Zati eşya; farklı ülkelere gittiğinizde yanınızda iki ay önceki ya da altı ay sonrası sürelerde getirdiğiniz ve kişisel kullanımınıza mahsus olan, ticareti yapılamayan kullanılmış ya da kullanılabilecek eşyaların tamamıdır. Kişisel eşyalarınızı zati eşya taşımacılık hizmeti ile hem yurtiçi hem de yurtdışı alanlarda taşımaktayız. Boysal Lojistik olarak eşyalarınızı taşırken sizlere şu konularda destek oluyoruz;

 • Kişisel eşyalarınızı dünyanın birçok ülkesine en son model araçlarla ve profesyonel ekiplerle taşımaktayız. Ayrıca eşyalarınızın depolama süreçlerini de güvenli depo alanlarında gerçekleştirmekteyiz.
 • Eksper görevlimizin yaptığı belirlemelerle zati eşya kapsamına giren eşyalarınız listelenir. Bu durumda yasaklı olan ürünler hakkında size bilgi veriyoruz. Ayrıca özel izin alınması gereken gıda ve antika eşyaların işlemlerini tamamlamak adına sizlere destek oluyoruz. Gerekli tüm belgeleri size ileterek kısa sürede bize ulaştırmanızı bekliyoruz.
 • Avrupa standartlarında paketleme hizmeti ile elektronik eşyalarınızdan giyim eşyalarınıza kadar birçok zati eşyanızı güvenle istediğiniz yerden alarak güvenli şekilde taşıyoruz.
 • Zati eşya listesi; giyim ve yolculuk eşyası, elektronik eşya, müzik aletleri, spor ve oyun aletleri, sağlık cihazları, mutfak eşyası, tüketim maddeleri gibi birçok grup olmaktadır. Listeye giren ürünler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • En uygun fiyatlarla uluslararası zati eşya taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Ürün ve fiyat bilgisi almak adına bizimle iletişime geçerek müşteri hizmetleri departmanımızdan ön bilgileri alarak randevu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Çözümlerle Zati Eşya Taşımacılık Hizmetleri

Zati eşya taşımacılığı son derece zorlu bir süreçtir. Çünkü kişisel eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden de eşyalarınız en sorunsuz şekilde taşıma üzere profesyonel çözümleri sizlere sunuyoruz.

Zati eşya taşımacılığı hizmeti alırken sizlerden belli belgeler talep ediyoruz. Bu belgeleri barındırmazsanız söz konusu hizmetimizden yararlanamazsınız. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına şu belgeleri sizden talep ediyoruz:

 • Cmr anlaşmasının bir kopyasını sunmalısınız.
 • Eşyalarınızın gideceği ülke tarafından verilen oturma izni belgesi ibraz etmelisiniz.
 • Eşyanın taşınacağı ülkenin istediği ek belgeleri vermelisiniz.

Sizden istenen tüm belgeleri tamamlayarak bir kopyasını bizlere ulaştırdığınızda bizler tüm işlemleri sizler adına vekaletname ile yerine getiriyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım ile sizlere sorunsuz bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Belgeler ve hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size vereceğimiz zati eşya taşımacılık hizmeti kapsamında şu detayları sunuyoruz:

 • Eşyalarınız Sigorta Sözleşmesiyle Güvende: Eşyalarınızın taşınma sürecinde başına gelebilecek olumsuzlukların farkındayız. Bu yüzden de yaptığımız işin arkasında durarak tüm zati eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Eksper görevlimizin sizler için yaptığı belirlemeler sonrasında eşya listenizin tamamı sigorta sözleşmesi ile garanti altına alınmaktadır. Kısa süre içinde tüm eşyalarınızdan doğan zararlarınız size ödenir.
 • Kaliteli Paketleme Hizmetleriyle Sorunsuz Taşıma: Taşıma hizmetinin güvenli şekilde tamamlanması için paketleme işlemi çok önemlidir. Yüksek kalite standartlarına sahip olan paketleme malzemeleriyle ürünleriniz güvence altına alınır. Daha sonra transfer için uygun şekilde araçlarımıza istiflenen malzemeleriniz en kısa süre içinde belirtilen adrese ulaştırılır.
 • Adreste Yerleştirme ve Kurulum Desteği: Bir taşıma işleminde taşıma güvenliği kadar eşyalarınızı gittiği adreste yerleştirme ve kurulum da önemlidir. Zati eşya taşımacılık hizmeti ile sizlerin eşyalarınızı adresinizde kuruyoruz. Eşyalarınızın yerleştirilmesi ve montaj gerektiren eşyaların kurulumu uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Gideceğiniz ülkedeki profesyonel ekiplerimiz de temiz işçilikle eşyalarınızın taşınma sürecini sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

Zati Eşya Taşımacılığı Hizmeti Boysal Lojistik’te

Boysal Lojistik nakliye alanında yılların verdiği bir tecrübeyle çözümler sunmaktadır. Eşyalarınızı sorunsuz şekilde adresinizden alan ekiplerimiz yeni adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlamaktadır. Eşyalarınızı taşınma sürecinde;

 • Zati eşya taşımacılık hizmetinde sizlere profesyonel ekipler ile hizmet verilir. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası desteğimizle bizimle günün her anı iletişim kurabilir ve istediğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.
 • Hizmet ve fiyat bilgisi için uzman eksperimizle birlikte belirleme aşamasında sizler de yer almalısınız. Bu süreçte attığımız karşılıklı imzalarla tüm eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.
 • Son model araçlarımız ve modern nakliye çözümlerimiz ile Boysal Lojistik farkını sizler de hissedebilirsiniz. Her türlü özel eşyanızı gümrükleme sürecine uygun olarak paketleyen ekiplerimiz en uygun nakliye yoluyla yeni evinize ulaştırmaktadır.