürütülmektedir. Dünyanın birçok yerine aylık ve haftalık periyotlarda çok sayıda farklı sevkiyatlar düzenliyoruz. Uzun yıllardır uluslararası eşya taşıma alanında çalışmalarını başarıyla yürüten firmamız yük taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine sağlanan araç desteği ile sizler de istediğiniz ülkeye taşınabilirsiniz. Taşımayı planladığınız tüm eşyaların titizlikle incelenmesi sonucunda sizlere en uygun fiyatlar verilmektedir.  Nakliye sürecinde ortaya çıkabilecek bir sorun olması sonucunda hemen personellerimiz duruma müdahale etmektedir. Uzmanlarımız taşıma günü eşyalarınızın büyüklüğüne göre gerekli tüm malzemeleri de yanında getirmektedir. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı 

Yurtdışı eşya taşımacılığı sürecinde firmamızdan birçok konuda destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz size tüm süreçlerde uzmanlarla ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda bizlerden alabileceğiniz hizmetleri açıklayalım; 

Paketleme Hizmeti 

Evlerinizde, ofislerinizde ya da diğer alanlarda bulunan tüm eşyalar maddi ve manevi olarak değerlidir. Taşınma süreçlerinizde eşyalarınızın zarar görmemesi hem sizin için hem de taşımayı yapan personeller için önemlidir. Uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamız mobilyalarınızı, dolaplarınızı, oturma gruplarınızı, beyaz eşyalarınızı titiz şekilde paketlemektedir.   

Paketleme işlemi sırasında birinci sınıf kalite olan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu işlem naylon ya da battaniye yardımıyla yapılmaktadır. Kırılma tehlikesi olan malzemeler, mutfak gereçleri ve ayna gibi malzemeler özel kutularla paketlenmektedir. Ayrıca firmamızın sunduğu nakliye hizmetinde tüm eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Bu sayede bir zarar olması durumunda maddi kayıplarınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. 

Montaj Hizmeti 

Yurtdışına eşya taşıma hizmetlerinde ekiplerimiz büyük eşyalarınızın daha rahat taşınabilmesi adına sökme işlemi yapmaktadır. Eşya dolaplarınız, ranzalarınız ya da kabinleriniz en ufak bölümlerle taşınmaktadır. Ayrıca bu süreçte sökülen tüm parçalar itinayla paketlenmektedir. Daha sonra  araçlara bu şekilde yüklenmektedir.  

Taşınacak olan ülkedeki adrese gelen eşyalarınız burada profesyonel marangozlarımız tarafından montajlanır. Personellerimiz tüm eşyaları gösterdiğiniz odalarda en uygun yere kurmaktadır. Buna ek olarak beyaz eşyalarınız, avizeleriniz ve perdeleriniz de monte edilmektedir. Firmamızın büyük tecrübesinden uluslararası nakliye hizmeti alan müşteriler hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla nakliye işlemlerini tamamlamaktadır. 

Uluslararası Eşya Taşıma 

Türkiye’deki evinizde bulunan eşyalarınızın hepsi uluslararası eşya taşıma hizmeti ile dünyanın birçok ülkesine taşınır. Dairenizin ya da eşyalarınızın büyüklüğü önemli olmaksızın söz verilen tarihte belirttiğiniz adreste eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Bu işlem sırasında paketleme, yükleme ve montaj uygulamaları da alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Tüm taşıma işlemlerimiz kapalı kasalı tır ve kamyonlarla yürütülmektedir. 

Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi, darbe almaması ya da nakliye sürecinde bir sorun çıkmaması için tüm önlemler alınır. Kurumsal bir yapıyla eşyalarınızı taşıyan firmamız sigortalama işlemiyle de eşyalarınızı garanti altına almaktadır.  Ayrıca gerekli olması durumunda eşya depolama hizmeti için de araç desteği alabilirsiniz.  Eşyalarınızın tamamı güvenli şekilde yeni ülkelerine ulaştırılmaktadır.  

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları 

Ülkemizden farklı ülkelere nakliye hizmeti veren kaliteli firma bulmanız çok zordur. Bu hizmet çok büyük bir yatırım, son model araçlar ve uzman personellerin oluşturduğu bir ekiple yapılır. Bu yüzden uluslararası yük taşıma işlemi şehirler arası nakliye kadar kolay olmaz. Firma sayısındaki kısıtlılık yurtdışına eşya taşıma fiyatları konusunda da bir pahalılık ortaya çıkarmaktadır.  Boysal Lojistik ile iletişime geçerseniz eşyalarınız en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeye taşınacaktır.  

Eşyalarınızın taşınma bedeli eksper görevlimizin incelemeleri sonrasında sizlere net olarak belirtilmektedir. Bu işlem sırasında firmamız müşteri memnuniyetini göz önüne alarak hizmet vermektedir.  Ayrıca paketleme ve montaj gibi hizmetler için sizden ayrıca bir ücret talep edilmez.  Nakliye araçlarımızın teknik özellikleri gelişmiştir. Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere çalışmaktayız. 

Uluslararası Parça Eşya Taşıma 

Sayıca az olan yükleriniz uluslararası parça eşya taşıma hizmet sayesinde kısa süre içinde yeni ülkesine ulaşmaktadır. Bu yüzden sizler de eşyalarınızın en kısa sürede ulaşması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boysal Lojistik eşya yoğunluğuna bakılmaksızın söz verdiği tarihte eşyalarınızı yeni adresine ulaştırmaktadır. Yurtdışına eşya taşıma hizmetinden faydalanma konusunda bilgi almak adına hemen bizimle iletişime geçin.